Coronavirus بحران: Fremantle کامیون کاپیتان Nat Fyfe در روشن پس از جنوب غرب گشت و گذار

Nathan Fyfe.
آیکون دوربینناتان Fyfe. اعتبار: خواهد راسل/گتی ایماژ

Fremantle کامیون کاپیتان Nat Fyfe پاک شده از هر گونه سوء رفتار توسط پلیس پس از Brownlow مدال دیده می شد گشت و گذار در نزدیکی رودخانه مارگارت در چه شبیه نقض WA را سفت و سخت COVID-19 درون کشوری مرز محدودیت.

Fyfe مورد توجه South West محلی روز جمعه گذشته روز صبح هنگامی که او کشیده به یک پارک ماشین گاز در خلیج و رفت و برای یک گشت و گذار.

دیگر از گفت که 28 ساله بود برداشت تا تحویل در رودخانه مارگارت در حالی که رانندگی کامیون خود را برای پدر Fremantle کامیون تیم مدیریت کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

امروز WA پلیس تایید این حادثه و این که Fyfe تا به حال شده است در انتظار یک کامیون بارگیری شده زمانی که او تصمیم به رفتن گشت و گذار پاک او را از هر گونه خطا.

“به عنوان یک نتیجه, Mr Fyfe تا به حال معتبر معافیت و مطابق با دستورالعمل ها با توجه به منطقه ای سفر” پلیس در بیانیه ای گفت:.

“این بیشتر ایجاد شده است که آقای Fyfe نقض نکرده اجتماعی فاصله مورد نیاز است. آقای Fyfe نقض نمی شود بیش از این موضوع است که در حال حاضر نهایی.”

“هدف از این جهت است که به کاهش سفر به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 در غرب استرالیا. معافیت برای سفر منطقه ای اعمال می شود اما معاف مسافران باید تنها سفر را به عنوان مورد نیاز است و باید تنها ماندن در منطقه تا زمانی که آن را طول می کشد برای تکمیل ضروری است.”

Nat Fyfe was photographed after surfing in Margaret River, WA. The state is currently under a tight lockdown.
آیکون دوربینNat Fyfe عکس گرفته شده پس از گشت و گذار در رودخانه مارگارت, WA. دولت در حال حاضر تحت یک مستند. اعتبار: ABC جنوب غرب

در بیانیه منتشر شده امشب Fremantle باشگاه فوتبال گفت: Fyfe تا به حال یک “استثنا توجه” است که “دولت او مورد تایید استرالیا غربی ضروری مسافر”.

Fremantle اجرایی سیمون Garlick گفت که پس از تعلیق از AFL فصل Fyfe تا به حال شروع به کار برای خود و خانواده دریاچه گریس مبتنی بر حمل و نقل کسب و کار.

“با مناسب معافیت متوجه Nat برای گذشته دو و نیم هفته است که رانندگی با کامیون برای خانواده اش کسب و کار حمل و نقل از جمله حمل آهک از رودخانه مارگارت” آقای Garlick گفت.

“درک ما این است که اگر شما در حال تصویب بود و در یک منطقه دیگر برای یک دوره به صورت مشروع اهداف کار پس از آن شما می توانید ورزش در آن منطقه مطابق با دستورالعمل.

“Nat شده است به شرح زیر همه قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوط به اجتماعی فاصله گرفتن از آنها آزاد شده اند و اغلب به روز شده, به عنوان هر کس در تلاش برای انجام.

“به عنوان یک باشگاه ما در حال تشویق بازیکنان ما برای انجام هر کاری که آنها می توانند برای حفظ اشغال کردند در حالی که فصل معلق است از جمله کار سخت در یک کسب و کار عامل به عنوان Nat انجام شده است.

“ما همچنین نیاز است که بازیکنان ما حفظ سطح بالایی از سازگاری و رفاه عمومی در طول این خرابی پس از ورزش روزانه رژیم است.

Premier Mark McGowan.
آیکون دوربینبرتر خوانده شده را علامت McGowan. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

“باشگاه قاطعانه پشتیبانی از Nat تصمیم گیری در سراسر این قسمت. او می دانست او انجام این کار مطابق با زمان مسئول شیوه های اجتماعی در مورد فاصله.

“به عنوان یک باشگاه ما به طور کامل حمایت از همه از مقررات دولت که معرفی شده اند به منظور کاهش گسترش Covid-19.”

کمیسر کریس داوسون گفت: تفسیر قانون شده بود مورد بررسی قرار گرفت و آن را تا به حال مشخص شده است که Fyfe به حال شکسته جهت.

“روح قانون است که مردم حس مشترک اعمال می شود و تنها حرکت به یکی دیگر از منطقه به منظور انجام خدمات ضروری” آقای داوسون گفت.

“من تغییر خواهد کرد من جهت اگر من آموخت که مردم رفتارهای قرار دادن دیگران در معرض خطر است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>