Coronavirus بحران: WA پایی پرانتز به 16 میلیون دلار رسید

میچ Woodcockغرب استرالیا

Gavin Taylor.
آیکون دوربینگاوین تیلور. اعتبار: مایکل ویلسون/غرب استرالیا

فوتبال در و می تواند 16 میلیون دلار ضربه به صنعت در سال 2020 به عنوان COVID-19 همه گیر قرار می دهد این صنعت تحت فشار های شدید مالی با توجه به WA فوتبال کمیسیون اجرایی گاوین تیلور.

این WAFC این هفته بود پایین 72 کارکنان تمام وقت به حال خود باقی مانده کارکنان قرار داده و در کاهش ساعت بسته دفاتر خود را کاهش WAFL باشگاه بودجه با 50 درصد کاهش به 31 مه قرار دادن یک توقف استخدام و هزینه های اختیاری و شروع به آماده شدن برای کمک به حفظ این صنعت در حالی که فوتبال در سراسر WA در برگزاری حداقل تا پایان ماه آینده.

تیلور گفت این بود که سعی کنید به منظور محدود کردن تاثیر از دست دادن فوتبال و حفاظت از درآمد تا آنجا که ممکن است که او را در حدود 32 میلیون دلار در سال می رود که در سراسر کشور.

“ما در حال کسب و کار است که به طور معمول تولید حدود 32 میلیون دلار درآمد و ما دوباره سرمایه گذاری است که حق در سراسر پایی” تیلور گفت 6PR.

“ما در اصل شکستن حتی از طریق توزیع بودجه ما. اما این که همه چیز را از WAFL به WAFL زنان پرت آماتور, کشور, footy Auskick در تاریخ فوتبال ما بومی برنامه های ما برنامه های مدرسه.

“ما در سراسر AFL باشگاه های ما می تواند 80 درصد در سراسر AFL ما ممکن است پایین 70 درصد و در سراسر ما ثبت نام تجاری ما می پردازد و ما کمک های مالی دوباره ما می تواند نزدیک به 80 درصد است.

“آنها در حال بازدید است که اتفاق می افتد در سراسر صنعت ما.

“ما پیش بینی است که ما می تواند تا 50 درصد بدتر از نظر ما به طور کلی درآمد.”

Gavin Taylor.
آیکون دوربینگاوین تیلور. اعتبار: مایکل ویلسون/غرب استرالیا

یکی از بزرگترین پیامدهای شد برش در بودجه به WAFL باشگاه با آن می ترسید که برخی ممکن است زنده ماندن به عنوان آنها مبارزه برای حفظ پول در آینده است.

تیلور هر چند با اعتماد به نفس هر یک از 10 باشگاه خواهد آمد از این در یک موقعیت خوب.

“این است برای رفتن به یک چالش دوره اما من فکر می کنم نکته مثبت این است که ما WAFL باشگاه های, پاسخ,,” او گفت:.

“آنها دنبال آن هستید در عملیات خود آنها دنبال آن هستید در راه است که آنها می توانید باد آن عملیات وزش بازگشت برخی از آنها هزینه های عملیاتی و بریس برای چه رفتن به یک چالش برانگیز سال است.

“ما امیدواریم که با آنها گرفتن واقعا اقدامات پیشگیرانه آنها در حال حاضر که ما همه می توانند از این طریق دریافت کنید.”

تیلور نیز حاضر به رد کردن WAFL بازگشت در سال 2020 با وجود یک بازه زمانی برای بازگشت به میدان و در عین حال به تاسیس شود در هر سطح از ورزش است.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به چالاک و انعطاف پذیر برای دیدن اگر ما می توانیم یک فصل دور,” او گفت:.

“سود ما رو با ما WAFL باشگاه است و دسترسی به آنها بیضی نیست مرتب کردن بر اساس از قرار دادن هر گونه محدودیت در.

“ما نیاز به در نظر گرفتن یکپارچگی رقابت چگونه بسیاری از بازی ها را به توان به واقعا باید یک لیگ برتر جام حذفی به عنوان بخشی از آن است.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد که قصد, اگر ما می توانیم یک فصل دور و حفظ یکپارچگی رقابت ما باز خواهد شد به آن است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>