Coronavirus ترس لمس کردن جهانی اجرا بر روی ماسک های صورت

ترس از گسترش coronavirus منجر به جهانی اجرا بر خرید و فروش ماسک صورت با وجود شواهدی وجود دارد که بسیاری از افرادی که بیمار نیست لازم نیست به آنها را می پوشند.

بسیاری از کسب و کار به فروش می رسد در حالی که دیگران در حال محدود کردن چگونه بسیاری از یک مشتری می تواند خرید. آمازون است که پلیس آن سایت تلاش برای مطمئن شوید که فروشندگان نمی gouge دست پاچه خریداران.

در کره جنوبی صدها نفر به صف برای خرید ماسک از فروشگاه تخفیف. شایعاتی که کاغذ توالت و دستمال می توان به عنوان ماسک خالی قفسه های فروشگاه در آسیا از کاغذ کالا در طول چند هفته گذشته.

مردم در تلاش برای محافظت از خود از شیوع و مراکز درمانی به طور یکسان روبرو هستند کمبود.

این کمبود هستند که نسبت داده شده نه فقط به تقاضای بالا اما به اختلال در عرضه: یک آستین ، به اشتراک گذاری از جهان فولاد ماسک ساخته شده در چین — 50 درصد توسط خود را برآورد. اما حتی در کارخانه ها وجود دارد که باید ramped تا تولید گفتن آنها سخت و فشرده برای پاسخگویی به تقاضای داخلی. دولت گرفته است بیش از تولید کنندگان و صادرات را فرو برد.

“قبل از شیوع بیماری همه گیر ما استفاده می شود به صادرات 600,000 به 700,000 فولاد ماسک یک ماه اما در حال حاضر این مقدار صفر است” گفت: David پنگ مدیر Ningbo خرید بهترین International Trading Co. در Ningbo جنوب شانگهای. این شرکت ده یا تامین کنندگان در هوبئی در نزدیکی مرکز شیوع دستور داده شده است به اولویت بندی دستور دولت است.

جدا از کمبود کارگران و تولید کنندگان می گویند که آنها در حال مبارزه برای دریافت کافی مواد خام را به ماسک. تونی ژو, مدیر فروش برای سوژو Sanical محافظ محصولات تولیدی شرکت ، گفت شرکت او درخواست مشتریان خارج از کشور اگر ماسک را می توان با تحویل چند ماه بعد.

در ایالات متحده, Walgreens, صفحه اصلی انبار و لاو و ارزش واقعی سخت افزار گزارش تیز چشم انداز مثبت در فروش ماسک بیش از چند هفته گذشته و می گویند که آنها در حال تقلا برای دریافت بیشتر از تامین کنندگان.

صفحه اصلی انبار این کشور بزرگترین صفحه اصلی بهبود زنجیره ای محدود فروش N95 ماسک به 10 در هر فرد است. آنها را نزدیک صورت مناسب و بیشتر تصفیه مواد نسبت به فولاد ماسک, آنها را قادر به نگه داشتن حداقل 95% از ذرات.

مارک Jaconksi صاحب استنلی ارزش واقعی سخت افزار و اجاره مغازه در فیلادلفیا گفت: او را دیدم یک افزایش در تقاضا برای ماسک به خصوص N95 دو هفته پیش. اما پس گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که این ویروس تقریبا قطعا گسترش در آمریکا فروش رفت و از طریق سقف.

“ما خواهد بود دیوانه مشغول برف, اما ما در حال گرفتن برف” او گفت:. “ما دیوانه مشغول ماسک.”

Jaconski گفت: خود را در فروشگاه به فروش می رسد 1,000 ماسک از همه نوع در دو هفته گذشته. او دستور داده است تا بیشتر N95s اما مشتریان پس از جان گذشته آنها در حال چیدن سبک ماسک گرد و غبار و یا خرید سنگین ماسک استفاده می شود برای آزبست پاکسازی است که فروش برای $60.

“معمولا قدیمی ترین مردمی که کمی دیوانه,” او گفت:. “در این زمان آن است که همه است.”

این ویروس بیمار بیش از 82,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 2800 با توجه به بین المللی مقامات بهداشتی.

هنوز CDC را توصیه نمی کند که مردم ماسک برای محافظت از خود از ویروس. CDC می گوید مردم آلوده — و یا کسانی که با نشان دادن علائمی مانند تب و تنگی نفس — باید پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش آن به دیگران است. کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز نیاز به ماسک آژانس می گوید.

مایک Gania of the American Society of Health-سیستم های داروسازان گفت: برخی از بیمارستان داروخانه ها می گویند که آنها تنها یک تا دو هفته ای عرضه از ماسک و عمده فروشان قادر به پر کردن سفارشات.

در بیمارستان های, جراحی, ماسک های فرسوده توسط عامل اتاق تیم — پزشکان و پرستاران متخصص بیهوشی — و غالبا توسط داروسازان. کارکنان مراقبت از بيماران مبتلا به عفونت خطرناک پوشیدن N95 ماسک.

دکتر سارا بوستون دامپزشکی فولاد انکولوژیست و نویسنده در تورنتو با استفاده از 10 تا 15 فولاد ماسک در هر هفته در تمرین. او روشن به کمتر راحت تجاری که معمول تامین کننده زد.

“من صحبت کردم به بسیاری از افرادی که نگران هستند که ما در حال رفتن به از دست دادن عرضه و یا قادر به آنها را دریافت کنید,” او گفت:.

بوستون می بیند بسیاری از مردم با پوشیدن آنها به اشتباه بیش دهان خود را اما نمی بینی خود را, به عنوان مثال — و گفت: آنها باید درک کنند که دیگر همه چیز موثر تر خواهد بود مثل مکرر دست شستن.

شرکت هایی که در ساخت ماسک در حال مبارزه برای نگه داشتن.

Medicom گروه مونترال شرکت عرضه های پزشکی معمولا باعث می شود 150 میلیون ماسک در هر سال در کارخانه خود در نزدیکی آنژو فرانسه. در آغاز ماه فوریه این کارخانه تا به حال سفارشات برای 500 میلیون ماسک. سفارشات تنها رشد کرده و از آن زمان به بعد این شرکت اعلام کرد و آن را به استخدام کارگران جدید و افزایش ظرفیت در آن گیاهان از جمله دو در شانگهای و یکی در آگوستا جورجیا است.

3M, مینه سوتا مبتنی بر تولید گفت: این ramped تا تولید ماسک در امکانات خود را در آمریکا و اروپا و آسیا و آمریکای لاتین است.

بسیاری از مردم در آسیا به طور معمول پوشیدن ماسک در برابر آلرژی و سرماخوردگی و دود و افزایش تقاضا باعث شده است تا تولید کنندگان دیگر به retool برای شروع ساخت ماسک.

تایوان تولید Foxconn یک منبع عمده ای از الکترونیک به اپل گفت: از آن آغاز شده است ساخت حدود 1 میلیون ماسک یک روز برای خود کارخانه.

Dealmed نیویورک شرکت است که باعث می شود به فروش می رساند و تجهیزات پزشکی گفت: این انتظار به فروش خارج از ماسک صورت در هفته آینده. آن را به طور موقت متوقف گرفتن سفارشات از مشتریان جدید یک ماه پیش به پایان رسید و فروش در آمازون و Walmart.com. آن را در حال حاضر فروش فقط به خریداران که به آنها نیاز دارید از جمله بیمارستان دفاتر پزشکان و یا سازمان های دولتی.

فروش دستکش, لباس و موارد دیگر شروع به پریدن کرد تا آنجا که 300% در ماه فوریه از سال قبل گفت: Michael آینهورن, Dealmed رئیس جمهور. فروش ماسک های صورت هستند تا فصل او گفت: او نبوده است قادر به محاسبه آنها.

در ایتالیا این سایت از بزرگترین خوشه ای از موارد دولت ملاقات با کسب و کار کشور لابی به کار کردن متمرکز سیستم توزیع برای دریافت ماسک به مناطق ضربه.

ایتالیا پلیس مالی اعلام کرد آنها گران 20 نفر مستقر در تورین برای فروش ماسک که به دروغ گفت: برای ارائه محافظت کامل در برابر این بیماری است. آنها که برای فروش قرار گرفت تا آنجا که از 5000 یورو برای هر شخص و یا در مورد $5,500.

در آمازون پرفروش در مورد سلامت خود و خانواده بخش شنبه بود یک بسته سه پنبه ماسک برای $19.99. ده-بسته های 3M ماسک فروخته شد. و یک مثال برای 100 ماسک یکبار مصرف گفت: این امر می رسند خریداران درب خانه مدتی در آوریل یا مه.

قیمت متنوع شدید در آمازون است. برخی از فروشندگان شارژ شد $98.50 یا بیشتر برای 50 یکبار مصرف فولاد ماسک; دیگران بودند شارژ $33 برای یک مجموعه مشابه. دست عفونی نیز سخت برای پیدا کردن در سایت با برخی از بطری Purell و آمازون خود را با نام تجاری به فروش می رسد.

دکتر جان هوبر یک روانشناس بالینی و رئیس Austin, تگزاس-غیر انتفاعی بر اساس جریان اصلی بهداشت روان گفت: خرده فروشان نیاز به انجام یک کار بهتر از allaying مشتریان ترس و های CDC مشاوره.

“این ترس از ناشناخته” Huber گفت. “هنگامی که ما درک می کنیم چیزی است که ما تمایل به شود تا ترس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im