Coronavirus بحران: ویروس ردیابی برنامه راه اندازی می شود امروز

Peter Dutton.
آیکون دوربینپیتر داتون. اعتبار: دارن انگلستان/AAPIMAGE

دولت فدرال در تلاش برای کاستن از حریم خصوصی و نگرانی از بحث برانگیز برنامه برای کمک به ردیابی افرادی که در تماس با کسی که با COVID-19.

استرالیا برنامه بر اساس سنگاپور Tracetogether نرم افزار که سوابق اتصالات بلوتوث تلفن باعث می شود با دیگران به طوری که کاربر می دهد که اطلاعات را به دولت و مقامات بهداشتی اگر آنها گرفتن ویروس.

دولت امیدوار است گسترده تر تست رژیم و تماس با ردیابی برنامه منجر به آرامش اقتصادی و خاموش کردن هر چه زودتر. این انتظار می رود راه اندازی می شود در روز یکشنبه.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ABC radio برنامه Macca استرالیا بیش از همه است که تنها مقامات بهداشت را دسترسی به داده ها.

“این یکی دیگر از ابزار ما نیاز به بازگشت به حالت عادی به عنوان آنجا که می توانیم” او گفت:.

او گفت: شماره های تماس با تلفن یک فرد تنها دریافت شده توسط یک افسر بهداشت زمانی که کسی coronavirus و اجازه می دهد.

“دیگر هیچ سازمان دولتی می تواند با استفاده از این اطلاعات هیچ کس در دولت مشترک المنافع در همه و در مقامات دولتی تنها افسر بهداشت می توانید از آن استفاده کنید,” او گفت:.

“نه پلیس و نه رفاه مردم هیچ جای دیگری. فقط سلامت افسر.”

Prime Minister Scott Morrison.
آیکون دوربیننخست وزیر اسکات موریسون. اعتبار: سام Mooy/گتی ایماژ

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون که بهبود از یک کشمکش COVID-19 می گوید: این بیشتر یک رویکرد موثر نسبت به بررسی خاطرات و یا تلاش برای به یاد داشته باشید که در آن آنها بوده است.

“زیبایی این برنامه این است که می توانید آن را به یک دست دادن, اگر دوست دارید با مردم است که شما بوده ام در مجاورت نزدیک با پیدا کردن تلفن,” او گفت: آسمان یکشنبه دستور کار است.

او گفت: مسائل خصوصی شده بود پرداخته است.

“وجود مطلق حمایت است که تضمین شده در اطراف حریم خصوصی,” او گفت:.

“همه ما باید برنامه های متعدد بر روی تلفن های ما که به جمع آوری داده های بیشتر از ما در اینجا.”

کار خانه امور سخنگوی Kristina Keneally گفت: این برنامه می تواند یک ابزار عالی اما او می خواست مردم را به شخصی داده می شود تضمین شده در قانون.

“استرالیا را تنها با دانلود این برنامه اگر آنها اعتماد به نفس است که حریم خصوصی خود را محافظت خواهد شد,” او گفت: ABC خودی برنامه.

“ما در حال تشویق دولت به اطمینان حاصل شود کسانی که حریم خصوصی حمایت های ساخته شده به نرم افزار است که این نرم افزار دارای قوانین در اطراف آن است که بدان معنی است که داده ها را نمی توان مورد استفاده برای هر هدف دیگر به جز تماس با ردیابی.

و هنگامی که این بحران است که مقامات اطمینان حاصل شود که داده ها حذف شده است.

استرالیا و بین المللی خلبانان انجمن حمایت از استفاده از آن, اما با موثر حریم خصوصی پادمان در محل.

AIPA جمهور مارک سجویک گفت: صنعت حمل و نقل هوایی در بحران بود و آن را حیاتی است که عموم مردم به رسمیت شناخته شده است که در استرالیا مورد نیاز برای بازگشایی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“با مناسب تدابیر COVID-19 ردیابی برنامه خواهد بود یک ابزار کلیدی در کاهش غیر ضروری محدودیت های مسافرتی برای اطمینان از بقای صنعت حمل و نقل هوایی و استرالیا را بهبود اقتصادی” آقای Sedgwick در بیانیه ای گفت.

“دولت باید اطمینان حاصل شود که برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای اهداف پزشکی و نمی ردیابی محل از کاربران خود و یا ذخیره هر گونه اطلاعات.”

دولت می خواهد حداقل 40 درصد از جمعیت به ثبت نام تا مقامات می توانند انجام دهند “صنعتی-مقیاس” تماس با ردیابی.

استرالیا برنده جایزه نوبل و immunologist پیتر دوهرتی گفت که او خواهد بود ثبت نام برای آن است.

“هر چیزی که به ما کمک می کند تا کشتی COVID-19 به زمین به همراه است. هر گونه حریم خصوصی هر یک از ما تا به حال بسیار ناپدید شد زمانی که ما شروع به استفاده از گوشی های تلفن همراه, جستجو, در, خط, خرید از سایت آمازون و یا هر آنچه که” او توییتی در روز یکشنبه.

تحقیقات جدید از استرالیا موسسه نشان می دهد که 45 درصد از استرالیایی ها می گویند که آنها را دانلود و استفاده از نرم افزار تلفن همراه در حالی که 28 درصد می گویند که آنها نمی خواهد. بیشتر از 27 درصد مطمئن بودند.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de