Coronavirus اثر را به عنوان برگ برنده تماس انتقادات یک ‘فریب’

توکیو >> coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده امروز حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم انتقادات از خود پاسخ به این تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان.

اطلاعات جدید منتشر شده توسط نیروگاه تولید چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر نشان داد افت شدید شاخص مدیران خرید به 35.7 در ماه فوریه به پایین از 50 در ماه ژانویه است. هر مطلب بالای 50 نشان می دهد گسترش در حالی که خواندن زیر نشان می دهد که انقباض.

اداره ملی آمار ارشد آمار ژائو Qinghe گفت: رمان coronavirus شیوع مستقیم علت کاهش شدید.

در جای دیگر در سراسر جهان در حال حاضر افتادن بازارهای مالی کاهش یافته است و حتی پایین تر در روز جمعه در حالی که ویروس ترس منجر به تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو حوادث به شدت کاهش می یابد تجارت و مسافرت است.

با وجود نگرانی در مورد شیوع گسترده تر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از اقدامات انجام شده و شدت انتقاد کرد جمعه در حزب دموکرات است که سوال خود را از دست زدن به تهدید خود را فراخوانی نقد جدید “جعل” در نظر گرفته شده برای تضعیف رهبری خود را.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند, مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس.

برخی از دموکرات ها گفته اند که تهمت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به تقویت ایالات متحده در پاسخ به این ویروس.

دموکرات و جمهوری خواه مجلس نیز گفت: درخواست خود را برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای دفاع در برابر ویروس کافی نیست. آنها به نشانه های آنها ارائه خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر از بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها می خواهند او را به شکست و استدلال کرد که گام های او را گرفته اند تا کنون نگه داشته و موارد را به حداقل برساند و مانع از ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“یک ویروس شروع می شود که در چین و خونریزی راه خود را به کشورهای مختلف در سراسر جهان نمی گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده به دلیل اقدامات اولیه که خودم و دولت را در برابر بسیاری از خواسته های دیگر و دموکراتها تنها صحبت کردن نقطه و شما آن را ببینید این است که آن را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گسل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت که اقتصاد آمریکا همچنان قوی است و سیاستگذاران خواهد بود “استفاده از ابزار ما” به حمایت از آن در صورت لزوم.

با وجود این که فردی متحده نیروبخش برای تاثیر بیشتر.

سخنران از هاوایی در مجلس نمایندگان اسکات سیکی روز جمعه گفت که او تشکیل یک کمیته برای بررسی پتانسیل اثرات اقتصادی از شیوع بنابراین نمایندگان مجلس با تهیه می شود برای کاهش هزینه های اگر درآمد مالیاتی به شدت افت.

فهرست کشورهای لمس توسط بیماری صعود به حدود 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است. بیش از 84,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری با مرگ و میر شکوه 2,800.

حتی در جدا تحریم-آمار کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است.

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر شاهد کاهش عفونت های جدید و صبح امروز گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو.

موارد جدید در سرزمین اصلی چین برگزار کرده اند ثابت در کمتر از 500 گذشته چهار روز با تقریبا همه آنها در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

با تعدادی از ترخيص بيماران در حال حاضر تا حد زیادی بیش از کسانی که از تازه واردان ووهان در حال حاضر بیش از 5000 یدکی تخت در 16 موقت مراکز درمان Ma Xiaowei ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در ووهان در روز جمعه.

آمار رسمی امروز نشان داد 1,726 بیماران تا به حال منتشر شده است در ووهان روز قبل در مقابل فقط 420 موارد جدید در این شهرستان است.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 موارد جدید امروز — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

ظهور خوشه در ایتالیا و ایران که تا به حال 34 کشته و 388 موارد منجر به عفونت از مردم در کشورهای دیگر. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد, با ده ها تن از عفونت.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس.

هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست که در آن کارشناسان به نگرانی در مورد در حال رشد خوشه از بیماران مبتلا به ناشناخته راه های انتقال.

نخست وزیر شینزو آبه است که برای انتقاد فاقد رهبری و مدیریت بحران به شدت اقدامات این هفته و خواست همه ابتدایی مدرسه در سراسر استان برای نزدیک تا پایان ماه مارس.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است.

در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 ٪ از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که به گزارش 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی. دولت سوئیس ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در حالی که در کلیسای جامع کلن در آلمان حوضه از آب مقدس بودند خالی از ترس از گسترش میکروب ها.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه در New England Journal of Medicine, چینی, مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 1.4% بود که بر اساس 1,099 بیماران در بیش از 500 بیمارستان ها در سراسر چین است.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا علائم خفیف نرخ “ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله. است که می تواند این ویروس بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

با توجه به سهولت از گسترش این ویروس می تواند به دست آوردن footholds در سراسر جهان و بسیاری می میرند.

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و در هفته گذشته نشان می دهد که برخی از شرکت ها می تواند به تعویق انداختن سرمایه گذاری و طرح های توسعه. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im