Coronavirus بحران: ملی تلفات با یکی دیگر از NSW سالخورده مراقبت مرگ

A worker leaves the Anglicare Newmarch House in Western Sydney.
آیکون دوربینیک کارگر برگ Anglicare Newmarch خانه در غرب سیدنی است. اعتبار: جوئل CARRETT/AAPIMAGE

یک نفر هفتم در Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی غرب مرده است پس از عقد قرارداد coronavirus مصرف ملی تلفات به 84.

NSW دولت در عین حال می گوید که از روز جمعه محدودیت در بازديد خانه در دولت کاسته خواهد شد, با دو بزرگسالان مجاز به دیدار یکی دیگر از خانواده است.

Newmarch خانه اپراتور Anglicare گفت: 89-سال-پیر زن ساکن درگذشت دوشنبه شب در نظر گرفتن وضعیت مرگ و میر به 37 ملی و تلفات به 84.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس بی سابقه بوده است از لحاظ مقیاس و تاثیر در سراسر جهان است. اما مهمتر از همه ما می دانید چه اثر مخرب و آن این است که در افراد مسن” Anglicare اجرایی اعطای میلارد در بیانیه ای گفت.

COVID-19 معرفی شد به Caddens تسهیلات توسط یک سالخورده مراقبت کارگر که مشغول به کار به مدت شش روز متوالی در حالی که درد و رنج بسیار خفیف علائم تنفسی.

برتر Gladys Berejiklian روز سه شنبه گفت که با COVID-19 موارد در کاهش NSW دولت می تواند ارزیابی مجدد محدودیت در پایان هر ماه.

دولت در حال حاضر خود را اعلام کرد back-to-school طرح از مارس 11, خواهد شد و در این هفته اجازه حداکثر دو بزرگسالان به دیدار یکی دیگر از خانواده های اجتماعی و یا مراقبت از دلایل. کسانی که با کودکان همچنین می توانید آنها را به خانواده.

Ms Berejiklian همچنین انتظار می رود یک چشم انداز مثبت در خرده فروشی فعالیت در سراسر ممکن است.

“ما می دانیم که برای بسیاری از مردم آنها بوده است cooped در خانه های خود را برای چند هفته و به غیر از ورزش و نیازهای پزشکی و یا خرید آنچه آنها نیاز دارند و یا رفتن به محل کار بسیاری از مردم جدا شده اند که” خانم Berejiklian به خبرنگاران گفت:.

او اعتراف کرد که مقامات بهداشت و درمان انتظار می رود این تغییر به افزایش تعداد COVID-19 موارد اما گفت NSW بيمارستان آماده شد.

کسانی که سن بیش از 70 باید در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>