Coronavirus بحران: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio طول می کشد هدف در استرالیا ویزای تغییرات

بن McKayAAP

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern.
آیکون دوربیننیوزیلند نخست وزیر Jacinda Protocol Wine Studio. اعتبار: هاگن هاپکینز/گتی ایماژ

یک cheesed کردن Jacinda protocol wine studio گرفته است هدف در استرالیا حکم جدید در ویزای موقت دارندگان پس از اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge موثر گفت: هزاران نفر از خارج از کار زلاند نو “از آن زمان به خانه بروم”.

دولت استرالیا معرفی جدید مشاوره به 2.17 میلیون نفر در استرالیا ویزای موقت در روز شنبه که شامل 672,000 مردم در نیوزیلند-خاص 444 ویزا.

بسیاری از کسانی که کیوی را وارد در استرالیا قبل از سال 2001 که کمک های مالی آنها دسترسی به Centrelink مزایای.

هنوز هم بیشتر خواهد شده اند در دائم و تمام وقت و یا پاره وقت کار می کنند که کمک های مالی آنها را از دسترسی به دولت استرالیا ماموت JobKeeper طرح.

اما دیگران در گاه به گاه نا امنی در محل کار و یا بدون شغل خود را بدون پشتیبانی و خواسته شده است به ترک توسط Mr Tudge.

زلاند نو را تشکیل می دهند (بخشی از استرالیا) سلامت نیروی کار ….که من فکر می کردم دوباره خواهد بود یک نیروی کار است که آنها مایل به نگه داشتن.

Ms protocol wine studio مظنون خواهد شد که “تعداد گسترده ای” با توجه به تاثیر coronavirus در اقتصاد و از او خواست استرالیا همتایان یک بار دیگر به پشتیبانی بهتر شهروندان نیوزیلند زندگی در استرالیا.

نیوزیلند PM – که در ماه فوریه infamously متنبه نخست وزیر اسکات موریسون برای اخراج مجرمان به نیوزیلند برگزار شد که کیوی گذرنامه اما نگه داشتن لینک های ایجاد شده به کشور – صدا خاموش در دولت استرالیا دوباره.

“آنچه (Mr Tudge خواهد) را به خوبی به یاد داشته باشید این است که اگر آنها مایل به استرالیا در یک موقعیت به دنده تا پس از شیوع آنها در حال حاضر نیاز به یک نیروی کار به فراموش که او گفت:” از ولینگتون.

“زلاند نو را تشکیل می دهند که نیروی کار.

“آنها به طور متوسط درآمد بیشتر و پرداخت مالیات بیشتر از دیگران است. آنها بخش مهمی از اقتصاد استرالیا و من فکر می کردم آنها نمی خواهید خیلی سریع به آنها را از دست بدهند.”

Ms protocol wine studio tersely با اشاره به بسیاری از آنها شاغل در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“زلاند نو را تشکیل می دهند (بخشی از استرالیا) سلامت نیروی کار و وجود دارد که برخی از مثلا کسی که نمی خواهد نگه داشته شده اند (توسط کارفرمایان) چرا که آنها درگیر شده اند ممکن است در قراردادی تنظیم و سلامت نیروی کار و در انتخابی خدمات,” او گفت:.

“که من فکر می کردم دوباره خواهد بود یک نیروی کار است که آنها مایل به نگه دارید.”

این 203,000 گردشگران بین المللی در حال حاضر در حال بازدید از استرالیا نیز خواسته شده است به ترک “به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

آقای Tudge گفت: 118,000 مردم در یک کار تعطیلات ویزا – یا backpacker ویزا – باید ترک کنید اگر آنها اعتماد به نفس برای حفظ خود را برای شش ماه با معافیت های ساخته شده برای بخش های مهم.

کسانی که سلامت سالخورده و از کار افتادگی مراقبت های کشاورزی, پردازش مواد غذایی و مراقبت از کودکان.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>