Coronavirus بحران: WA تعلیق داوران نشست قاضی به تنهایی محاکمه به ادامه

Peter Quinlan is the new Chief Justice of WA. Pictured is the Chief Justice during a photoshoot shortly after being sworn in.
آیکون دوربینپیتر Quinlan است رئیس جدید دادگستری, WA. تصویر رئیس دادگستری طول یک عکس در مدت کوتاهی پس از سوگند یاد کرد. اعتبار: – Justin Benson-کوپر / ساندی تایمز

غربی استرالیا دادگاه گرفته اند گام بی سابقه ای از تعلیق جدید منصفه برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

همه کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه در دادگاه متوقف خواهد شد در میان بحران, اما, محاکمه توسط قاضی تنهایی – مانند کلرمونت سریال قتل – را می توانید در ادامه.

اعلام کرد در یک بیانیه توسط WA رئیس دادگستری پیتر Quinlan روز دوشنبه بعد از ظهر همه منصفه ذکر شده برای شروع در مه و ژوئن خواهد بود به تعویق افتاد.

کسانی که محاکمات در مجموعه ذکر شده برای یک وضعیت کنفرانس در ماه جولای سال 2020 به طوری که هر گونه برنامه های کاربردی برای قاضی-تنهایی دادگاه می تواند در نظر گرفته شود.

هر گونه درخواست برای محاکمه توسط قاضی به تنهایی شنیده خواهد شد و تعیین می شود به عنوان یک ماده اولویت با توجه به WA وزارت دادگستری.

این حرکت را به حالت تعلیق داوران نشست را فشار تنها قاضی دادگاه به جلو از لیست در و دادگاه.

“که در آن یک سفارش برای محاکمه توسط قاضی به تنهایی دستور داده شده است که در رابطه با چنین موضوع محاکمه خواهد شد ذکر شده برای شروع به عنوان به زودی به عنوان عملی در ماه مه یا ژوئن 2020” او در بیانیه ای گفت:.

طولانی کلرمونت سریال قاتل محاکمه متهم man Bradley ادواردز است که قاضی فقط و شنیده عدالت استفان هال. با وجود این همه گیر آزمایشی است که هنوز هم انتظار می رود به ماه.

در مارس 16, رئیس دادگستری Quinlan با صدور بخشنامه برای عموم وکلا و روزنامه نگاران و شاهدان نه برای حضور در دادگاه در صورتی که علائم شبه آنفولانزا و یا سفر خارج از کشور در گذشته 14 روز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>