Coronavirus بحران: WA مدارس را با توجه به استرالیا انجمن پزشکی (WA) رئیس جمهور اندرو میلر

Australian Medical Association WA president Andrew Miller.
آیکون دوربیناسترالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر. اعتبار: مایکل ویلسون/غرب استرالیا

WA مدارس را مجبور به بسته شدن این بهار می گوید: Australian Medical Association (WA) رئیس جمهور اندرو میلر.

این بیانیه هشدار دهنده آمد و ثبت آن در پنجم و ششم موارد COVID-19 روز گذشته از جمله دولت اولین نمونه از فرد به فرد انتقال است.

پیوستن سه تن دیگر panellists در Flashpoint شب گذشته – غرب استرالیا و 7NEWS پرت امور جاری پنل نشان می دهد – دکتر میلر گفت: جهانی COVID-19 بحران بهداشتی و تهدید آن مطرح شده به غرب استرالیا شد چیزی جز “کسب و کار به طور معمول” است.

“این بی سابقه … و آنچه باعث وحشت این است که اگر شما به مردم بگویید:” نگاه فقط در حمل آن را برای رفتن به خوب است.’ آن را نمی شود خوب… این است برای رفتن به یک فاجعه,” او گفت:.

این اظهار نظر در پاسخ به لیگ برتر را علامت McGowan را می خواهیم برای آرام است.

“بله شما نیاز به درمان آن بسیار جدی اما شما لازم نیست به وحشت او گفت:” با استناد به وزارت آموزش و پرورش حرکت به ممنوعیت تمام مدرسه های مرتبط با سفر در خارج از کشور در هفته گذشته و COVID-19 درمانگاه باز در سراسر WA امروز.

“اگر ما نیاز به بستن مدارس و اگر ما نیاز به مطمئن شوید که ما تاخیر در عمل جراحی برای آزاد کردن تخت برای مردم … که ما چه برنامه ریزی است.

“ما در حال بدست گرفتن این موضوع بسیار جدی است. دولت است نه کم بها دادن به این بحران است.”

“ما کار کرده اند و سازنده با دولت مشترک المنافع در طرح هر دو سلامت و به منظور حمایت از اقتصاد … (و) نگاه ما برای راه اندازی بیشتر (COVID درمانگاه) در سراسر مناطق بیش از آینده است.”

در پاسخ به این سهم بازار اسلاید دیروز و مشاغل در معرض خطر در سراسر تعدادی از صنایع برتر گفت: او خیلی نگران بود و بین المللی تجارت و اقتصاد خواسته همه غرب استرالیا به “تعطیلات در خانه” و حمایت از کسب و کارهای محلی.

Flashpoint panel discussing COVID-19 on Channel Seven.
آیکون دوربینFlashpoint پانل بحث COVID-19 در کانال هفت. اعتبار: FLASHPOINT

“Don’t stop انجام کارهایی که حمایت از اقتصاد ما,” او گفت:.

معاون بهداشت و درمان افسر رابین لارنس التماس غرب استرالیا سفر خارج از کشور به “پرش بر روی یک هواپیما و به خانه آمده” اگر آنها بیمار شد.

“به دنبال توصیه های پزشکی کشور شما هستید و سفر به خانه با خیال راحت هنگامی که آن را امن برای انجام این کار. آلوده کردن افراد دیگر است نه یک نتیجه خوب در اینجا,” او گفت:.

“خطر در و در حال حاضر کم است اگر شما را برآورده نمی کنند که معیارهای اما ما در حال آماده سازی برای ضربه به ضربه و سازگار با بقیه جهان است.”

فرودگاه پرت رئیس سابق Fortescue فلزات گروه, رئیس, Nev قدرت گفت: امروز حمام خون در بازارهای بود “افراطی” در انتظار بدترین سناریوی ممکن است.

او گفت: مردم نیاز به عملی و معقول در حالی که در حال آماده “پاسخ سریع”.

“وحشت و فروش است و نه راه برای انجام این کار است. خطر (با آن) این است که ما ایجاد یک موضوع بزرگتر که چه ویروس خواهد بود” آقای قدرت گفت.

او همچنین اطمینان مخاطبان فرودگاه پرت باز خواهد ماند در میان جهانی COVID-19 شیوع.

“ما می تواند همچنان به کار گیرند اما در همان زمان ما در حال قرار دادن تمام مراحل در محل برای اطمینان حاصل کنید که خطر ابتلا به کارکنان ما به حداقل رسیده و همچنین خطر ابتلا به سفر و داریم روش در محل به بهبود و اگر وجود دارد هر گونه شناسایی شیوع بیماری” او گفت:.

فرودگاه پرت دیروز نشان داد آن را به حال شده است با نزدیک شدن منابع بخش به ارائه یک فضای پزشکی و غربالگری تجهیزات از قبیل حرارت, سنسور برای استفاده در FIFO کارگران از رفتن به محل کار.

“در معدن سایت در حال حاضر روش هستند که به طور مداوم به روز شده برای اطمینان حاصل کنید که هر تلاش ساخته شده است برای منزوی کردن مردم قبل از آنها می آیند برای سایت و شناسایی افراد با علائم” آقای قدرت گفت.

“جالب اینجاست که در یک معدن سایت ما رو خوب قابلیت برای منزوی کردن مردم … آن نسبتا آسان است در واقع … و ما نیز باید پیراپزشکی و پزشکی در سایت.”

یک فرودگاه پرت سخنگوی اضافه شده است که آن را آماده برای کمک به منابع شرکت های بخش باید آنها تصمیم به پیاده سازی یک فرآیند غربالگری برای خود FIFO کارگران است.

Perth Airport chairman and former FMG chief executive Nev Power.
آیکون دوربینفرودگاه پرت رئیس سابق FMG اجرایی Nev قدرت. اعتبار: مایکل ویلسون/غرب استرالیا

“این کمک می تواند در قالب ارائه ترمینال فضایی که در آن غربالگری انجام می شود می تواند. ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط نزدیک با بخش منابع به این مسئله تکامل می یابد” گفتند.

دکتر میلر ادعا کرد این تصاویر از مردم انباشت بر روی کاغذ توالت و دیگر محصولات coarsing از طریق رسانه ها نمی شد یک مثال از وحشت خرید اما از مردم “معقول بودن”.

“همیشه وجود دارد یک زن و شوهر از bogans داشتن یک مشت مبارزه در یک IGA جایی,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال ساخته شده “معقول مقررات برای چند هفته برای خانواده اش” وقتی پرسید که آیا او نگردند تا در مستراح کاغذ.

“البته شما در حال رفتن به سهام تا برای یک بیت. وجود 50 میلیون نفر در چین که قفل شده اند را برای شش هفته آیا شما گفت که نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا ؟

“این یک نژادپرست ویروس این بیماری در همه.”

اما پیشرو متخصص قلب و عروق راس واکر گفت: پاسخ به کروناویروس بود و بالای آن خواستار “تقریبا مانند ویروسی Y2K”.

او اشاره کرد که به آنفلوانزا مبتلا 250,000-600 ، 000 نفر در سال بود و کشته شدن 10000 نفر در آمریکا از ژانویه 1.

“است که بسیار بیشتر از coronavirus” دکتر واکر گفت: این ادعا که این ویروس به احتمال زیاد به مرگ خاموش در ماه های آینده به عنوان نیمکره شمالی گرم می شود.

آن را وادار دکتر میلر به آمار بازگشت, تماس,,,, Dr واکر صرف “صحبت سر” هر کسی می تواند پیدا کردن زمانی که به دنبال یک نظر است که متفاوت از کارشناسان و یا “چه کسی فکر می کند که آنها در مورد این که جهان هرگز دیده می شود قبل از این”.

“ایتالیایی ها هستند نه مردم احمق چینی هستند نه مردم احمق نیست که کره جنوبی و میزان مرگ و میر ما در حال دیدن در افراد مسن جمعیت … نگاه من امیدوارم که او حق است و کسی می تواند پرتاب یک کرم پای من بعد از این اما همه شواهد ما و اجماع علمی است که این واقعی است,” او گفت:.

“این وحشتناک در یک مفهوم اقتصادی.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de