Coronavirus موارد مرگ و میر افزایش در تگزاس به عنوان کسب و کار آماده سازی برای بازگشایی

AUSTIN, TEXAS >> Texas مقامات بهداشتی گزارش دادند که یک رکورد جدید 50 مرگ و میر مربوط به coronavirus امروز به عنوان رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و مراکز آماده بازگشایی در سراسر کشور در روز جمعه.

COVID-19 نفر رسید, با 1,033 موارد جدید گزارش امروز آوردن دولت تعداد کل موارد شناخته شده به 28,087. آخرین زمان تگزاس شاهد افزایش بیش از 1000 نفر بود در آوریل 10, تاریخ رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت قبلا با اشاره به عنوان اوج این بیماری همه گیر در تگزاس است.

افزایش در سطح ایالت و میر و موارد آمده به عنوان ابوت شل اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کار اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی درهای خود را جمعه در 25 درصد ظرفیت است. در شهرستانهای استان با پنج یا کمتر COVID-19 نفر از کسانی که کسب و کار می تواند بازگشایی در 50٪.

تعداد موارد و مرگ و میر افزایش یافته و هر روز از شنبه. امروز تعدادی از اهالی تگزاس که فوت کرده اند از coronavirus رسیده 782.

ابوت امروز تصریح کرد که تصمیم خود را به اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شد هدایت “بهترین بیماری های عفونی پزشکان” از جمله علامت McClellan سابق سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر و آمریکا مدیکر و مدیکید و بوسیله مدیر و تایید شده توسط دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

اما آخرین آمار و ارقام و دستورالعمل از کاخ سفید و McClellan نشان می دهد که تگزاس نیست کاملا آماده بازگشایی شده است.

یک کاغذ همكاري با McClellan یکی از سه مشاور پزشکی به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی کمیسر جان Hellerstedt دقیق یک طرح در ماه گذشته برای فردی متحده به بازگشایی زمانی که آنها “قادر به با خیال راحت تشخیص, درمان و منزوی COVID-19 موارد و مخاطبین خود است.”

در این گزارش تاکید شده که دولت تنها باید حرکت به سوی بازگشایی هنگامی که آن را می توانید با چهار استاندارد: نشان می دهد کاهش در موارد حداقل به مدت 14 روز نشان می دهد که بیمارستان های محلی می توانید با خیال راحت درمان همه بیمارانی که نیاز به بستری آزمون هر فرد با COVID-19 علائم و به طور موثر پیگیری موارد تایید شده و کسانی که آنها را به تماس با, شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی.

در مصاحبه های متعدد در طول هفته گذشته McClellan گفت که تگزاس نیست ملاقات تمام معیار های گذاشته شده در این مقاله است.

McClellan گفت تگزاس ماهانه پنج شنبه که دستورالعمل بودند “شرایط ایده آل برای بازگشایی” و تست و تماس با ردیابی در تگزاس است هنوز رتبهدهی نشده است تا به جایی که آن را باید.

“بنابراین در حالی که کسانی که در حال اصلی ما ملاحظات بیش از حد ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان هم مهم بود,” او گفت:. “تگزاس حداقل (اتحاد) تا به حال نسبتا تجربه خوبی با COVID-19. من قطعا امید آن باقی می ماند که راه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل برای بازگشایی همچنین توصیه رو به پایین مسیر را طی یک دوره 14 روزه یا کاهش مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون در عرض همان مدت زمان ،

ابوت با بیان اعتماد به نفس در چندین مصاحبه های تلویزیون امروز که آن زمان مناسب برای شروع به بازگشایی اقتصاد همچنین با استناد به تگزاس کم بستری نرخ آن ثابت باقی مانده از طریق مه و کاهش درصد مثبت شد.

“پیش از آن در ماه مارس, ما تا به حال حدود 10 درصد از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند که تست مثبت” ابوت گفت: در یک مصاحبه با تلویزیون ایستگاه KSAT. “از امروز این تعداد حدود 6٪. بنابراین مثبت بودن تست نرخ پایین رفتن.”

امروز وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 1,686 COVID-19 بیماران در بیمارستان تگزاس.

وجود دارد 19,342 در دسترس تخت بیمارستان و 6,262 ventillators ایالت برای coronavirus بیماران با توجه به دولت بهداشت و درمان آمار و ارقام.

یک سخنگوی تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر امروز در مورد افزایش مرگ و میر.

لورن Ancel Meyers, یک دانشگاه تگزاس استاد و مدیر UT COVID-19 مدلسازی کنسرسیوم گفت: آن را دشوار است به منظور جلب فوری نتیجه گیری در مورد خیلی از اطلاعات موجود.

“مسائل وجود دارد و با همه انواع داده های ما در حال حاضر,” او گفت:, و اشاره کرد که بسیاری از داده ها را می دهد کارشناسان بهداشت و درمان یک تصویر لحظهای از آن دولت بود چند هفته پیش.

میزان مرگ و میر آن را دشوار را در زمان واقعی ارزیابی زیرا COVID-19 بیمار نمی میرند تا به خوبی از پس آنها آلوده Meyers گفت.

تست داده ها می تواند به ارائه برخی از اطلاعات در مورد که شده است آلوده و انتقال در چند روز گذشته و یا در هفته گذشته است. اما تست آمار و ارقام می تواند به ارائه یک تصویر ناقص از آنجا که تست ظرفیت و تست تغییر اولویت های روزانه و می تواند به طور چشمگیری تغییر از شهر به شهر Meyers گفت.

“آزمایش های گسترده اطلاعات مهم است که فقط برای آگاهی موقعیتی” او گفت:. “تست در رابطه با بسیار سریع تماس با ردیابی و موثر انزوا از افرادی که آلوده می شوند و یا احتمالا می تواند آلوده شده است کاملا برای رفتن به کلید برای سرکوب انتقال است.”

McClellan گفت: افزایش تماس با ردیابی خواهد بود که کلید به تگزاس در نهایت توقف coronavirus در آهنگ های خود را.

او به عنوان پرده برداری سست محدودیت برای کسب و کار ابوت روز دوشنبه همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ساخت یک تیم از 4000 تماس با ردیاب و گفت که تگزاس به زودی باید توانایی تست 25,000 مردم هر روز برای coronavirus.

تست شماره شده است به آرامی در حال افزایش با 15,510 آزمون های جدید در گزارش امروز.

©2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در www.statesman.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):CORONAVIRUS-تگزاس-مرگ و میر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de