Coronavirus بحران: WA COVID-19 درمانگاه شماره نصف با وجود دولت را گسترش معیارهای تست

Testing at COVID clinics in WA has plummeted.
آیکون دوربینتست در COVID درمانگاه در WA کرد. اعتبار: دانیل Wilkins/غرب استرالیا

تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش در COVID درمانگاه در WA بیش از نصف از امکانات افتتاح بیش از چهار هفته پیش.

WA وزارت بهداشت ثبت یک کاهش قابل توجه در تعداد استرالیایی غرب رفتن به یکی از نه COVID درمانگاه برای coronavirus تست.

آن می آید با وجود این دولت گسترش معیارهای تست که در حال حاضر اجازه می دهد تا برای هر کسی که نشانه های تب و عفونت های حاد تنفسی – صرف نظر از اینکه آیا آنها در خارج از کشور سفر – به آزمایش می شود; و باز شدن بیشتر از شش COVID درمانگاه در ماه گذشته, در علاوه بر این به اصل سه در رویال پرت فیونا استنلی و Sir Charles Gairdner بیمارستان.

زمانی که برای اولین بار سه COVID درمانگاه باز در و در مارس 9, وزارت بهداشت و درمان گزارش شده آنها انجام شد بین 800 و 1000 تست در روز است.

در واقع در یک روز رایگان تست بیش از 450 نفر بوده است swabbed قبل از ظهر.

تعداد کسانی که به طور قابل توجهی کاهش یافته است در سه هفته گذشته با متوسط تعداد بیماران تست شده در COVID کلینیک در سراسر کشور هر روز رسیدن به تنها 413 هفته گذشته است.

Testing at COVID clinics in WA has plummeted.
آیکون دوربینتست در COVID درمانگاه در WA کرد. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

کلینیک ثبت شده است که بالاترین میانگین روزانه تعداد سواب بیش از پنج روز در هفته گذشته بود و فیونا استنلی بیمارستان که در آن به طور متوسط 92 بيماران مورد آزمايش قرار coronavirus.

پشت سر آنها بودند Joondalup سلامت دانشگاه و سر چارلز Gairdner بیمارستان که در انجام به طور متوسط 72 و 70 آزمون هر روز بیش از پنج روز در حالی که سلطنتی پرت ارمدل خدمات سلامت, St John خدا میدلند و Rockingham بیمارستان عمومی تست شده به طور متوسط تنها 30, 32, 45 و 53 بيمار در هر روز بود.

کاهش تعداد سواب گرفته به شرح زیر امور خارجه دولت گسترش آن تست رژیم در این ماه که انجام شد در تلاش برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس و دقیقا همان جایی که و زمانی که جامعه انتقال رخ داده است.

قبلا تست معیارهای محدود بود به کسانی که سفر و هر کسی که در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده با صدها نفر که برآورده نمی معیارهای اکید یا که نه باید اثبات سفر خود را و یا تماس با یک COVID-19 مورد تبدیل به دور.

ده مورد جدید از COVID-19 ثبت شد دیروز, آوردن, WA تعداد به 470.

آن را به عنوان دولت ثبت شده بیشتر از دو coronavirus مرگ و میر — یک زن در 70s در رویال پرت بیمارستان و یک مرد در 70s در Joondalup سلامت پردیس بود که سابق مسافر در Artania کشتی کروز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>