Coronavirus بحران: غرب استرالیا جانبازان گام بر روی وآمد به افتخار آمپول در روز آنزاک اول

Danella Bevisغرب استرالیا

Left, World War II veteran Kevin Jones and right, Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson, who will step onto their driveway in place of the Dawn Service.
آیکون دوربینچپ, جنگ جهانی دوم, veteran, کوین جونز و راست بازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان مک فرسون خواهد شد که گام بر روی جلوی خانه خود در محل طلوع سرویس. اعتبار: غرب استرالیا

آن را چند ساعت قبل از طلوع آفتاب زمانی که کوین جونز از خواب به یاد ماندنی ترین روز زندگی خود را.

سپس 20 ساله بود که برای اولین بار آماده مبارزه با به عنوان فرود نیروهای متفقین در سواحل ژاپن تحت اشغال جزیره ترکن خاموش بورنئو در مارس 1, 1945. آن را شروع خونین شش هفته مبارزات انتخاباتی که ادعا می کنند زندگی حداقل 1791 رزمندگان و غیرنظامیان قبل از پایان آن است.

World War II veteran Kevin Jones is visited by his great-grandchildren Noah, 8, and Riley Groves, 12, at he and wife Nora's home where they are isolating in Dianella.
آیکون دوربینجنگ جهانی دوم veteran کوین جونز سفر کرده است با بزرگ خود را-نوه نوح 8 و رایلی نخلستان 12 در او و نورا در خانه که در آن آنها در حال منزوی در Dianella. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا
World War II veteran Kevin Jones, pictured at his home in Dianella, will stand on his driveway at dawn this Anzac Day.
آیکون دوربینجنگ جهانی دوم veteran کوین جونز تصویر در خانه اش در Dianella ایستاده در جلوی خانه خود را در سپیده دم این روز آنزاک. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

صبح امروز لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و با خدمات خود مدال فرسوده بیش از قلب خود را به 95 سال از جنگ جهانی دوم کهنه دوباره افزایش یافت قبل از خورشید و راه می رفت به آرامی اما به طور پیوسته به پایان Dianella جلوی خانه.

آقای جونز یکی از هزاران رود را به خود وآمد امروز برای اولین روز آنزاک پس از جنگ جهانی دوم بدون سحر, خدمات, لغو با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من این جنگ جهانی سوم — این است که تمام جهان با هم در برابر یک ویروس است. آن را در برابر هر یک از دیگر و من فکر می کنم آن است که برای جلوگیری از جنگ … همه ما در حال رفتن به, بهتر مردم,” او گفت:. “وجود دارد این رفاقت که ساخته شده بود تا در طول جنگ و از آن برای چندین سال به طول انجامید.

“من یک احساس است که آن را در حال رفتن به همان بعد از این, آن را به چند سال قبل از ما می توانید تمام شود به درستی با هم و من فکر می کنم مردم بیشتر خواهد شد همسایگی بیرون آمدن از این است.”

World War II veteran Kevin Jones, pictured at his home in Dianella.
آیکون دوربینجنگ جهانی دوم veteran کوین جونز تصویر در خانه اش در Dianella. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

مانند بسیاری از قدیمی تر جانبازان که بخشی از این گروه در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر از coronavirus بزرگ-پدربزرگ و همسر نورا شده اند منزوی در خانه برای چند هفته.

این یک مخمصه به اشتراک گذاشته شده توسط استیو تن بود که در حال حاضر شده است جداسازی با توجه به وضعیت پزشکی قبل از اقامت در خانه مشاوره در محل قرار داده شد. Mr تن پیوست Royal Hampshire هنگ به عنوان یک 15 ساله افزایش به رتبه گروهبان در حالی که خدمت در ایرلند شمالی, هنگ کنگ, آلمان و قبرس بیش از 11 سال قبل بعد از گرفتن یک نقش در ارتش استرالیا رزرو.

برگ و خیابان که در آن او زندگی می کند با همسر Lyn نیز به چند نفر از اعضای بلمونت RSL زیر شاخه است که معاون رئیس جمهور که به طور معمول خواهد بود حضور در بیست و محلی یادبود جنگ و پس از تیراندازی صبحانه.

Lyn and Steve Toon, centre, along with Wilton and Glenis Ottaway and Glenice Healey.
آیکون دوربینLyn و استیو تن, مرکز, همراه با ویلتون و Glenis Ottaway و Glenice هیلی. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

70 ساله گفت: روز آنزاک خواهد بود به یاد ماندنی در این سال با وجود coronavirus محدودیت.

“این تنها راه آن است بنابراین وجود دارد هیچ نقطه overthinking آن وجود دارد هیچ نقطه ای نشسته و گفت: “من نمی توانم این کار را انجام’ یا ‘من نمی تواند انجام دهد که’,” Mr تن گفت.

Steve Toon, who was a sergeant in the British Infantry and the Australian Infantry Reserves.
آیکون دوربیناستیو تن بود که یک گروهبان در پیاده نظام و استرالیا پیاده نظام ذخایر. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا
Steve Toon, who was a sergeant in the British Infantry and the Australian Infantry Reserves, will commemorate Anzac Day by standing on his driveway at dawn.
آیکون دوربیناستیو تن بود که یک گروهبان در پیاده نظام و استرالیا پیاده نظام ذخایر به مناسبت روز آنزاک ایستاده در جلوی خانه خود را در سپیده دم. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

“این است که یک بار در طول عمر سابقه-ساخت مناسبت زمانی که مردم می توانند در سکوت و با احترام به افکار خود را و آن را به منحصر به فرد فقط در جلو خود را محدود کردن. من نمی خواهد در اینجا در 50 سال من نمی خواهد صحبت در مورد آن از افراد دیگر خواهد بود.”

کهنه سرباز جنگ ویتنام و بازنشسته ارتش مسلح ، جان مک فرسون حرفه ای با نیروی دفاع استرالیا در ویتنام آغاز شد که در آن به عنوان یک 22 ساله آموزش دیده نگار نوشته شده بود به 1 عملیات روانی (Psyops) در سال 1971.

پس از بازگشت از ویتنام را ترک کردند و نظامی تا زمانی که او در زمان یک روابط عمومی با نقش ارتش در 32 سال بعد — انجام تورهای در افغانستان و عراق تیمور شرقی ترکیه و جزایر سلیمان قبل از بازنشستگی در سال 2016.

Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson, pictured at his home in Aubin Grove.
آیکون دوربینبازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان مک فرسون تصویر در خانه اش در اوبین بیشه. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا
Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson, pictured at his home in Aubin Grove, where he has been isolating with his wife Sue.
آیکون دوربینبازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان مک فرسون تصویر در خانه اش در اوبین بیشه که در آن او شده است جدا با همسر خود شکایت کند. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا
Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson, pictured at his home in Aubin Grove, where he has been isolating with his wife Sue.
آیکون دوربینبازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان مک فرسون تصویر در خانه اش در اوبین بیشه که در آن او شده است جدا با همسر خود شکایت کند. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

در حال حاضر 72 آقای McPherson, همچنین RSLWA جانباز افسر رابط گفت: او با حضور بسیاری Anzac Day سحر خدمات در دهه گذشته در کینگز پارک.

اهمیت روز آنزاک برگزار شد بر روی صفحه نمایش کامل هنگامی که پس از سال 2018 رژه آقای McPherson آمد در سراسر یک مرد و پسر جوان خود را در موری بازار خیابان.

“به عنوان آنها در حال آمدن به سمت من پدر گفت که به پسرش: ‘همسر لرزش این دست و با تشکر از او را برای خدمات خود را و آن را یکی از مهمترین دست زدن به چیزهایی که من در سراسر آمده است,” او گفت:.

“هنگامی که شما در عراق و یا افغانستان و یا ویتنام و یا هر کجا که شما در حال فکر کردن به لحظات که شما فقط انجام کار خود را.”

Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson, pictured in 1970 at Puckapunyal, Victoria, where he trained prior to going to Vietnam.
آیکون دوربینبازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان مک فرسون تصویر در سال 1970 در Puckapunyal, Victoria, که در آن او قبل از رفتن به ویتنام است. اعتبار: Danella Bevis/عرضه

آقای McPherson خود را ترک کرده است اوبین گرو خانه تنها تعداد انگشت شماری از بار در هفته های اخیر و به صرف روز آنزاک در کنار همسرش, شکایت, مشاهده سحر از آستان خود. “من بپره جلو در اینجا در پنج تا شش صبح روز شنبه و به یاد داشته باشید blokes من شناخته ام و آنهایی که نمی آیند خانه,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>