Coronavirus کاهش عمیق زخم ” از طریق بسته بندی گوشت می آمد شهرستانها

اما تایسون, با پشتیبانی از, آیووا, رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز منتظر ماند تا مارس 22 تا اعلام کند که مرحله پس از وقوع شدت یافته است. این شرکت هشدار داد از مهم عواقب اقتصادی و حتی به طور موقت خاموش کردن را ایجاد کنید.

این گیاه که می تواند روند 19,500 خوک در هر روز است که در حال حاضر آماده برای از سرگیری تولید پس از رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید عمل نیاز به meatpackers به باز بماند.

رینولدز و تایسون استدلال کرده اند این گیاه با 2,800 کارگران بسیار مهم است به این کشور گوشت خوک عرضه و کشاورزان منطقه ای که به فروش میلیون ها نفر از خوک به تایسون.

در سه هفته Black Hawk County این موارد سر به فلک کشید از 62 به 1,523 — بیش از 1% از آن 132,000 ساکنان. مرگ و میر افزایش یافت و از صفر به 15. نود درصد از موارد “منسوب یا مربوط به گیاه” شهرستان سلامت عمومی مدیر گفت.

تایسون را منتشر کرده است تعدادی از کارگران که تست مثبت اما گفت که “ایمنی محل کار همچنان یک اولویت است.”

تامپسون گفت: این کارخانه شیوع نابود جامعه “اولین خط دفاعی” و اجازه این ویروس به گسترش خانه های سالمندان و زندان او نظارت. “این مکان ما نمی خواهید به مبارزه با COVID-19 ویروس,” او گفت:.

این زیان ها به سرعت نصب.

یک پناهنده از بوسنی درگذشت روز پس از سقوط بیمار در حالی که کار بر روی تایسون خط تولید پشت سر او دل ، این ویروس همچنین در زمان ناتوانی هوشی مردی که در 73 سال پس از فرار بیگاری در آیووا ترکیه کارخانه و خوشحالی بازنشستگی به واترلو.

اسکات که رفت و با نام مستعار afra schimming-chase شد برنامه ریزی برای دوباره در ماه ژوئن با دو نوجوان فرزندان او تا به حال نه در فرد دیده می شود از او در زندانی در فدرال به اتهام مواد مخدر در سال 2011.

سابق کوچک-زمان توزیع کننده هروئین که دچار اعتیاد او و همسرش طلاق در دوران زندان و به او منتقل می سی سی پی با کودکان. پس از او تا سال 2018 آزادی دوستان گفت که او به خوبی انجام می دهند و بازسازی روابط است.

اسکات گفت: دختر خود را, سرنوشت, Proctor, 18 که او مشکوک او آلوده شد در تایسون حیوان خانگی مواد غذایی کارخانه که مانده است باز فدرال تحت هدایت طبقه بندی صنعت به عنوان زیرساخت های حیاتی.

ناظر و 15 ساله برادر بودند به دنبال به جلو به زندگی با پدر خود در این تابستان. جای خود را نهایی صحبت شد تماس تصویری از یک بیمارستان که در آن او تلاش می کرد به صحبت.

“پس از آن بود بسیار غمگین” گفت: Proctor که توصیف او به عنوان پدر خنده دار و دلسوز و اغلب ارسال کارت و هدیه. “او به من گفت که او نمی تواند نفس بکشد.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti در مینیاپولیس و اعطای Schulte در لینکلن نبراسکا کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de