Coronavirus بحران: WA پلیس ستایش beachgoers برای مشاهده اجتماعی فاصله قوانین در طول سوزان عید پاک دوشنبه

مایکل رمزیAAP

Senior Constable Paul Mifka, First Class Constable Ingrid Balic & Detective First Class Constable Jo Waller monitor social distancing at Trigg Beach.
آیکون دوربینارشد پاسبان پل Mifka کلاس اول پاسبان اینگرید Balic & کارآگاه کلاس اول پاسبان جو والر نظارت اجتماعی فاصله در Trigg ساحل. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

پلیس ستایش غرب استرالیا beachgoers برای احترام فیزیکی, فاصله, قوانین پرت sweltered از طریق آن داغترین مارس روز در تاریخ ثبت شده.

پرت متوسط رسیده 39.5 C در شنبه گرفتی قبلی مارس رکورد در سال 1910.

مقامات تا به حال شده است در حالت آماده به کار به طور بالقوه نزدیک سواحل داده شده ترکیبی از آب و هوای گرم و عید پاک ،

اما گشت ماموران گزارش مردم اطاعت از قوانین و تمرین فیزیکی فاصله.

“ما دیده ایم خوب رفتار به طور کلی حق ما در سراسر سواحل بالا ما-تماس با مناطق که در آن مردم به طور کلی جمع,” کمیسر پلیس کریس داوسون گفت.

“مردم واقعا پذیرش مشاوره و ما شاهد بسیاری از موارد و در همه جایی که مردم با هم گروه بندی.”

WA ثبت هشت جدید کروناویروس موارد یک شبه مصرف دولت را در مجموع به 514.

همه این موارد در منطقه شهری پرت و مرتبط با هم سفر خارج از کشور و یا کشتی های کروز از جمله سه نفر از اعضای خدمه از Artania بوش.

آقای داوسون گفت: 12 نفر تا به حال با آن مواجه اتهامات مربوط به نقض قرنطینه و جداسازی قوانین به روز در حالی که بیشتر از هشت صادر شده بود 1000 دلار جریمه.

کسانی که جریمه شامل 65 سال بود که تبدیل دور در یک ایست بازرسی در شمال پرت تنها به تلاش برای دریافت از طریق جاده ها بازگشت.

تحت WA را درون کشوری ممنوعیت سفر افراد باید معافیت برای حرکت بین دولت و نه مناطق تعیین شده.

WA نیز اجرا سخت مرز با ایالت های شرقی انکار ورود به هر کسی که ملاقات باریک مجموعه ای از معیارهای.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت که او امیدوار بود و در نهایت قادر به حذف برخی از محدودیت های اعمال شده در دولت است.

“ما تا به حال بسیار بسیار سطح پایین جامعه انتقال,” او گفت: 6PR رادیو.

“که واقعا یک نشانه خوب است. که بهتر از تقریبا در هر نقطه دیگری در جهان است.

“آنچه من می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد در طول زمان است که سازمان دیده بان چگونه آن را توسعه, نقد و بررسی آن در هر ماه … برای دیدن اگر هر یک می تواند کاسته و هر یک سخت تر است.

“و اگر در پایان یک ماه ما به راحتی می توانید برخی از, و امیدوارم کمی بیشتر از حالت عادی بازگشت بدون خطر هر کسی پس از آن که این نوع رویکرد ما را.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>