Coronavirus نگرانی حفظ صدها نفر از مسافران کروز در دریای

  • ASSOCIATED PRESS / 2008 The Fred Olson Cruise Liner Braemar is docked at the port in Havana, Cuba. The Dominican Republic turned back the Braemar because some on board showed potential symptoms of the new coronavirus COVID-19.

    اسوشیتد پرس / 2008

    این فرد اولسون بوش کروز Braemar لنگر انداخت در بندر هاوانا ، جمهوری دومینیکن پشت Braemar چرا که برخی در هیئت مدیره نشان داد پتانسیل علائم کروناویروس جدید COVID-19.

شهر مکزیک >> اپراتورها از یک کشتی کروز که تبدیل شده بود به دور از مقصد خود به دلیل ترس از جدید کروناویروس گفت: امروز آنها را اجاره هواپیما به مسافران کشتی home — اما هنوز نمی باید اجازه دسترسی به بارانداز در هر نقطه.

این Braemar که برنامه ریزی شده بود به پیاده آن صدها نفر از مسافران در جمهوری دومینیکن در جمعه هنوز کروز از طریق کارائیب بیش از یک روز بعد با هیچ فوری کلمه در جایی که آن را ممکن است باد تا.

Fred. اولسن خطوط کروز صادر اظهارات و اصرار دارد که هیچ کس تا به حال روی نشانه های سازگار با COVID-19 بیماری است. دومینیکن مقامات حال حاضر اجازه می دهد تا کشتی به بندر با توجه به آنچه که شرکت گفته بود: “تعداد بسیار کمی از آنفلوانزا-مانند موارد در هیئت مدیره است.”

که در سمت چپ هر دو کسانی که روی عرشه کشتی و افرادی که تا به حال در جمهوری دومینیکن به یک شروع جدید 14 روز کروز روی کشتی در برزخ است.

“در حال حاضر که ما امن هواپیماهای ما در ادامه بحث با نزدیکی جزایر کارائیب به تایید بعدی ما پورت از تماس و کسب مجوزهای لازم برای زمین در مناسب فرودگاه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“این بحث ادامه دارد و در حالی که ما قادر به تایید نهایی ترتیبات در زمانی که این پرواز را ترک و از آن جزیره ما با داشتن مثبت بحث و گفتگو با مقامات مربوطه” آن اضافه شده است.

این یکی از حداقل سه کشتی کروز تبدیل به دور از کارائیب بنادر طی هفته گذشته به دلیل نگرانی از عفونت های ویروسی هر چند هیچ مسافر در هر یک از کشتی تایید شده است به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im