Coronavirus می شود یک نبرد گریه برای آمریکا و افراط گرایان

امریکا افراط گرایان در حال تلاش به نوبه خود بیماری همه گیر کوروناویروس به یک قوی استخدام ابزار هر دو در گوشه و کنار اینترنت و در خیابان های پایتخت دولت با چرخاندن بحران بهداشت عمومی برای تقویت سفید خود را supremacist ضد دولتی در دستور کار است.

اگر چه تظاهرات که باید شکسته در سراسر کشور کشیده شده اند از طیف گسترده ای از مردم با فشار دادن به آسانسور stay-at-home سفارشات حضور افراط گرایان را نمی توان از دست رفته خود را با ضد مهاجر و ضد سامی نشانه ها و پیام های رمزی با هدف الهام بخش وفادار می گویند کسانی که پیگیری این گونه حرکات ،

آوریل است که به طور معمول یک ماه مشغول به سفید supremacists. وجود دارد این است که روز تولد آدولف هیتلر که آنها خودتون به یک جشن. وجود سالگرد Oklahoma City bombing داخلی حمله 25 سال پیش که 168 نفر کشته شدند و هنوز هم به عنوان محوری برای تماس جدید افراطی استخدام.

اما این مه چیز دیگری تحت الشعاع آن سرد شدن نقاط عطف. این کروناویروس و اختلال در آن ایجاد اغتشاش در جامعه شد که افراط گرایان’ نبرد گریه.

زیبا کننده معروف COVID-19 تحولات به جا معمول خود را دستور کار افراطیون گسترش دروغ در انتقال ویروس و بی اعتبار کردن stay-at-home سفارشات به عنوان “پزشکی رزمی قانون” — طولانی-پیش بینی ظهور یک دولت توتالیتر.

“آنها هستند که بسیار موثر در سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر” گفت: Devin Burghart جانباز محقق سفید گفت که اجرا می شود موسسه تحقیقات و آموزش و پرورش در, حقوق بشر, سیاتل-بر اساس تحقیقات مرکز در جنبش راست.

آنچه موفقیت این گروه تا به حال در پیدا کردن تازه استخدام شده هنوز مشخص نیست اما تحقیقات جدید نشان می دهد یک جهش قابل توجهی را در مصرف افراطی مواد تحت مستند. مختلف خشونت مرتبط شده اند به رنگ سفید supremacist یا ضد دولت عاملان خشمگین بیش از جنبه های این بیماری همه گیر.

نیوجرسی دفتر امنیت کشور و آمادگی در ماه مارس گفت که supremacists را تشویق پیروان برای انجام حملات در طول بحران به برانگیختن ترس و هدف قرار دادن اقلیت های قومی و مهاجران است.

“ما باید متوجه داخلی گروه های افراطی با استفاده از COVID-19 همه گیر توسط, پخش كردن, دروغ,” جارد افرای مدیر آن در بیانیه ای گفت:.

Coronavirus اخراج شده است به عنوان یک جعل نقاشی به عنوان یک یهودی-اجرای توطئه و معادل آن به عنوان یک بیماری گسترش nonwhite مهاجران, او گفت:.

ماه گذشته وزارت امنیت داخلی هشدار داد مقامات مجری قانون در سراسر ایالات متحده بسیج خشونت افراط گرایان در پاسخ به ماندن در خانه و اقدامات با توجه به ارشد اجرای قانون رسمی و یک میلیون عضو ستاد بودند که مجاز به بحث در مورد آن هشدار داده است.

یک بخش یادداشت مورخ مارس 23 ذکر اخیر دستگیری افرادی که تهدید کرده بود مقامات دولت تحمیل coronavirus-مقررات مربوط. این یادداشت توزیع شد به اجرای قانون “فیوژن مراکز” که مبارزه با تروریسم در سراسر کشور و به کمیته های کنگره, مقامات گفت.

افراطی سازمان عادت سعی کنید برای بهره برداری از هر بحران برای پیشبرد اهداف خود ، در حالی که یکپارچه طیف از سازمان — از گروه های ضد مهاجر به کسانی که با انواع مختلفی از نارضایتی و کسانی که آشکارا معتقدان خشونت — چیزی به مانند مورد کوروناویروس.

“آنها مشاهده آن را به عنوان یک فرصت به نوبه خود به مردم گفت:” مگان همراهی استاد در Elon در دانشگاه کارولینای شمالی که آهنگ های آنلاین افراطی پچ پچ.

مواد جدید جوانه به طور منظم در Facebook, Twitter و YouTube در حالی که کسانی که در تبعید از جریان اصلی سیستم عامل مهاجرت به کمتر-ای اداره اماکن از جمله تلگرام ق 4chan و سایت های بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de