Coronavirus بحران: AFP استخدام تحت بررسی پس از اتهام اجتماعی فاصله نقض با حزب

A number of AFP recruits are under investigation for allegedly throwing a party despite social distancing and mass gathering regulations.
آیکون دوربینتعدادی از AFP استخدام هستند و تحت بازجویی به اتهام پرتاب یک حزب با وجود اجتماعی فاصله و جرم جمع آوری قوانین و مقررات. اعتبار: اسکات باربور/گتی ایماژ

VIC:AFP استخدام شکستن اجتماعی فاصله قوانین

ویروس, پارتی

کانبرا

ملبورن, آوریل 5 AAP – Australian Federal Police استخدام گرفتار شده است پرتاب یک حزب در مسکونی خود را در کانبرا در میان به شدت اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

خبرگزاری فرانسه تایید کرد این حزب برگزار شد در شب جمعه و تحقیقات در جریان است.

عمل پلیس گفت: آنها با حضور در یک گردهمایی در AFP کالج در روز جمعه و صحبت با مردم در حضور و غیاب.

در بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه گفت: انتظار می رود اعضای خود را مطابق با قانون و مربوط به بهداشت و درمان جهت هر گونه نقض این برخورد خواهد شد در خط با AFP استانداردهای حرفه ای چارچوب است.

“هر گونه شناسایی اتهام نقض در رفتار توسط AFP استخدام تلقی خواهد شد کاملا غیر قابل قبول خواهد شد و موضوع به اقدامات انضباطی.”

همه ساکنان فعلی از AFP کالج استخدام در آموزش و جدا هستند به عنوان آنجا که ممکن است در کالج و تعیین شده AFP مناطق آموزش خبرگزاری فرانسه سخنگوی گفت.

اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین هستند که به شدت اجرا توسط پلیس در سراسر کشور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

استرالیا تایید کرد coronavirus موارد رسیده اند 56,387 – افزایش 139, از شنبه.

تا کنون 35 نفر فوت کرده اند در حالی که تخمین زده می شود بیش از 2000 نفر بهبود یافته اند.

AAP CW/ldj

05-04-20 1908

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>