Coronavirus بحران: پرت, دانش آموز بازگشت از مالزی سفر تنها به قفل کردن اجاره بیش ویروس ترس

Coronavirus fears prompt racist eviction claims of a student in Perth.
آیکون دوربینCoronavirus نگرانی بی درنگ نژادپرستانه اخراج ادعاهای یک دانشجو در پرت. اعتبار: ناشناخته/عرضه

یک WA دانشجو می گوید او باقی مانده بود “غم” و “اشتباه” پس از بازگشت از بازدید از خانواده در خارج از کشور برای پیدا کردن قفل تغییر در اجاره مسکن و توجه داشته باشید ضبط به درب با استناد به کروناویروس به عنوان دلیل.

این دانشجوی بین المللی که تنها به هلن گفت: ABC Radio او در بازگشت از بازدید از خانواده در مالزی برای پیدا کردن صاحبخانه او قفل شده بود او را از او سابق Atwell صفحه اصلی.

در یک یادداشت دست نویس شنود گذاشته به درب صاحبخانه می گوید: “هشدار هیچ خاطی. خانه در مستند به علت کرونا ویروس. با توجه به شکست خود را به ماندن در تماس با من با جهان سازمان بهداشت جهانی اضطراری بیش از کرونا ویروس شما دیگر خوش آمدید در این خانه است.”

هلن که آیا رسمی قرارداد اجاره گفت: او تا به حال نه به چین بوده است و در حال حاضر نمی دانم چگونه او را بازیابی وسایل شخصی او را ترک کرده بود در ملک.

“من احساس بسیار غمگین و اشتباه چون من چیزی نمی,” او گفت:. “چرا این اتفاق افتاده است به من ؟ ما به نام پلیس و پلیس به ما گفت که آنها نمی تواند چیزی در مورد آن انجام.

“زندگی من با دوست من در حال حاضر. من درک می کنم آنچه را که آنها نگران هستند اما این به آن معنا نیست که همه مردم از کشورهای آسیایی این ویروس هستند. من شده اند به چین است.

“من فکر می کنم آنها نیاز به انجام کاری اما نه ارسال پیام اشتباه به همه این منصفانه نیست.”

این حادثه را به شرح زیر گزارش های دیگر از بیگانه رفتار در هفته های اخیر و پس از استخراج نجیب زاده اندرو فارست خواست استرالیایی به اجازه “ترس تهمت همدلی” به عنوان coronavirus بحران همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

نوشتن در غرب استرالیا امروز آقای فارست همراه با Fortescue فلزات اجرایی گروه الیزابت گاینس ناودان “ترس رانده نژادپرستی در درون خود ما مرز” که تا به حال نهفته استرالیایی-چینی جامعه است.

“در این زمان بحران ما می توانیم از دست دادن بینایی از کسانی که بیمار هستند و یا از دست داده اند و عزیزان و کسانی که در حال کمک به دیگران یا کار برای جلوگیری از آسیب ویروس” آنها بنویسید.

“وجود دارد بسیاری از شباهت های بین استرالیایی و چینی ما همسایگان نسبت به تفاوت … آنها رانده و محبت و میل به آینده ای بهتر برای جوامع خود.”

مرگ و میر از قاتل اشکال در حال حاضر گذشت 1000 با بیش از 43 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>