Coronavirus بحران: نخست وزیر اسکات موریسون نشان می دهد لیست طولانی از محدود فعالیت در میان COVID-19 مستند

سارا Ison و دیوید جانزغرب استرالیا

Australian Prime Minister Scott Morrison.
آیکون دوربیننخست وزیر استرالیا اسکات موریسون. اعتبار: Lukas Coch/AAPIMAGE

نخست وزیر اسکات موریسون نشان از یک لیست طولانی از فعالیت ها از جمله کباب و خانه احزاب — که دیگر نمی خواهد تحمل تحت استرالیا تدابیر جدید کروناویروس مستند ،

مراسم عروسی و مجالس ترحیم در استرالیا نیز متوقف خواهد شد مگر اینکه آنها کمتر از پنج به 10 نفر در حال حاضر به عنوان نخست وزیر دستور داد که نامحدود بسته شدن از مکان ها از جمله کتابخانه های زیبایی در کلینیک های درمان و مکان عبادت است.

اسکات موریسون گفته است: “شده است یک تصمیم بسیار دشوار است” برای جلوگیری از بزرگ عروسی و مجالس ترحیم از وقوع است.

“مراسم عروسی می تواند همچنان به انجام شده است که در آن فقط چند برگذار و شهود که بیش از پنج نفر,” او گفت:.

“متاسفانه, همچنین, و من می دانم که این بسیار دشوار خواهد بود مجالس ترحیم به بیش از 10 نفر رعایت قوانین در اطراف چهار متر مربع قاعده و اجتماعی فاصله شیوه است.”

اجتماعی-فاصله شیوه شامل یک 1.5 متر فاصله بین مردم با بغل کردن و یا دست زدن مجاز است.

صحبت کردن در کانبرا امشب آقای موریسون گفت: ملی کابینه موافقت کرده بود به گسترش مستند قوانین که اعلام شد در روز یکشنبه شب با یک لیست طولانی از مکان های اضافی گنجانده شده است که می تواند مجاز به کار گیرند.

“وجود دارد یک لیست اولیه از فعالیت های است که تا حد زیادی رفت و به مسائل از گردهمایی های اجتماعی به خصوص در فضاهای محصور شده بود که در حال انجام است به محدود کردن میزان تماس بین مردم خارج فعالیت هایی مانند رفتن به محل کار و چیزهایی که از طبیعت,” او گفت:.

“و پس امشب ما کار می کرد برای تکمیل این لیست از آن نوع از فعالیت های که ما معتقدیم که در این زمان مناسب به سرعت گسترش ویروس به اطمینان حاصل شود که ما پوشش تمام فعالیت های لازم و کسب و کار توابع داخل محوطه که باید در نظر گرفته شود در این زمان است.”

از نیمه شب فردا شب همه به دنبال کسب و کار و فعالیت تعطیل خواهد شد:

 • دادگاه های مواد غذایی
 • خانه حراج
 • باز خانه بازرسی
 • در فضای باز و سرپوشیده بازار (به استثنای بازار مواد غذایی مانند Flemington که بسیار مهم برای تامین مواد غذایی)
 • زیبایی درمان
 • برنزه
 • اپیلاسیون
 • ناخن سالن
 • تو سرو
 • پارک های تفریحی
 • بازی های آرکید
 • جامعه و مراکز تفریح و سرگرمی
 • بهداشت و درمان باشگاه
 • مراکز تناسب اندام
 • یوگا
 • Barre

نخست وزیر می گوید برگزاری یک مهمانی در خانه می تواند تبدیل به یک جرم جنایی در تلاش برای محافظت از مردم استرالیا از گسترش COVID-19.

“جمع آوری با هم در راه است که حتی در اطراف جدول بزرگ خانواده در خانه خانواده زمانی که همه خواهر و برادرها با هم و بچه ها این چیزهایی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر,” او گفت:.

“همه این چیزها در حال حاضر خطرات و بدیهی است که آنها در حال حاضر آنها را به سالمندان و اعضای خانواده های ما نیز هست که ما نیاز به حفاظت از.

“خانه احزاب که در آن کسی که می خواهد در حال حاضر رویدادهای اجتماعی نه در باشگاه ها و سالن های مانند آن اما به سازماندهی یک حزب در خانه کسی به ایالات و مناطق خواهد بود به خصوص به دنبال که در آن یک و در نظر بگیرید که آیا آنها را به طور خاص قرار داده و اقدامات در جای که است که می تواند به عنوان یک جرم برای کسانی که سازماندهی آن دسته از انواع حوادث است.”

سفر در خارج از کشور ‘ممنوع’

دولت استفاده خواهد کرد بی سابقه ای امنیت زیستی قدرت را کاملا بان استرالیایی از رفتن خارج از کشور.

آقای موریسون گفت: Smart مسافر “نمی توصیه های سفر” بود در حال حاضر دیگر هشدار اما یک سفارش.

“است که به نوبه خود به ممنوعیت استفاده از امنیت زیستی قدرت که فراهم شد برای ما توسط فرماندار کل از طریق وزیر بهداشت,” او گفت:.

“مردم هجوم که مشاوره و به دنبال رفتن به خارج از کشور در اوقات فراغت سفر آنها (در حال حاضر) نمی تواند انجام دهد که به دلیل زمانی که آنها به خانه آنها قرار داده استرالیایی در خطر است.”

آقای موریسون گفته می شود وجود دارد استثنا به قوانین که شامل افراد درگیر در کمک کار در اقیانوس آرام.

این ممکن است شامل دلسوز سفر و سفر ضروری برای اشتغال چیزهایی که از طبیعت.

“هیچ کس باید در یک هواپیما و رفتن به خارج از کشور شده اند این نکته برای برخی از زمان” آقای موریسون گفت.

“جهت است که در کار یک شبه به زودی به این جهت امضا توسط وزیر بهداشت, از آن خواهد شد به اجرا در آمده است و سپس که فردا اتفاق خواهد افتاد.”

آقای موریسون پرداخت ادای احترام به کسانی که بیرون از محل کار به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات است.

“استرالیایی که ساعت های از دست رفته از دست رفته و کار, کسب و کار شده اند که مجبور به بستن کسب و کار این قلب شکستن حوادث در کشور ما تاریخچه و داستان.

“ما ناخودآگاه از تاثیر واقعی این اقدامات در حال داشتن بر زندگی روزانه مردم استرالیا بنابراین ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می تواند هر دو به عنوان یک دولت فدرال و دولت ایالتی و قلمرو دولتها در سراسر کشور به انجام همه ما می توانیم برای حمایت از ما مردم از طریق آنچه که در حال رفتن به یک فوق العاده دشوار است ،

PM دفاع تصمیم به نگه داشتن مدارس باز

نخست وزیر دفاع و موقعیت خود را به نگه داشتن مدارس باز برای نگه داشتن پدر و مادر در کار است.

“موقعیت ملی کابینه است که مدارس باید باز باقی می ماند و آنها می توانند با ارائه آموزش از راه دور برای کسانی که پدر و مادر که می خواهند فرزندان خود را به در خانه باقی می ماند,” او گفت:.

“اما نکته مهم برای کسانی که پدر و مادر که مشاغل که نیاز به فرستادن فرزندان خود به مدرسه برای یادگیری خود را زیرا آنها نمی توانند در خانه بمانند با آنها باید در کار این پرستاران, آنها, پزشکان, آنها, افرادی که در حال کار در Centrelink مردم انجام می دهند بسیار مهم شغل است.”

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan خواهد فردا ملاقات با آموزش و پرورش ملی اتحادیه های کارگری به بحث در مورد مجموعه ای از ترتیبات است که نگه داشتن مدارس باز اما همچنین محافظت از کسانی که معلمان و سایر کارکنان که در حال کار نگه داشته.

افسر ارشد پزشکی ‘نگران’

افسر ارشد پزشکی می گوید که “بسیار نگران” در مورد رشد قابل توجهی در COVID-19 نفر در استرالیا در روز گذشته گفت: دولت را “تحمل” هر کسی عبور خود انزوا سفارشات.

Dr برندان مورفی گفت: “بسیار تند رشد” در موارد مربوط و مورد نیاز بیشتر باید انجام شود برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

“من می خواهم به تاکید دوباره است که ما واقعا جدی در حال حاضر در مورد بازگشت مسافر ترک فرودگاه شما به خانه و اقامت وجود دارد برای 14 روز و ایالات متحده و سرزمین های چک خواهد شد در شما,” او گفت:.

دکتر مورفی بستری اجتماعی فاصله اقدامات بودند “سخت گیرانه” اما کاملا ضروری به شکست ویروس.

“ما باید به تغییر شیوه تعامل ما به عنوان انسان در جامعه ما برای زمان بسیار طولانی است.”

متن پیام به شروع ‘به زودی’

نخست وزیر می گوید پیام های متنی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به استرالیا’ گوشی های “بسیار زود”.

اسکات موریسون در دفاع از سلامت عمومی کمپین تا کنون با اشاره به پیام رسانی در رسانه های اجتماعی و پناهگاه اتوبوس.

“که (کمپین) ادامه خواهد داد” او گفت:.

“عمومی تبلیغات آن است که آیا در تلویزیون یا رادیو و یا بسیاری از دیگر ابزارهای ارتباطی آن است که همه در حال مستقر است و تمام بودن افزایش یافته است.

“متن پیام, بله, که خواهد شد بسیار به زودی به زودی. ما خواهد بود با استفاده از تمام دستگاه هایی که برای دریافت پیام, اما من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که اکثر مردم اگر نه هر فرد در این کشور است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>