کروناویروس در صدر تلفات 3,500 در کالیفرنیا به عنوان بسیاری از دولت حرکت به بازگشایی

لس آنجلس — Coronavirus مرتبط با مرگ و میر رسیده یکی دیگر از گریم نقطه عطف در کالیفرنیا در این هفته با شکوه 3,500 حتی به عنوان مقامات حرکت بیشتر به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

این عاقلانه آمار نشان می دهد که اگر چه این هفته دیده است glints از خوش بینی است که دولت عطف جزر و مد در مبارزه با COVID-19 بیماری است که هنوز هم وجود دارد و این خطر هنوز هم واقعی است.

کالیفرنیا ثبت 132 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر سه شنبه — در یک روز پس از همه گیر آغاز شد.

لس آنجلس باقی مانده است که سر چشمه از coronavirus فعالیت در گلدن استیت. کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان گزارش شده 1,976 مرگ و میر حدود 56 درصد از دولت کل مرگ و میر و حساب برای تقریبا نیمی از بیش از 86,000 عفونت است که تایید شده اند در سطح ایالت.

با وجود این قدر از آن caseload این شهرستان در حال پیشرفت است. انتقال آن رای به تازگی آمار بالاترین سطح دیده می شود پس از coronavirus شیوع شروع به قارچ در مه.

هر چند COVID-19 هفدهین بسیار کالیفرنیا پیشرفت کرده است به یک نقطه که در آن مقامات احساس می کنم آن را بی خطر به بیشتر بالابر بخشهایی از این ایالت اقامت در خانه نظم و اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

تعداد تازه شناسایی coronavirus موارد در سراسر کشور کاهش یافته و از هفته گذشته و بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته است بیش از 15 درصد از اوج شش هفته پیش با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل.

همانطور که از پنج شنبه صبح و 40 کالیفرنیا 58 شهرستانهای دریافت کرده بود تصویب به پیشرفت با سرعت بیشتری از طریق فاز 2 از دولت بازگشایی نقشه راه — به این معنی که آنها می توانند باز رستوران اتاق ناهار خوری و بیشتر کسب و کار خرده فروشی در فروشگاه خرید.

فهرست شهرستانهای استان است که می تواند تا سطح شیب دار بازگشایی مجدد تلاش ها در حال حاضر شامل سن دیگو — دولت دوم-پرجمعیت ترین — Kern, San Luis Obispo سانتا باربارا و ونتورا.

مقامات تاکید بر این که ساکنان و کسب و کار هنوز هم نیاز به برداشتن قدم برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

“این کسب و کار نیاز به پیروی از دستورالعمل های دقیق از دولت برای حفاظت از سلامت کارکنان و مشتریان” سان لوئیس اوبیسپو مقامات نوشت: در شهرستان Facebook صفحه. “همه ما نیاز به ادامه مصرف احتیاطی برای حفظ جامعه ما امن مانند شستن دست و غالبا ماندن در خانه اگر بیمار و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران هنگامی که در عمومی.”

در لس آنجلس که نمی در حال حاضر دیدار با دولت معیار برای گسترده تر بازگشایی سرپرست جانیس هان فراخوانی برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه می دهد تا تمام کسب و کار خرده فروشی در سطح ایالت به باز کردن موضوع به همان بهداشت عمومی پروتکل ها — از جمله محدود کردن ظرفیت و نیاز به پوشش صورت برای کارکنان و مشتریان و همچنین فیزیکی فاصله.

انجام این کار, او گفت: پنج شنبه, کمک خواهد کرد که سطح میدان بازی بین خرده فروشان که تا به حال به دلیل از coronavirus محدودیت و آنهایی که بزرگتر مانند Walmart, Costco و هدف آن شده اند مجاز به باز بماند در طول بیماری همه گیر.

“آنچه به نظر می رسید در یک اقدام ضروری است در اوایل شروع این بحران ناخواسته به برندگان و بازندگان در این بیماری همه گیر اقتصاد’ با کسب و کار خرده فروشی قادر به کار در حالی که کوچک کسب و کار خرده فروشی در حال مبارزه و محدود به منظقه وانت” هان در بیانیه ای گفت. “این نیاز به تغییر است.”

آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که آیا مشتریان خواهد آمد.

فقط به خاطر کاربران می تواند به بازگشت به این معنا که آنها راحت انجام این کار به خصوص به عنوان کسب و کار هنوز هم باید پایبند به فیزیکی-فاصله و بهداشت مورد نیاز و اقدامات دیگر.

هنوز یک بازگشت به حالت عادی است که بدون شک یک جذابیت برای برخی از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de