Coronavirus بحران: ویروس ترس و مدرسه به عنوان Baldivis مبتنی بر ترنبی کالج والدین دانش آموزان هشدار داد COVID-19 مورد

Tranby College, Baldivis.
آیکون دوربینترنبی, کالج, Baldivis. اعتبار: عرضه

Coronavirus نگرانی برچسبها بیش از یک مدرسه در پرت جنوبی حومه پس از Baldivis مبتنی بر ترنبی کالج به اطلاع دانش آموزان و پدر و مادر یکی از خانواده خود را در معرض شده بود به تایید COVID-19 مورد است.

نامه منتشر شده توسط جنوب coeducational مستقل متحد مدرسه کلیسا نشان داد پدر خانواده در تماس با همکار خود که به تازگی تشخیص داده شد.

اصلی کلیتون مسی با برچسب پاسخ او به عنوان “کاملا پیشگیرانه” و گفت: “قرار دادن دانش آموز و جامعه رفاه به عنوان بیشترین اولویت ما”.

“هر دو او و یکی از فرزندان خود را هر دو در حال حاضر کاهش یافته است بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. کل خانواده در حال حاضر در خود تحمیل انزوا در انتظار نتایج آزمایش که انتظار می رود در اوایل هفته آینده,” او گفت:.

“من در حال حاضر به جهت است که هر کسی با علائم فوق خود جدا می کند و حضور در این کالج تا آنها با حضور در تست درمانگاه و بازگشت منفی آزمون برای ویروس”

“WA وزارت بهداشت دستورالعمل های وزارت امور خارجه است که اگر یک دانشجو یا کارمند دارای COVID-19 علائم و تا به حال ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس آنها باید به مدرسه برود و یا کار می کنند تا آنها را به پزشکی تایید که آنها لازم نیست که این ویروس. بر این اساس این است که ما مستقیم مشاوره برای همه ترنبی کالج خانواده موثر بلافاصله.”

The letter sent out by Tranby College Principal Clayton Massey. Photo: Supplied.
آیکون دوربیننامه فرستاده شده توسط ترنبی کالج اصلی کلیتون مسی. عکس: عرضه شده است. اعتبار: عرضه شده است.

در Transby کالج official Facebook page, Dr مسی گفت: جامعه این موضوع مدرسه-گسترده است.

“وضعیت مربوط به هر دو مدرسه راهنمایی و ارشد مدرسه, دانش آموزان,” او گفت:.

“من خواستار بازگشت به نیمی از خانواده ها شده اند که در تماس امشب و من ادامه خواهد داد در صبح است. فقط به عنوان وزارت بهداشت است نه شناسایی مورد تأیید ما نیست و ارائه این سال گروه از دانش آموزان که خود منزوی.”

روز دوشنبه بان کی مون در سفر خارج از کشور توسط WA عمومی و خصوصی و مدارس کاتولیک تمدید شد که شامل ایالات متحده و کانادا است.

قبلا این ممنوعیت که اعلام شد یک هفته پیش – حذف ایالات متحده, کانادا و نیوزیلند اما وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery گفت: گسترش COVID-19 تا به حال باعث تغییر دهید.

نیوزیلند در حال حاضر تنها کشوری که در آن مسافرت های بین المللی توسط WA مدرسه گروه در نظر گرفته خواهد شد.

اولین فرد-به-فرد انتقال coronavirus در و تایید شد روز دوشنبه با دو بیشتر مردم در 40s خود را و زن در 60s, تست مثبت برای این بیماری در روز دوشنبه.

مرد قراردادی به این بیماری از مادر خود که در سفر به پرت از جاکارتا. زن مانده بود و در پرت به مدت شش روز قبل از سفر به ملبورن است.

زن آزمایش مثبت خود را که در انتظار خود نتایج آزمون در بازگشت از سفر به ایران.

فردا و برای اولین بار اختصاص داده شده coronavirus تست درمانگاه مخفیگاه آنان را به باز کردن در فیونا استنلی, Sir Charles Gairdner و سلطنتی پرت بیمارستان.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im