Coronavirus نگرانی منجر K-pop ستاره BTS به انصراف از سئول نشان می دهد

سئول, کره جنوبی >> K-pop ستاره BTS لغو آینده سری کنسرت در کره جنوبی را به عنوان سرمایه کشور است که صادرات سرگرمی در سراسر جهان تلاش می کند که شامل افزایش شیوع ویروس.

آن را زیر یک نزدیکی-shutdown از سرگرمی در سخت ضربه قطعات از چین در مقام دوم جهان-بزرگترین اقتصاد جهان و دومین جعبه-دفتر بازار است.

BTS که انجام شده در آفریقا و در گراند سنترال نیویورک ترمینال برای “نمایش امشب” در هفته های اخیر دیده می شود به عنوان یک علامت از کره جنوبی و فرهنگی و اقتصادی قدرت. رسانه های محلی گفت: این کنسرت بودند افتتاحیه پا جدید گروه تور جهانی.

“ما اعلام پشیمانی که BTS نقشه از روح تور … لغو شده است,” گروه, آژانس, Big Hit Entertainment در بیانیه ای گفت.

مدیریت آژانس گفت: COVID-19 شیوع در کره جنوبی است که بیش از 2000 موارد تا کنون ساخته شده آن را غیر ممکن است برای پیش بینی مقیاس شیوع آوریل.

هفت عضو گروه پسر برنامه ریزی شده بود به انجام مارس 11-12 و مارس 18-19 در سئول در ورزشگاه المپیک. این سازمان گفت: آن را به حال به در نظر گرفتن ایمنی و بهداشت از هنرمندان و تولید خدمه و بیش از 200 ، 000 concertgoers رود.

کره جنوبی دولت و دیگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر را تحت فشار قرار دادند برای محدود کردن گسترده رویدادهای عمومی به سعی کنید به اجتناب از موقعیت های که در آن virus ممکن است گسترش یافته است.

دیزنی روز جمعه گفت آن پارک در توکیو که نزدیک به دو هفته اضافه کردن به بسته شدن آن پارک در شانگهای و هنگ کنگ است.

سینما در چین در حال حاضر توقیف شد که تحت تاثیر این چینی انتشار “سونیک خارپشت” و پکن برتر و تبلیغاتی تور از جیمز باند در فیلم “هیچ زمانی برای مردن” در میان دیگر اثرات.

والت دیزنی Co.’s پیش بینی live-action “مولان” بازسازی است که با توجه به باز کردن در چین در مارس 27.

ایالات متحده ملی ارکستر سمفونیک لغو اجرای برنامه در ژاپن پس از زودتر لغو کنسرت در پکن و شانگهای. که به دنبال لغو توسط Boston Symphony Orchestra و هنگ کنگ فیلارمونیک.

کره جنوبی از سازمان ها شده اند لغو K-pop حوادث در خانه و خارج از کشور در پاسخ به درخواست طرفداران در مورد هنرمندان ایمنی.

هنرمندان مانند Taeyeon و پسر بچه باند برنده و NCT رویای قبلا لغو شده نشان می دهد در سنگاپور و ماکائو و GOT7 به تعویق افتاد کنسرت در بانکوک و سنگاپور.

ایالات متحده گروه Green Day به تعویق افتاد آینده آسیا را نشان می دهد و همچنین با استناد به سلامت و سفر نگرانی در اعلام آن در توییتر.

BTS دارای یک زیر بزرگ بین المللی و برای اولین بار بود K-pop عمل برای اولین بالای بیلبورد آلبوم نمودار در سال 2018 با “خودتان را دوست دارم: جدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>