Coronavirus بحران: تیراندازی صنعت بنیاد استرالیا برای دفاع از آگهی نخوری WA تصمیم دولت برای فروشگاه اسلحه در غرب زندگی می کنند

دانیل Le Messurierغرب استرالیا

اوج بدن برای اسلحه صنعت است که انتظار می رود به بازگشت به لیگ برتر را علامت McGowan ناودان یک “نفرت انگیز” تبلیغات توسط گروه نخوری تصمیم خود برای بستن مغازه اسلحه و اسلحه گرم dealerships.

آگهی, از, تیراندازی, صنعت, بنیاد استرالیا (SIFA) را محکوم دولت برای “تنبیهی و معکوس سلاح گرم کسب و کار بسته شدن قرار داده است که استرالیا در خطر است”.

“برتر مهار آن در قبل از ما همه متاسف” در ادامه این آگهی که منتشر شد بیش از آخر هفته ،

SIFA سخنگوی لورا پترسون را دفاع از سازمان و موقعیت در یک مصاحبه اختصاصی با غرب زندگی می کنند میزبان جینا کلارک بود ،

می آید پس از Mr McGowan اخراج شدند تا در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز که در آن او برچسب آگهی “کاملا رک و پوست کنده نفرت انگیز”.

“من قصد ندارم به تهدید یا مرعوب اقدامات هر کسی” او گفت:.

“مسئولیت من این است که مردم در غرب استرالیا است. گرفتن یک آگهی است و صدور محجبه تهدید نه فقط من بلکه همکار من در غرب استرالیا است که به طور کامل خارج از خط.

“نمی توان آن را تحمل كرد. این است که ایالات متحده است. و من مصرانه از تیراندازی صنعت که در آن اکثریت قریب به اتفاق در حال انجام کار درست برای مهار آن نمی شود احمق است. این یک وضعیت اضطراری است. برخی از درک.”

لحن در اینجا در 8.45 هستم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>