Coronavirus مرگ و میر بالا 3,000 به عنوان هشدارهای صوتی برای اقتصاد جهانی

SEOUL >> تعداد عفونت ویروس رز در سراسر جهان همراه با ترس از ضعف اقتصاد جهانی حتی به عنوان موارد در چین کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در شش هفته روز دوشنبه و صدها نفر از بیماران در وقوع این کانون منتشر شد از بیمارستان.

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از COVID-19 صدر 3,000 با گسترش خوشه از عفونت در کره جنوبی و ایتالیا و ایران. این ویروس تغییر شکل روال در سراسر اروپا و در سراسر اقیانوس اطلس در ایالات متحده است. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان را به خطر انداخته قرارداد این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

“جهانی چشم انداز اقتصادی باقی می ماند و اندک و بسیار نامشخص” آژانس گفت.

شهرهای بزرگ از جمله نیویورک, نیویورک مسکو و برلین دست و پنجه نرم با اولین مورد ثبت شده و مقامات بهداشت در واشنگتن تایید کرد یک دوم مرگ وجود دارد — یک مرد در 70s از یک مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل در یک منطقه که در آن محققان معتقدند این ویروس ممکن است در گردش برای هفته ها غیر قابل تشخیص است.

مدارس خالی در سراسر ژاپن, تلفن همراه, بیمارستان ها شدند, برنامه ریزی در ایران و مونا لیزا عادت به خیل خیره گردشگران آویزان در یک اتاق خالی از توقیف لوور در پاریس.

“فقط در مورد همه جا این موارد در حال افزایش است کاملا به سرعت در تعدادی از کشورها گفت:” ایان Mackey که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

مالزی و پرتغال شد, جدیدترین مکان برای تشخیص ویروس است. بیش از 60 کشور در سراسر جهان — از جمله نه نفر از 10 پرجمعیت ترین— یافت عفونت جهانی تعداد نزدیک به 89,000 افراد مبتلا به این بیماری است. در ایالات متحده موارد علامت رو به بالا. حتی به عنوان آلارم رشد بلندتر در بسیاری از نقاط جهان از دوشنبه به ارمغان آورد نشانه های مثبت از چین که در آن شیوع آغاز شده است.

اقتصاد چین تحویل امیدوار نشانه ها با سرزمین اصلی چین سهام معیار شارژ دوباره 3% داده و نشان دادن پیشرفت در بازگرداندن کارخانه خروجی پس از هفته از اختلالات مربوط به شیوع. اما سود در بازارهای سهام اروپا محو شد دوشنبه پس از OECD هشدار.

چین گزارش 202 مورد جدید از این ویروس پایین ترین آن روزانه تعداد پس Jan. 21 و زده قلب از بحران بهداشت و درمان ووهان گفت: 2,570 بیماران منتشر شد. در بزرگترین 16 موقت بیمارستان بودند که با عجله ساخته شده در ووهان در پاسخ به شیوع نگرانی بیش از در دسترس بودن منابع و دنده محافظ کاهش خواهد یافت و فشار بر کارکنان پزشکی کاسته.

دکتر ژانگ Junjian که منجر موقت بیمارستان در نمایشگاه مرکز در ووهان که کارکنان 1,260 گفت: خوش بینی بالا بود که تسهیلات دیگر نمی خواهد نیاز به در هفته های آینده.

“اگر هیچ چیز خاصی اتفاق می افتد, من انتظار می رود این عملیات از ما موقت بیمارستان … می تواند تکمیل تاریخی آن ماموریت تا پایان مارس” ژانگ گفت.

چین sunnier خبر رسید دو ماه به آن شیوع. در مکان هایی که این ویروس گسترش یافته است اخیرا مشکلات همچنان به بزرگنمایی.

کره جنوبی با بدترین شیوع در خارج از چین گفت: آن را ثبت و 599 مورد جدید از این ویروس در دوشنبه آوردن مجموع به 4,335. مرگ و میر وجود دارد افزایش به 26.

به مقابله این کشور گفت: بیمارستان ها می تواند برای بیماران مبتلا به عوارض جدی و یا شرایط موجود با موارد خفیف در حال حاضر روت به دیگر تعیین شده امکانات.

“اگر ما همچنان به hospitalize خفیف بیماران در میان ادامه داد: افزایش عفونت های ما خواهد بود خطر overworking پزشکی حرفه ای و قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از عفونت گفت:” کشور را, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب.

کره جنوبی گفت: این امر در حفظ آن مدارس بسته طولانی تر از آنچه قبلا اعلام کرد با یک برنامه ریزی بازگشایی مارس 9 تاخیر دو هفته دیگر به مارس 23. و رهبر یک کلیسا که مقصر بودن منبع این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت متمایل در عذرخواهی.

“ما همچنین انجام بهترین های ما اما نمی قادر به مهار آن را به طور کامل” گفت: Lee Man-hee 88 ساله رهبر Shincheonji کلیسا که برخی از جریان اصلی گروه های مسیحی رد به عنوان یک فرقه است.

در خاورمیانه بدتر شدن وضعیت در ایران همراه بود با نگرانی برای آن رهبران پس از یک عضو شورا که توصیه رهبر ایران درگذشت COVID-19.

ایران تایید کرده است 1,501 موارد ویروس و 66 مرگ, اما بسیاری بر این باورند که تعداد واقعی بزرگتر است. آن caseload یافت بیش از 250% در فقط 24 ساعت است.

عمده شیعه عالیات باز باقی می ماند با وجود غیر نظامی مقامات تماس به آنها نزدیک است. شهرهای مقدس مشهد و قم که در آن شیعیان اغلب لمس و بوسه عالیات در یک نمایش از ایمان تا به حال تعداد بالا از عفونت. این پاسداران گفت: آن را نصب برخی از تلفن بیمارستان ها در پاسخ و مقامات تمیز شده اند از زیارتگاه ها و حتی اسپری کردن خیابان های شهر را با مواد ضد عفونی کننده.

“ما باید دو دشوار است هفته پیش رو” گفت: علی Raibiei سخنگوی دولت ایران.

میان, اسرائیل, دشمن, ایران, بود, تصمیم گیری که آیا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر باقی می ماند در قدرت است. در میان سایت های رای گیری شد 15 ایستگاه به خصوص برای قرنطینه افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

در اروپا و رهبران محکم برای بدتر شدن caseloads پس از شمارش رسید در فرانسه و ایتالیا و به میزان کمتر اسپانیا بیش از آخر هفته. ایتالیا با تعدادی از عفونت ballooned 50 درصد در 24 ساعت به 1,694. مقامات بهداشتی در شمال ایتالیا به دنبال آوردن پزشکان از بازنشستگی و برای سرعت بخشیدن به دانشجويان پرستاری فارغ التحصیلی به کمک یک ضعف عمومی در نظام سلامت است.

موزه لوور جهان محبوب ترین موزه باقی مانده بسته به آن 2,300 کارگران با ابراز نگرانی از سایت بین المللی درخواست تجدید نظر می تواند آن را به یک هدف نخست. در هفته مد در پاریس شرکت کنندگان منتقل می شود بوسه به جای تبریک به یکدیگر با آرنج لمس. در آلمان خانم مرکل دست دراز شده بود رد شده توسط او وزیر کشور در دیدار با مهاجر شدند.

در ایالات متحده مقامات شمارش حداقل 80 مورد از این ویروس دو کشنده و نگرانی رانندگی برخی برای پاک کردن قفسه های فروشگاه های تمیز از آب بطری, ضد عفونی کننده دست و سایر ملزومات. هر دو مرگ مرد بودند با مشکلات بهداشتی موجود که در بیمارستان بستری شدند در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de