Coronavirus بحران: بوریس جانسون در فیلم “ارواح خوب” پس از بستری در بیمارستان

British Prime Minister Boris Johnson has tested positive for COVID-19.
آیکون دوربیننخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19. اعتبار: بوریس جانسون/توییتر/بوریس جانسون/توییتر

رهبر بریتانیا بوریس جانسون که تست مثبت برای coronavirus 10 روز پیش گفته بریتن را او “در ارواح خوب” پس از بستری در بیمارستان در روز یکشنبه.

در ادامه به سرب از انزوا در خیابان داونینگ محل اقامت آقای جانسون به بیمارستان منتقل شد و پس از علائم ادامه یافت.

“در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس” او توییتی در روز دوشنبه.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا. ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقای جانسون یکی از 47,806 افراد آلوده در بریتانیا است. وجود دارد 4934 ثبت مرگ دوشنبه شب.

وزیر امور خارجه Dominic Raab است که های برخی از آقای جانسون حجم کار در حالی که او به جنگ این بیماری پس از تعیین به عنوان اولین وزیر امور خارجه به صندلی بحران و پاسخ نخست وزیر نبود.

آقای جانسون اولین بار است که رهبر یک کشور مهم به بستری شدن COVID-19 و انتظار می رود که باقی می ماند وجود دارد برای “مشاهده” را به عنوان او در تلاش برای بازیابی.

از 2pm روز دوشنبه در اسکاتلند 222 نفر مرده بود از COVID-19 و 3,961 تا به حال آزمایش مثبت است. اسکاتلند 20,075 تایید آزمایش منفی.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی دکتر کاترین Calderwood بود مجبور به عذر خواهی امروز پس از او اعتراف به نادیده گرفتن مشاوره خود را و رفت و آمد به خانه برای تعطیلات چند بار.

او عمومی شرم آور پس از یک روزنامه محلی اسکاتلندی خورشید, عکس های منتشر شده از او در خانه دوم در بخش دیگری از کشور است.

در سراسر دریای ایرلند, ایرلند, ثبت 4,994 عفونت و 158 مرگ و میر.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar که واجد شرایط پزشک است دوباره به پزشکی ثبت نام و ارائه به کار شیفت برای کمک به در طول بیماری همه گیر.

روز دوشنبه آلمان چهارم شد کشور به رکورد بیش از 100 ، 000 موارد COVID-19 اما با وجود متناوب در مجموع کشور آخرین به روز رسانی نشسته در فقط نه عفونت های جدید.

در حالی که میزان عفونت در آلمان باقی مانده بالا میزان مرگ و میر در 1584 است به طور قابل توجهی پایین از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده است.

اسپانیا ثبت شده تکان دهنده بعد با 3386 بیشتر عفونت و 414 بیشتر مرگ و میر در آوردن کل موارد به 135032 و 13055 مرگ و میر.

ایتالیا هنوز هم دارای بیشترین تعداد مرگ و میر در 15887, اما, ایالات متحده آمریکا دارای بیشترین تعداد از عفونت در 336,851.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>