Coronavirus موارد خار California شهرستان به غرفه بازگشایی

ساکرامنتو, کالیفرنیا. >> اولین California شهرستان به backpedal در آن بازگشایی طرح نبود یکی از مناطق شهری که آشفته به بازگشایی و یا یک منطقه ساحلی که در آن سواحل قرعه کشی جمعیت اما از راه دور پایگاه که نه تنها یک شناخته شده coronavirus مورد تا هفته گذشته.

همه آن را در زمان واحد خطرناک است که به چهار نفر دیگر قبل از Lassen, شهرستان, صفحه اصلی به 30000 نفر زندگی می کنند در کاج پوشیده از کوه ها و صحرا در شمال کالیفرنیا به طور موقت لغو بازگشایی سفارشات. ناهار خوری در رستوران ها در فروشگاه, خرید, کاهش مو و مذهبی خدمات در حال حاضر محروم به مدت حداقل هفت روز است.

برخی از کسب و کار مجبور به تعطیل پس از rehiring کارکنان بهداشتی تجهیزات و آموزش کارگران در بهداشت.

این شهرستان در نوادا مرز تا به حال گزارش نشده است یک coronavirus مورد تا 22 مه وقتی که ساکن است که تا به حال سفر خارج از شهرستان و بیمار شد و آزمایش مثبت گفت: باربارا Longo, شهرستان, بهداشت و خدمات اجتماعی مدیر.

یک تیم کوچک از 11 پرستاران و دیگر وزارت بهداشت کارکنان به کار می رفت در طول تعطیلات آخر هفته سعی کنید برای پیگیری کردن هر کسی که تا به حال شده است در تماس با فرد آلوده و آنها را آزمایش منجر به تمام موارد اضافی از جمله همسر اولیه بیمار است.

چندین بیشتر افرادی که در تماس با اولیه فرد آلوده نیز تحت دستور به ماندن در خانه به مدت دو هفته دوره کمون برای COVID-19 حتی اگر آنها آزمایش منفی است.

روز یکشنبه در این شهرستان مطلع کسب و کار است که تا به حال شده مجاز به بازگشایی دو هفته قبل از آن که آنها را مجبور به بازگشت به ارائه takeout غذا یا منظقه وانت.

“ما به طور کامل آگاه از خطر است که این ویروس می تواند به جامعه ما از مردم از دیدن زندگی مردم در مناطق آلوده در خارج از شهرستان و یا مردم از دیدن ما در شهرستان” دکتر کنت Korver این شهرستان بهداشت عمومی افسر نوشت: در بهداشت عمومی به منظور. “متاسفانه این اتفاق افتاد و ما در حال حاضر یک مشکل جدی است.”

کیم Adair یک متصدی بار در Lassen آل آثار رئیسه گفت: گام رو به عقب بود, بد شانسی, اما آنها هنوز هم دم و فروش منظقه growlers بطری آبجو و غذا.

“ما تنها یک هفته پس از آن ما بسته” Adair گفت. “این است که یک مکان شاد برای همه برای بازدید می آیند. همه به خارش. اما ما هرگز پیش از این انجام داده در طول عمر ما تا همه چیز یک منحنی یادگیری در حال حاضر.”

از بعد از ظهر چهارشنبه در این شهرستان تا به حال تنها پنج مورد — همه گسترش در جامعه از فرد در ابتدا آلوده.

قبل از مورد اول تبدیل شده تا این شهرستان ساخته شده بود فشار به صورت گسترده تر تست با وجود بی میلی توسط ساکنان است. یک ایستگاه رادیویی در شهر گرفته بود یک بررسی رسمی و بیش از نه نفر از 10 شنوندگان گفت: آنها نمی آزمایش Longo گفت.

Longo گفت که او می خواست برای برطرف کردن شایعات در اطراف شناور که تنها دلیل وجود دارد هیچ مورد بود چرا که هیچ کس می خواست برای آزمایش به دلیل ترس است که می تواند منجر به طولانی تر shutdown.

پس از غالب بر دولت به توافق برسند به ارائه 20,000 آزمون شهرستان تقریبا دو برابر تست بیش از سه روز با راه اندازی یک درایو از طریق سایت در Lassen, کالج. از حدود 425 آزمایش وجود دارد هفته گذشته هیچ برگشتم مثبت هر چند حدود نیمی از نتایج آن هنوز در انتظار است. سه زندانها در این منطقه تا به حال هیچ مورد شناخته شده.

شهرستان شروع بازگشایی کسب و کار ممکن است 11 دولت تحت هدایت که محدودیت کمتر از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در دو هفته گذشته. Lassen شهرستان بیش از حد که با بیش از سه مورد. آن را تا به حال هر گونه مرگ و میر و یا بستری شدن در بیمارستان.

بسیاری از کالیفرنیا روستایی شمال, استان ها دیده می شود چند coronavirus موارد و آنها اولین کسانی بودند که برای دریافت تایید از وزارت امور خارجه به آغاز بازگشایی کسب و کار. چهل و هفت ایالت 58 شهرستانهای استان از جمله Lassen که در حال حاضر دولت تصویب به حرکت با سرعت بیشتری به بازگشایی. آنها می توانید دریافت کنید که تایید بر بستری شدن در بیمارستان تست مثبت نرخ و یا کل مورد بارهای اما آنها باید با ارائه طرح و توضیح داد که چگونه آنها را پاسخ دهند اگر شیوع رخ داده است.

در حالی که لیسون در حال حاضر شهرستان اول به ابطال آن گواهی به دولت است که در آن می توانید با خیال راحت بازگشایی آن را نه تنها در استفاده از ترمز در بازگشت به سوی یک به اصطلاح طبیعی است.

شهرستان هومبولت در کالیفرنیا ساحل شمالی یکی از استان ها برای دریافت تایید برای باز کردن رستوران است و در حال حاضر در نظر گرفتن محتاط تر رویکرد پس از سنبله در موارد و اول مرگ و میر. سونوما کانتی گفت: این امر آهسته بازگشایی پس از موج اخیر بوده است.

لس آنجلس است که بیش از نیمی از ایالت تلفات از COVID-19 است در انتظار کلمه در درخواست خود را به جلو حرکت می کند.

سان فرانسیسکو که تا به حال گرفته شده محتاط تر رویکرد امروز گفت این امر اجازه می دهد در فضای باز و سرپوشیده خرید خدمات مذهبی و رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر به عنوان ژوئن 15 و به آرایشگاه و سالن مو اجازه بازگشایی در اواسط ماه جولای ، همچنین گفت: این امر نیاز به ماسک یا پوشش صورت در خارج از خانه — حتی در ورزش.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>