Coronavirus بحران: WA پلیس را به اتهام نیست Fremantle کامیون بازیکنان برای نقض محدودیت

دانیل Le Messurierغرب استرالیا

Picture: A trio of Dockers have been photographed blatantly flaunting social distancing rules.
آیکون دوربینتصویر: سه نفر از کامیون شده اند عکس پرهیاهو flaunting اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعتبار: ایمیل های روزانه

WA کمیسر پلیس کریس داوسون تایید کرده است پلیس دیگر بررسی سه Fremantle کامیون بازیکنان به صورت بالقوه نقض coronavirus محدودیت با حضور در یک مهمانی در خانه.

یک ویدیو کلیپ به اشتراک گذاشته شده در Instagram توسط یک زن در اتهام تجمع روز یکشنبه panned در اطراف یک اتاق در یک خانه پرت نشان کامیون بازیکنان لوقا رایان و مایکل فردریک نشستن بر روی نیمکت نوشیدن آبجو با چهار دوستان در حالی که جیسون کارتر پخش موسیقی از دی جی راه اندازی شده است.

آقای داوسون گفت: به او گفته بود به Fremantle اجرایی سیمون Garlick امروز صبح به او اطلاع پلیس نمی خواهد در برخورد با این موضوع هر بیشتر.

“این کمی انسدادی این افراد با مشخصات بالا فوتبالیست اما من قصد ندارم به زباله ارزشمند پلیس زمان” آقای داوسون گفت 6PR.

“ما ساخته شده یک ارزیابی – وجود دارد هیچ چیز برای دیدن اینجا را از نظر هر گونه نقض.”

“ما در واقع نمی بینید وجود دارد آشکار ماده وجود دارد و ما باید به دنبال از طریق و من قصد ندارم به شکار کردن هر دقیقه شواهد. ما در واقع فکر نمی کنم که هیچ شواهد کافی وجود دارد به هر حال.”

“اگر این نقض هر کاری داخلی در باشگاه آنها را مقابله با آن خود را اما در حال حاضر دیگر یک پلیس مهم است.”

ضبط شد به گفته های گرفته شده قبل و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آن محدود تجمعات به دو نفر آرام اجازه می دهد تا برای گروه 10 به معاشرت.

دیروز وزیر بهداشت راجر کوک گفت: قوانین اجتماعی فاصله گرفته شد “بسیار جدی چرا که مردم تصمیم به رها سازد آنها می تواند کشنده باشد”.

“این پایه اهمیت است که این جامعه تلاش کنند. اگر مردم دست انداختن قوانین و مقررات اگر آنها اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی ما را مجبور به عقب نشینی به یک موقعیت که در آن ما می تواند جای محدودیت بیشتر,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>