Coronavirus بحران: نخست وزیر اسکات موریسون نشان می دهد مدارس باز باقی خواهد ماند

Prime Minister Scott Morrison with the Minister for Health Greg Hunt and Australian Government Chief Medical Officer Brendan Murphy.
آیکون دوربیننخست وزیر اسکات موریسون با وزیر بهداشت گرگ شکار و دولت استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی. اعتبار: متد/متد

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است که مدارس سراسر استرالیا باز باقی خواهد ماند حاکی از این است که در حالی که این تصمیم ممکن است به نظر می رسد “ضد شهودی” گسترده تعطیلی می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

صحبت کردن در سیدنی بعد از ظهر امروز اسکات موریسون نشان داد که همه مسافران بین المللی از آمدن به استرالیا پس از نیمه شب امشب را دو هفته انزوا — یک حرکت شبیه به ساخته شده است که توسط نیوزیلند دیروز.

او افزود که ایالات و مناطق نیز خواهد شد کار بر روی قانون به اجرا درآوردن مردم به چوب به قرنطينه اما متوقف کوتاه از بسته شدن موسسات آموزشی.

آقای موریسون صحبت شد زیر یک ملی در جلسه هیئت دولت با premiers از همه کشورهای این صبح است.

“Widescale تعطیلی مدارس ممکن است ضد شهودی اما توصیه این است که این می تواند یک چیز بسیار منفی از نظر تأثیر بر این که چگونه این منحنی عمل” او امروز به خبرنگاران گفت.

“به دو دلیل. هنگامی که شما را کودکان از مدرسه و قرار دادن آنها در جامعه گسترده تر توانایی آنها را به طور بالقوه در تعامل با دیگران را افزایش می دهد که خطر است.

“دیگر این اختلال است که می تواند تاثیر قرار داده و در معرض خطر در دسترس بودن بحرانی کارگران از جمله پرستاران و پزشکان و دیگر افرادی که در حال ضروری در جامعه به دلیل آنها را به باقی می ماند خانه و مراقبت از فرزندان خود را.

“بنابراین در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد ضد شهودی وجود دارد که دلایل خوبی که چرا شما نمی خواهد بود در حال حرکت به broadscale تعطیلی مدارس. که می تواند وضعیت را بدتر و نه بدهکار. ایالات متحده و سرزمین های در حال حرکت در این جهت است.”

او اضافه کنید که در حالی که تعطیلی نمی خواهد اجرا شود در حال حاضر ویژه کابینه را دوباره ملاقات در روز جمعه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im