Coronavirus بحران: DFAT خواستار استرالیا به پرواز در حالی که آنها می توانند در میان COVID-19 هرج و مرج

Passengers arrive at Sydney airport following the announcement of Strict new border measures to contain the spread of COVID-19.
آیکون دوربینمسافر وارد در فرودگاه سیدنی پس از اعلام دقیق جدید مرز اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اعتبار: ایمپلنت ترون/گتی ایماژ

وزیر فدرال امور خارجه Marise پین به خواست همه استرالیایی ها به خانه می آیند در میان coronavirus بحران هشدار سفر گزینه های مه رویم را گسترش COVID-19 نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش در سطح جهان است.

“استرالیایی که در خارج از کشور هستند و می خواهند به خانه آمده توصیه به انجام این کار در اسرع وقت توسط تجاری به معنی” Ms Payne توییتی.

“گزینه های حمل و نقل خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر محدود به کشورهای در پاسخ به COVID-19 شیوع و DFAT ظرفیت برای ارائه کمک کنسولی ممکن است محدود باشد.”

DFAT has warned those that haven’t already come home that the opportunities to get back will become limited
آیکون دوربینDFAT هشدار داده است کسانی که در حال حاضر به خانه می آیند که فرصت برای بازگشت تبدیل خواهد شد محدود اعتباری: ایمپلنت ترون/گتی ایماژ

وزارت امور خارجه و تجارت را فوری مشاوره می آید که تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش تعداد پروازهای بین المللی.

“اگر شما در حال حاضر در خارج از کشور و مایل به بازگشت به استرالیا, توصیه ما به شما انجام این کار در اسرع وقت توسط تجاری به معنی” مشاوره بخوانید.

“شما ممکن است قادر به بازگشت به استرالیا هنگامی که شما برنامه ریزی شده بود. در نظر بگیرید که آیا شما باید دسترسی به مراقبت های بهداشتی و سیستم های پشتیبانی اگر شما مریض در حالی که در خارج از کشور.”

از ظهر روز سه شنبه کشته شدند و دیگر قادر به سفر به اروپا با اولیه ممنوعیت اتحادیه اروپا در محل برای 30 روز.

نخست وزیر اسکات موریسون در نشست ملی دولت در روز سه شنبه شب با اقدامات پیشگیرانه به احتمال زیاد اعلام کرد.

به عنوان COVID-19 مورد در استرالیا نزدیک به 450 افزایش نزدیک به 300 از جمعه ملت ارشد پزشکی افسران در حال دادن به دولت مشاوره در مورد چگونه به بهترین حفاظت از ساکنان سالخورده مراقبت از خانه و در داخل سالن اجتماعات.

غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر در حال حاضر ممنوع شده است.

With many countries putting border restrictions in place and airlines pulling flights, travellers are running out of options.
آیکون دوربینبا بسیاری از کشورها قرار دادن مرز محدودیت در محل و کشیدن خطوط هوایی, پرواز, مسافران در حال اجرا از گزینه های. اعتبار: ایمپلنت ترون/گتی ایماژ

بسیاری از مدارس در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله لغو گشت و گذار و مجامع.

Ms Payne اعلام روز یکشنبه می آید, پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خواست شهروندان خود را به خارج از کشور به بازگشت به خانه در حالی که آنها هنوز هم می تواند.

به مردم گفته شده به بازدید از مناطق دور افتاده در تلاش برای محافظت از جوامع بومی و همه مردم ورود از خارج از کشور باید خود قرنطینه به مدت 14 روز با کشتی های کروز نیز محروم از استرالیا پورت برای حداقل 30 روز.

با AAP

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im