Coronavirus نیروهای بيمارستان به انصراف از عمل جراحی

آلیسون Krupnick شد و ذهنی در حال آماده سازی خودش برای عمل جراحی برای در اوایل هفته آینده است که می تواند از بین بردن او را به مراحل اولیه سرطان دهانه رحم. اما در روز جمعه او کلمه از بیمارستان: به دلیل سرکوب از coronavirus بیماران جراحی اش بود که به نام خاموش.

Krupnick سمت چپ احساس شد که اگر یک بمب در داخل بود و محکم هیچ کلمه ای در زمانی که او عمل جراحی خواهد بود دوباره.

“من فکر خوب بیشتر و درک ما همه درد و رنج و انگار جهان نیاز و سلسله مراتب نیاز” Krupnick گفت. اما او افزود: او نمی تواند کمک کند اما نگرانی در مورد خطرات که ممکن است با انتظار.

به عنوان بيمارستان در صورت افزایش coronavirus caseloads و در حال آماده سازی برای امکان وجود دارد که وخیم تر شدن شیوع بیماری می تواند تاخت و تاز نظام سلامت در بیمارستان مدیران در برخی از سخت ترین-آمار مناطق در سیاتل و در نیویورک آغاز کرده اند لغو اعمال جراحی الکتیو به تمرکز بر روی بالاترین اولویت موارد است.

هدف آنها این است که برای حفظ منابع — از تخت بیمارستان و دنده محافظ برای پرستاری و دکتر زمان — برای آماده شدن برای آنچه که می تواند تبدیل به یک سیل از coronavirus موارد است.

“ما می دانیم بر اساس اطلاعات فعلی که ما محلی COVID-19 مسیر است که به احتمال زیاد شبیه به شمال ایتالیا” خواندن یک ایمیل به یک بیمارستان در منطقه سیاتل فرستاده شده به آن جراحان. “در حالی که ما منابع ممکن است به اندازه کافی امروز ما در حال تمرین مسئول تخصیص این منابع خواهد شد که لازم است برای ادامه مراقبت از ما به آینده ما هنوز برای دیدن.”

بیمارستان ها زیر توصیه های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره بیمارستان ها در داخل و اطراف سیاتل جدید راشل نیویورک و سانتا کلارا, کالیفرنیا, که دیده می شود جدی ترین بیماری, برای انصراف از روش انتخابی. دستورالعمل گفت: بیمارستان در فلوریدا و ماساچوست باید در نظر انجام همان.

روز جمعه کالج آمریکایی جراحان توصیه می شود که هر بیمارستان نظام سلامت و جراح در کشور بررسی ضرورت هر انتخابی روش آنها برنامه ریزی کرده اند. “زمان است که از اصل” هدایت گفت.

عمل جراحی شده اند که به تعویق افتاد تا کنون شامل لگن و زانو, تعویض, بازسازی رباط و کودکان آپنه عمل جراحی است. “منطقه خاکستری هستند بیماران مبتلا به سرطان,” دکتر گفت: Arooj Simmonds, co-اجرایی, مدیر پزشکی خدمات جراحی در مرکز پزشکی سوئد که در عمل چند بيمارستان در منطقه سیاتل است.

Simmonds گفت: سرعت رشد سرطان مانند پروستات و سرطان دهانه رحم تر بودند و به احتمال زیاد به تعویق افتاد. روز جمعه اولین روز از گسترده deferrals سوئدی مرکز پزشکی انجام شده حدود 20% به عنوان بسیاری از اعمال جراحی به عنوان نمونه است, او گفت:.

پزشکان در EvergreenHealth که بیمارستان در کرکلند متحمل شده است فشار از بیماری شبیه هیچ دیگر در امریکا, لغو بیش از 30 روش برنامه ریزی شده برای روز جمعه به تنهایی.

بیمارستان دیدم جدید CDC راهنمایی اواخر چهارشنبه شب گفت: علامت Freeborn رئیس جراح. صبح روز بعد ساعت 6:30 صبح یک کمیته از پزشکان که در جراحی های برگزار شده. 9 a. m., آنها نهایی شدن این تصمیم به تاخیر در اعمال جراحی الکتیو و شروع به توسعه خود پروتکل ها و اطلاع جراحان.

این کمیته که شده بود جلسه به طور منظم از شیوع آغاز شد گفت: با تصمیمات خود رانده شدند با نیاز به حفاظت از منابع مانند دنده محافظ که کادر پزشکی نیاز به نگه دارید و از آلوده شدن. اما پزشکان همچنین می خواستم به حد پزشکی و حمایت نیاز دارد که بیماران به طور منظم نیاز پس از عمل جراحی, Freeborn گفت.

برخی از مردم دچار عفونت و یا ضعیف واکنش به بیهوشی که همه نیاز به مراقبت از این نوع از حرفه ای پزشکی است که مشغول درمان بیمارانی که آزمایش مثبت برای عفونت با کوروناویروس.

یک فرد مسن تر که در مجموع جایگزینی مفصل ران ممکن است نیاز به نیروی تازه یافتن در یک ماهر پرستاری مرکز — موسسات شده اند که ضربه سخت coronavirus. “همانطور که شما می توانید تصور کنید در این زمان است که احتمالا بهترین چیزی است که برای بیمار,” Freeborn گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از پایین دست عواقب این تصمیمات به هر اقدام و یا در مورد ما به ادامه ندارد.”

اگر پزشکان در EvergreenHealth باور یک عمل جراحی هنوز هم باید رخ دهد آنها می تواند درخواست تجدید نظر به یک پنل است که با هدف تصمیم گیری در 30 دقیقه.

کیم Dammann, 45, برنامه ریزی شده بود به عمل جراحی برای تعمیر به او تاندون آشیل در روز سه شنبه در یک بیمارستان سیاتل اما در روز جمعه او در یک ایمیل گفت: این امر می تواند به تاخیر افتاد.

“آن است که داوطلبانه عمل جراحی, اما من حدس می زنم آن است که مهم نیست به اندازه کافی برای انجام در حال حاضر,” او گفت:.

به عنوان یک پرستار انکولوژی خودش “من آن را” Dammann گفت. “ما نیاز به تخت و ما نیاز به پزشکان است.”

اگر او نمی تواند عمل او ممکن است نیاز به پوشیدن بازیگران برای چند ماه به جای به طوری که بافت همبند نه اشک ها در کامپیوتر است. با بازیگران در پای راست او ممکن است قادر به رانندگی به کار در بیمارستان.

مردم سراسر کشور را آغاز کرده اند گزارش تاخیر در دسترسی به مراقبت های پزشکی. یک زن در سن خوزه کالیفرنیا گفت: عمل جراحی شده بود لغو شد. یک مرد گفت: پدر او اطلاع داده که برنامه ریزی شده سرطان ریه جراحی در بوستون مجموعه برای دوشنبه قرار بود لغو شد. بعد او گفت پدرش گفته بود که این بیمارستان تا به حال تصمیم به انجام عمل جراحی, بعد از همه.

بسیاری از مردم تغییر جنسیت ابراز نگرانی در رسانه های اجتماعی است که عمل جراحی آنها مدتها به جلو نگاه به لغو خواهد شد. “واقعا نگران من بالا عمل خواهد شد لغو میان coronavirus مسائل” راشل دیویس یک زن در کلرادو ارسال شده در توییتر. “این بیشتر از آنچه نگه داشتن من در حال حاضر.”

حتی برخی از بیمارستان ها هستند که درمان coronavirus بیماران و یا در حال درمان تعداد بسیار کمی بودند با این وجود توقف روش. کودکان سیاتل بیمارستان که تا به حال پذیرفته نیست هر coronavirus بیماران از شنبه گفت: در آن انجام شد به طوری که در بخشی به منظور حفظ آن دنده محافظ.

“همانطور که در حال حاضر ما شاهد تاثیر چشمگیر در ظرفیت,” دکتر گفت: Jeff Sperring بیمارستان اجرایی. او گفت که روزانه از تماس با بیمارستان و تا به حال مورد بحث انتقال بیماران جوانتر آنها ممکن است تحت مراقبت خود را. او گفت: بیمارستان ممکن است اعتراف بیشتر افراد جوان برای از بین بردن فشار در بيمارستانهای عمومی.

Cassie Sauer رئیس اجرایی دولت واشنگتن و انجمن بیمارستان گفت: بیمارستان ها باید تحمل نمی کند تنها بار سهمیه بندی تجهیزات حفاظتی. مطب های دندانپزشکی و جراحی سرپایی مراکز نیز استفاده از چرخ دنده است که می تواند مستقر, او گفت:. “ما می خواهیم این را به عنوان یک جامعه استاندارد,” او اضافه شده است.

Sauer گفت که بیمارستان سعی کرده بود به فکر می کنم در مورد اثر روانی از به تعویق انداختن جراحی. “اگر من سرطان دارم و من اصلا سرطان برداشته شده من فکر می کنم سلامت روانی اثرات است که می تواند بسیار چشمگیر” او گفت:.

Krupnick گفت که او تا به حال نشده است گفت: چگونه او را به صبر برای او عمل جراحی است.

کارکنان پزشکی گفت: او در زمان حال شاید چند ماه قبل از این خطر به سلامت خود را رشد می کنند. او امیدوار است که آنها حق داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im