Coronavirus ابر چشم انداز هاوایی سلامت روان اصلاحات

در میان کسب و کار قانونگذاران هاوایی ناتمام مانده زمانی که آنها به طور ناگهانی به حالت تعلیق در مجلس برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس شد طرح های پیشنهادی برای بهبود مراقبت های روانی برای دولت ذهنی بیمار است.

قانونگذاران برگزار شده بود با یک حس فوریت در مورد این موضوع پس از هونولولو مرد به ضرب گلوله کشته و دو افسر پلیس به ضرب حمله خود را صاحبخانه و سوزانده چندین خانه در یک صبح خیره کننده خشونت در ژانویه. مرد همسایه به دنبال محدود کردن دستورات در برابر او خود را با شرح نامنظم رفتار خشونت آمیز در دادگاه براده.

هنوز فقط دو ماه بعد از عدم قطعیت است تیرگی صورتحساب’ چشم انداز به عنوان تعدادی از افراد آزمایش مثبت برای coronavirus را افزایش می دهد روزانه. اجباری 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران و یک ایالت اقامت در خانه سفارش را فلج دولت در صنعت گردشگری و انتظار می رود را به یک دندانه بزرگ در دولت مالیات بر درآمد. قانونگذاران نمی دانم زمانی که آنها قادر خواهید بود برای از سرگیری تعمق.

اصلاحات پیشنهادی به عنوان هاوایی تلاش می کند به تغییر جهت بیشتر پافشاریای nudging و یا حتی وادار کردن مردم به مراقبت از زمانی که متخصصان پزشکی و قضات تعیین آن لازم است.

اد Mersereau که منجر وزارت امور خارجه از سلامت رفتاری و سلامت بخش اشاره کرد که از لحاظ تاریخی مراقبت از سلامت روان آونگ در هاوایی و بقیه ایالات متحده روانیش از نسبتا به راحتی ارتکاب افراد به یک دست کردن روش.

“این اقدامات به ما کمی بیشتر از وسط زمین” Mersereau گفت.

برخی از پیشنهادات ویژه یکی که افزایش مقدار زمان بیمارستان نگه دارید ممکن است یک بیمار در مقابل خود را در شرایط اضطراری به مدت سه روز از دو روز تولید شده اند اعتراض در زمینه آزادی های مدنی.

دولت مدافع گفت: این قانون اجازه می دهد کسی برگزار می شود پنج یا شش روز اگر آنها به ارمغان آورد و در بیش از یک آخر هفته و یا تعطیلات.

“این بسیار طولانی بازداشت دوره بر اساس یک افسر پلیس به افکار و سلامت روان اضطراری کارگر از طریق تلفن قضاوت است و نه موجه” مدافع عمومی است گفت: در نوشته شهادت.

Mersereau امیدوار است دولت رسیدگی خواهد شد این ویروس و مراقبت از سلامت روان در پشت سر هم به دلیل کمک به بیمار روانی است و همچنین یک راه برای کمک به محدود کردن بیماری همه گیر. بسیاری از مبارزه با بیماری روانی زندگی می کنند در خیابان ها و آمدن به تماس نزدیک با افراد مبتلا به سوء مصرف مواد و اختلالات دیگر شرایط است که قرار دادن آنها در معرض خطر است.

“اگر آن را می شود بیشتر از یک مسئله و جامعه گسترش می شود و این موضوع ما قصد داریم برای دیدن سلامت روان و سوء مصرف مواد در جمعیت های بسیار سخت-آمار و کسانی که در حال رفتن به باغ های اضافی برای جامعه انتقال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>