Coronavirus بحران: نخست وزیر اسکات موریسون می گوید اجتماعی فاصله اقدامات را نمی توان مورد نیاز در زمانی که کلاس های درس مدارس بازگشت

Katina Curtisغرب استرالیا

Prime Minister Scott Morrison says when children do return to school, social distancing rules that apply to adult gatherings won’t apply to students.
آیکون دوربیننخست وزیر اسکات موریسون می گوید: زمانی که کودکان به مدرسه بازگشت و اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که اعمال می شود به بزرگسالان تجمعات نمی شود به دانش آموزان است. اعتبار: courtneyk/گتی ایماژ

این موریسون دولت همچنان به کوه فشار بر ایالات متحده برای بازگشت مدارس به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان پیشرفت ساخته شده است در مقابله با کروناویروس.

و نخست وزیر می گوید: هنگامی که دانش آموزان در بازگشت اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که اعمال می شود به بزرگسالان تجمعات نخواهد بود لازم است در کلاس های درس.

وجود دارد نصب شواهد به توصیه های پزشکی که کودکان کمتر در معرض ابتلا و گسترش COVID-19.

NSW بهداشت و درمان انجام داده است یک مطالعه بزرگ از جمله آزمایش کودکان با هیچ ویروس علائم و شواهدی آنها انتقال این بیماری است.

“این کاملا متفاوت از آنفلوانزا که در آن ما می دانیم که آنها گاهی اوقات فوق العاده – پخش و می تواند گسترش ویروس” افسر ارشد پزشکی برندان مورفی به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

“بسیاری از کودکانی که قرارداد این ویروس در استرالیا قرارداد آن در خانه و خانواده … نه قرارداد آن در محیط مدرسه است.”

این کشور مقامات بهداشت در ادامه به توصیه وجود دارد هیچ دلیلی برای مدارس ،

با وجود این, کشورها و مناطق در ادامه به طیف وسیعی از روش های.

برخی از دانش آموزان را تشویق به بازگشت به حالت عادی و با شروع ترم دو در حالی که دیگران در حال ارائه به طور عمده آموزش از راه دور حداقل برای ماه آینده.

سلامت مشاوره می گوید مناسب ایمنی اقدامات لازم برای محافظت از معلمان از جمله تمیز کردن دستگیره درب, میز, کامپیوتر, کار دست-ریل و تجهیزات زمین بازی چند بار در روز.

مشاوره همچنین می گوید مبلمان کلاس درس باید ترک به عنوان فضای زیادی بین دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است و کودکان باید تشویق به نگه داشتن 1.5 متر جدا از دیگران هنگام ورود به کلاس های درس و یا در زمان استراحت.

معلمان نیز گفت: برای حفظ 1.5 متر جدا از یکدیگر در کارکنان اتاق.

اما نخست وزیر اسکات موریسون تأکید وجود دارد بدون نیاز به حداقل فضای طبقه در هر فرد بر خلاف دیگر در مناطق محصور در خشکی مانند مغازه ها.

این (اجتماعی فاصله قوانین) بین دانش آموزان در فعالیت های کلاسی مناسب نیست و لازم نیست.

“چهار متر مربع قانون و 1.5 متر فاصله بین دانش آموزان در فعالیت های کلاسی مناسب نیست و لازم نیست. من نمی تواند روشن تر از آن,” او گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>