Coronavirus بسته سایت در سراسر جهان

SOAVE, ایتالیا >> اضطراب بیش از کروناویروس جدید اپیدمی ارسال بازارهای جهانی سهام و قیمت نفت ياوه دوشنبه, لمس کردن, زندان, شورش در ایتالیا و باعث آبشاری shutdown از سایت ها و حوادث اعم از مدارس عربستان به یک هولوکاست مارس.

در حالی که بسیاری از پکن کارگران یقه سفید بازگشت به کار به عنوان موارد جدید عفونت فروکش در چین برخی از 16 میلیون نفر تحت گسترده مستند در شمال ایتالیا تلاش برای حرکت به قوانین جدید از جرم خود را انزوا.

جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین درصد زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991. در عربستان سعودی, سهام دولت غول نفتی آرامکو عربستان کاهش یافته و 10 درصد را وادار به توقف معاملات این شرکت در ریاض را در بورس.

زندانیان در بیش از دو دوجین, ایتالیایی, زندان rioted در برابر محدودیت در خانواده بازديد و دیگر مهار اقدامات و شش سالگی درگذشت و پس از آنها شکست را به درمانگاه و overdosed در متادون.

مسافران در میلان اصلی ایستگاه قطار تا به حال به ثبت نام در پلیس اشکال خود-صدور گواهینامه است که آنها در حال سفر برای “کار ثابت نیاز دارد” شرایط ضرورت, دلایل بهداشتی یا به بازگشت به خانه. آنها همچنین نیاز به ارائه هویت و اسناد و شماره تماس و دقیق دلیل برای سفر.

ایتالیا مالی hub میلان و توریستی محبوب شهر ونیز در میان اماکن تحت قرنطینه مستند. در سراسر ایتالیا, موزه ها و سایت های باستان شناسی بسته شد, مراسم لغو شد و رستوران ها گفته شد برای حفظ مشتریان یک متر (بیش از 3 فوت) از هم جدا. این کشور دارای شمارش 7,375 موارد COVID-19 ویروس و 366 مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در خارج از آسیا است.

پاپ فرانسیس در جشن جمعی توسط خود دوشنبه در واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند, زندگی می کنند جریان این رویداد اما او از سرگیری برخی از جلسات.

تلاش برای ارسال یک پیام از اعتماد به نفس در اقتصاد, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همسر او راه می رفت در پاریس’ معروف شانزه لیزه خیابان اما نگهداری یک متر امنیتی فاصله از رهگذران. “من از دست دادن با استفاده از قلب من,” او گفت که او دست تکان داد تا مردم را از راه دور.

گفت: متناسب پاسخ دولت.

“ما نمی توانیم تعطیل کشور, اما ما نیاز به حفاظت از شکننده ترین مردم,” او گفت:.

چین آهسته دوباره ظهور از هفته شدید محدودیت های مسافرتی ارائه می دهد یک گریم حس دراز مدت اثرات این ویروس می تواند در اقتصاد کشور.

“کسب و کار ما این است که یک پنجم از آنچه قبل از آن بود گفت:” چنگ شنگ که کمک می کند تا اجرای یک ایستاده در پکن است که مبادرت به فروش سوسیس و کالباس و رشته فرنگی. “وجود دارد بسیار کمتر ترافیک پا. هیچ مردم وجود دارد.”

عفونت گزارش شده است که بیش از نیمی از کشورهای جهان و flashpoints شد فوران در سراسر جهان است. در کل بیش از 110,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری و بیش از 3,800 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند بسیاری از آنها در چین است. برخی از 62,000 مردم در حال حاضر به بهبود است.

در ایران تلویزیون دولتی گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن یکی دیگر از 43 نفر هل دادن رسمی تلفات تا 237 با 7,161 موارد تایید شده. اما بسیاری از ترس دامنه بیماری است که به مراتب گسترده تر وجود دارد.

در ایالات متحده, که در آن بیش از 500 عفونت گزارش شده شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که حداقل 21 تأييد ویروس مورد انتظار بود به حوض در اوکلند کالیفرنیا در میان استادانه درست شده محافظ روش.

ناوگان اتوبوس و هواپیما آماده بودند به ماهوت پاک کن زدن بیش از 2000 مسافر به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه.

در فلوریدا مسافران متحرك از شاهوار شاهزاده پس از آن دریافت, ترخیص کالا از گمرک به حوض. دو خدمه چشم که ممکن است حامل منفی آزمون برای ویروس.

کارائیب شاهزاده کشتی کروز در ضمن برش های کوتاه یک فورت Lauderdale-مکزیک کروز به دلیل خدمه بوده است در یکی دیگر از کشتی که در آن مردم آلوده شدند.

در واشنگتن پایتخت را از حضور در مطب پزشک گفت: “چند” اعضای کنگره در تماس با یک فرد که با حضور سیاسی اخیر کنفرانس و پس از آن توسعه یافته COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آنها “باقی می ماند در سلامت خوب” دفتر گفت. دو عضو کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و تشکر. پل Gosar گفت: آنها جدا خود پس از تعیین آنها در تماس با فرد است.

کشورها در سراسر جهان نشان داد که تمایل به رابطه جنسی خشن مراحل سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

پس زودتر بسته کردن مرزهای زمینی خود با عربستان سعودی قطع هوایی و دریایی سفر به و از, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی. تمام عربستان مدارس و دانشگاه ها بود بسته آغاز و تا روز دوشنبه.

قطر قطع سفر به 15 کشور و اعلام کرد آن را تعطیل, مدارس و دانشگاه ها آغاز روز سه شنبه.

جمهوری چک ممنوع بازدید از بیمارستان ها و خانه های بازنشستگی و شروع تصادفی چک در ورود وسایل نقلیه در گذرگاه های مرزی از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت از سرنشینان.

سازمان سالانه هولوکاست یاد مارس در جنوب لهستان به تعویق افتاد و این رویداد این سال با توجه به coronavirus نگرانی و مقامات فوتبال اعلام کرد دو قهرمانی لیگ و یک در آلمان در بوندسلیگا را با طرفداران.

چین گزارش 40 مورد جدید از این ویروس در دوشنبه خود کمترین تعداد از ژان. 20. بیش از سه چهارم از این کشور زنده ماندن بیماران مبتلا به ویروس منتشر شده است از درمان. کره جنوبی گزارش 165 بیشتر موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 7,478.

آلبانی اعلام کرد اولین COVID-19 موارد یک پدر و پسر که تا به حال در بازگشت از ایتالیا و رئیس جمهور فیلیپین اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de