Coronavirus بحران: جدید اقدامات بهداشتی برای WA بخش مهمان نوازی

Premier Mark McGowan and Tourism Minister Paul Papalia have scheduled a press conference to make an announcement about the hospitality sector’s response to COVID-19.
آیکون دوربینبرتر خوانده شده را علامت McGowan و وزیر گردشگری پل Papalia باید برنامه ریزی یک کنفرانس مطبوعاتی را به یک اطلاعیه در مورد بخش مهمان نوازی پاسخ به COVID-19. اعتبار: Nic الیس/غرب استرالیا

و مهمان نوازی کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل اجباری COVID-19 بهداشت آموزش پیش از نهایی دوباره باز از میله, رستوران ها و کافه ها.

همه کارکنان باید برای تکمیل مرحله اول از دو ردیف دوره با مدیران و سرپرستان نیز مورد نیاز برای تکمیل دوم پیشرفته تر برنامه.

هر محل خواهد بود نیاز به کارمند با پیشرفته تر اعتباربخشی در تغییر در همه زمان ها به عنوان محل اختصاصی بهداشت افسر.

کسب و کار نیز به نمایش علامت های که محل سازگار با تمام شرایط.

کارکنان را دریافت گواهی اتمام یک نشان و کیف پول کارت که شامل prompters کلیدی در نتایج یادگیری از این دوره است.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت که او انتظار می رود حدود 70,000 مردم مهمان نوازی کارگران برای تکمیل دوره رایگان است که بودجه با 1.8 میلیون دلار تزریق پول نقد از دولت WA.

“این است که به ارائه اعتماد به نفس به سالن و به مشتریان هنگامی که زمان می آید را دوباره باز پس همه ما می دانیم بسیار امن ترین محیط در محل است,” او گفت:.

“این همه بخشی از ما گرفتن آماده برای یک راه اندازی مجدد.”

وزیر گردشگری پل برامدگی نوک دار گفت: اعلام شد, دلیل برای امیدواری و خوشبینی به دولت نوازی کارگران است.

وی گفت: البته مطالب تهیه شده از سوی سازمان بهداشت جهانی و فدرال و دولت اقتدار بهداشت هدایت خواهد بود و تکمیل آنلاین.

استرالیا هتل های انجمن (WA) اجرایی Bradley جنگل گفت: آن را به 45 دقیقه تا یک ساعت برای تکمیل آموزش با دوره پوشش همه چیز را از اجتماعی فاصله به دست زدن به مواد غذایی و بهداشت.

آقای وودز گفت: re-افتتاح سالن های مهمان نوازی بود که یک موضوع برای ارشد بهداشت افسران و McGowan دولت است.

“ما می خواهم عشق را به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما ما همچنین می خواهم به دوباره باز مسئولانه” او گفت:.

آقای وودز گفت که غیر ممکن است برای تعیین کمیت و تعداد مشاغل زیان از صنعت مهمان نوازی در هفته های اخیر اما گفت: هدف از بازگرداندن هر کار تنها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

او گفت که آموزش اجباری مورد نیاز خواهد بود برای تمام سالن به دنبال دوباره باز به در فروشگاه مراجعان و اعمال را به کسب و کار در حال حاضر عامل در یک غذای آماده تنها بر اساس.

آقای Papalia گفت: این انتقال در حدود 200 نفر در بازگشت به استرالیا به Rottnest Island برای دو هفته از اجباری خود انزوا چپ مقدار زیادی از ظرفیت بیشتر برای بازگشت غرب استرالیا در صورت نیاز.

او گفت: استفاده از Rottnest به عنوان یک منطقه قرنطینه پرتاب کرده بود یک “راه نجات” به این جزیره با کسب و کارهای محلی به نام بر ارائه خدمات به کسانی که منزوی در سواحل آن است.

او گفت: شهرت Rottnest بود “به مراتب امن تر از رم پاریس یا لندن” برگزار شد و او هیچ نگرانی در دراز مدت آن محبوبیت را کاهش دهد به عنوان یک نتیجه از استفاده از آن برای قرنطینه.

آقای McGowan گفت: نشانه های اولیه بودند که حدود 60 درصد از دانش آموزان در مدارس دولتی تا به حال بازگشت به کلاس درس در اولین روز از ترم دو.

“60 درصد مردم در انتخابات در این محیط است که بسیار قوی است و من فکر می کنم بسیاری از مردم تصمیم به فرستادن کودکان خود به مدرسه دلایل معتبر,” او گفت: اصرار والدین به جمع شدن در اطراف مدرسه دروازه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im