Coronavirus مختل جهانی مبارزه برای نجات گونه های در معرض خطر

واشنگتن — زیست شناس کارلوس رویز صرف یک ربع قرن کار برای صرفه جویی در شیر طلایی tamarins کاریزماتیک آستین maned میمون بومی برزیل در اقیانوس اطلس ،

با تشکر از زحمت کش احیای جنگل تلاش جمعیت این میمون در معرض خطر بود و به طور پیوسته در حال رشد تا زمانی که شیوع تب زرد آمار برزیل در سال 2018 پاک کردن یک سوم از tamarins. مصمم رویز تیم ابداع بلند پروازانه جدید آزمایش: در این بهار را شروع واکسیناسیون بسیاری از باقی مانده میمون های وحشی.

وارد coronavirus است که در حال حاضر مانع کار مهم است برای محافظت از گونه های در معرض تهدید و زیستگاه ها در سراسر جهان است.

اولین اعضای رویز تیم در معرض این ویروس تا به حال به قرنطینه شود. پس از آن دولت بسته شده و پارک های ملی و مناطق حفاظت شده به هر دو عمومی و محققان در اواسط ماه آوریل به طور موثر جلوگیری از دانشمندان از ذخایر که در آن tamarins زندگی می کنند.

“ما نگران گم شده از پنجره فرصت برای نجات این گونه گفت:” رویز رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی شیر طلایی تمارین انجمن. “ما امیدواریم که ما می تواند هنوز هم کار ما قبل از موج دوم تب زرد بازدید.”

در حالی که دانشمندان به دنبال رهنمودهای دولتی می دانند که مردم به طور غیر قانونی قصد بهره برداری از جنگلهای انبوه هنوز هم از ورود به پارک به دلیل چندین فعال حرکت پژوهش دوربین شده اند شکست.

در سراسر جهان منابع دولتی منحرف به تلاش های همه گیر را باز فرصت برای پاکسازی غیر قانونی زمین و شکار غیر قانونی. مستندات نیز از خط خارج گردشگری کشورهای عضو اکو که بودجه بسیاری از پروژه های زیست محیطی از آمریکای جنوبی است جنگلهای انبوه آفریقا را دشت.

“دانشمندان و اياد مواجه اند وقفه از بزرگ جهانی بلایای طبیعی مانند زلزله و یا کودتا در یک کشور” گفت: دانشگاه دوک بوم استوارت Pimm بنیانگذار غیر انتفاعی صرفه جویی در گونه. “اما من نمی توانم فکر می کنم از زمان دیگری که تقریبا در هر کشور در این سیاره مواجه شده است و اثرات همان فاجعه بزرگ در یک بار.”

در گواتمالا جوامع بومی که نظارت بر جنگلهای انبوه در حال تلاش برای مهار یکی از بدترین آتش فصول در دو دهه به عنوان دولت, آتش نشانی, منابع اختصاص داده شده به این بیماری همه گیر.

“نود و نه درصد از این آتش سوزی آغاز شده توسط مردم آن عمدتا به عمد انجام شده برای فضای باز به صورت غیر قانونی دام دامداری” گفت: Erick Cuellar معاون مدیر اتحاد سازمان های جامعه در گواتمالا مایا ذخیره گاه زیستکره به نام Asociación de جوامع بین Forestales د Petén.

مردم بومی پله تا به عنوان داوطلب, آتش, اما آنها در حال حاضر مضاعف تیره و تار: بسته سپری شده و چروکیده درآمد خود را از پایدار برداشت جنگل صادرات مانند نخل fronds به فروش می رسد برای ترتیبات گل ،

“جنگل گرمسیری غنی از تنوع زیستی بنابراین ما در حال از دست دادن گیاهان و جانوران نادر گفت:” جرمی Radachowsky مدیر برای آمریکای میانه در سازمان های غیر انتفاعی حفاظت از حیات وحش جامعه است. “وضعیت متفاوت است در هر کشور کاهش می یابد اما اجرای قوانین زیست محیطی است که یک نگرانی مشترک.”

در نپال جنگل جرایم مرتبط مانند ورود غیر قانونی به بیش از دو برابر از مستندات آغاز شد از جمله در پنج پارک با خطر انقراض ببر بنگال با توجه به دولت و صندوق جهانی حیات وحش.

در بسیاری از کشورهای آفریقایی حیات وحش گردشگری را فراهم می کند درآمد قابل توجهی برای حفظ پارک که در آن گونه های آسیب پذیر مانند فیل شیر کرگدن و زرافه ها زندگی می کنند.

اما پس از coronavirus زده “کل بین المللی گردشگری بخش اساسا بسته شبانه در ماه مارس گفت:” پیتر Fearnhead مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی آفریقایی پارک که مدیریت 17 پارک های ملی و مناطق حفاظت شده در 11 کشور جهان است.

“ما دیدیم که $7.5 میلیون بود ناگهان محو ما درآمد برای سال,” او گفت:, و اضافه کرد که اکوتوریسم در سال آینده بهبود می یابند ممکن است تنها در حدود نیمی از سطح قبلی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>