Coronavirus بحران: اندونزی, بست پایین در رایگان ویزا در COVID-19 سرکوب

غرب استرالیا
Foreign tourists walk an empty Kuta Beach as tourism on the resort island has dropped due to the coronavirus outbreak in Bali.
آیکون دوربینگردشگران خارجی پیاده روی خالی کوتا ساحل به عنوان گردشگری در این جزیره رفت و آمد مکرر کاهش یافته است با توجه به شیوع کروناویروس در بالی. اعتبار: Firdia Lisnawati/AP

رایگان در بدو ورود ویزا به بالی هستند که به حالت تعلیق برای یک ماه همه اما اطمینان غرب استرالیا خواهد بود قادر به سفر به شهرهای توریستی نقطه داغ.

همه مسافران بین المللی به اندونزی خواهد بود را تکذیب کرد ورود اگر آنها فراهم نیست و ویزا با یک پاک بررسی سلامت از روز جمعه با توجه به پرت مبتنی بر رئیس جمهور اندونزی موسسه راس تیلور.

همه اتباع خارجی باید ویزا از اندونزی ماموریت با توجه به هدف از سفر خود را.

آقای تیلور گفت: 20,000 استرالیا سفر بالی هر هفته بیشتر استفاده رایگان ویزا در هنگام ورود (VoA): “شما باید بدانید که این روش تغییر کرده و شما رد خواهد شد در فرودگاه اگر شما یک ویزا.”

“اگر شما در حال برنامه ریزی سفر به بالی و یا در هر نقطه در اندونزی, شما نیاز به دانستن این روش تغییر کرده و شما رد خواهد شد در فرودگاه اگر شما یک ویزا,” او گفت:

با استرالیایی ها داشتن به خود جدا برای دو هفته پس از هر سفر خارج از کشور به هر حال حرکت تنظیم شده است برای دیدن یک نوار از لغو به تعطیلات مورد علاقه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی اندونزی دیده است 117 تایید coronavius موارد با چهار مرگ و میر, اما دولت استرالیا قبلا هشدار داد گزارش دهی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>