Coronavirus بحران زنده وبلاگ: همه آخرین اطلاعات در COVID-19 از وا و فراتر از

غرب استرالیا
President Donald Trump speaks during a news conference about the coronavirus in the Rose Garden at the White House on Friday.
آیکون دوربینرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه. اعتبار: الکس براندون/AP

وقتی که می آید به هر دو محلی و جهانی در واکنش به coronavirus این ثابت می شود بسیار پر حادثه در روز جمعه.

نخست وزیر اسکات موریسون ممنوع تجمع جمعی از بیش از 500 نفر از دوشنبه, همکار خود را و صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون آزمایش مثبت برای COVID-19 و رویدادهای ورزشی در سراسر کشور برگزار شد در پشت درهای بسته.

در فرمول یک ملبورن GP به تعویق افتاد در حالی که بعد از دو مسابقه در بحرین و ویتنام نیز به تعویق افتاد. پرت Wildcats زمان در سیدنی پادشاهان در داخل یک طرز مرموزی خالی پرت عرصه و AFL نقل مکان کرد و برای تایید است که در فصل افتتاحیه را با طرفداران.

در مقیاس جهانی یک شبه که برچسب اروپا جدید کانون همه گیر و آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این کشور در حالت اضطراری است.

دنبال زندگی می کنند ما به وبلاگ زیر را برای همه آخرین به روز رسانی در coronavirus بحران هر دو در وا در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

Refresh در مرورگر خود را اگر وبلاگ نتواند به بار آخرین پست ها.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de