کروناویروس در سواحل ؟ خوانندگان شناگران باید دور ماندن سن دیگو دانشمند می گوید

کیم Prather پیشرو جوی شیمی در موسسه موسسه اقیانوس شناسی می خواهد به داد کردن پنجره در هر surfer دونده و دوچرخهسواری او نقاط در امتداد ساحل سان Diego.

“من نمی خواهد رفتن در آب اگر شما به من پرداخت می شود $1 میلیون نفر در حال حاضر,” او گفت:.

ساحل در برآورد یکی از خطرناک ترین مکان به این روز به عنوان رمان coronavirus راهپیمایی سکوت در سراسر کالیفرنیا.

بسیاری از beachgoers می دانم که آنها رنج می برند می تواند خارش پوست, معده, بیماری و جدی گوش و عفونت های تنفسی اگر آنها را به آب در ظرف سه روز از یک باران سنگین به دلیل باکتری و عوامل بیماری زا شستشو جاده خارج و به اقیانوس. خام و یا ضعیف درمان فاضلاب ورود به اقیانوس ها نیز به شمار خطرات عمده سلامت.

Prather ترس که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند وارد آب های ساحلی در روش های مشابه و انتقال به هوا در امتداد ساحل.

در تحقیقات Prather پیدا کرده است که اقیانوس چرخ کردن انواع ذرات و میکروسکوپی بیماری زا و هر زمان اقیانوس عطسه با یک موج بزرگ یا دو آن اسپری این ذرات به هوا. او معتقد است که این کروناویروس جدید است که نور به اندازه کافی برای شناور از طریق هوا بسیار دورتر از ما فکر می کنم. شش پا حکومت او گفت: صدق نمی کند در جایی که بادهای ساحلی می تواند بسیار قوی و ارسال ذرات ویروسی افزایش.

“آن را به شما را بکشند اگر شما از دست یک چند گشت و گذار جلسات اما آن می تواند اگر شما بیرون رفتن وجود دارد و در اشتباه هوایی,” او گفت:.

“شما نمی توانید ببینید virus شما نمی توانید آن را بو … این قاتل خاموش در حال حاضر.”

دانشمندان در سراسر جهان در حال تقلا برای یادگیری ویژگی های اساسی از این ویروس تا کنون نه سازمان بهداشت جهانی, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و نه محلی آژانس های بهداشت هشدار داده اند که این ویروس می تواند از گسترش اقیانوس اسپری یا ساحلی نسیم. آنها هشدار داده اند که می توان آن را گسترش قطرات از عطسه و سرفه و آینده در تماس با آن در سطوح.

و در حالی که این ویروس شناسایی شده است در فاضلاب دانشمندان هنوز در حال بررسی این که آیا آن باقی مانده عفونی در ماده مدفوع — و این که آیا آن را درمان در فاضلاب تاسیسات.

در چشم کالیفرنیا مقامات بهداشت سواحل مطرح تهدیدی برای سلامت جامعه طراحی شده توسط جمعیت زیادی از مردم که جمع خواهد شد بیش از حد نزدیک و باعث زنجیره ای از عفونت.

آن شده است آسان نگه داشتن کالیفرنیا ساحل حتی با این نگرانی با وجود اقامت در خانه سفارشات و مقامات اصرار مردم برای جلوگیری از ازدحام مناطق محبوب است. در حال حاضر اکثر سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک در کالیفرنیا بوده است طناب در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 که غرق بیمارستان ها و تشدید شرایط اضطراری پزشکی در سراسر کشور و جهان است.

حتی ساحلی کمیسیون معمولا دروازه بان کالیفرنیا نقطه عطفی قانون اعلام کرد که دسترسی به ساحل یک حق اساسی است که اجازه می دهد مقامات محلی برای قرار دادن موقت علائم و موانع — با استناد به اورژانس نیاز به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی.

اتومبیل های گشت و بلندگو شنیده می شود انفجار اجتماعی فاصله قوانین در امتداد اقیانوس خیابان در سانتا مونیکا. در منهتن ساحل گشت و گذار بود و با یک سیلی 1000 $خوب پس از او نادیده گرفته هشدارهای متعدد پلیس و نجات غریق هشدار او را به رفتن در آب است.

Prather که هدایت این مرکز به صورت آئروسل اثرات شیمی محیط زیست, زیادی تحقیقات hub در Scripps حمایت 40 میلیون دلار از بنیاد ملی علوم فرستاده او محققان و دانش آموزان خانه قبل از کالیفرنیا مقامات صادر stay-at-home سفارشات. او مشکوک به این ویروس مسری بود توسط هوا و می دانستم که از مطالعات گذشته که coronaviruses می تواند در دفع مدفوع. او نگرانی SARS-CoV-2 می تواند وارد اقیانوس از فاضلاب نشت و outfalls و سپس مجددا وارد جو است.

تصفيه خانه فاضلاب لزوما غیر فعال کردن ویروس قبل از ارسال فاضلاب به اقیانوس — آنها تمایل به هدف مانند باکتری E. Coli, او گفت:. و در مناطق مانند ایمپریال بیچ فاضلاب از تیجوانا رودخانه اغلب ناو ایرانی به اقیانوس به طور کامل درمان نشده است.

Coronaviruses روکشی از آنچه که او خواستار یک “آبگریز” چربی یا چرب غشاء و فرآیندهای غشایی. چربی تمایل به شناور به سطح آب شبیه به نفت در یک سس سرکه بریزید. زمانی که امواج در شکستن گشت و گذار منطقه و همه کف و حباب پاپ Prather گفت: “تمام چیزهای که — ویروس ها و باکتری ها و آلاینده تمام چسبناک چرب مسائل — فقط راه اندازی به هوا.”

اقیانوس در واقع بزرگترین منبع طبیعی از ذرات آئروسل پس از گرد و غبار. این دریایی ذرات معلق در هوا بر شکل گیری ابرها بر فراز اقیانوس و گسترش می تواند در فواصل بزرگ.

هنگامی که در هوا مطالعات نشان داده اند که ذرات معلق در هوا می تواند سفر در سراسر جهان در عنوان کمی تا دو هفته. Prather پیدا کرده است, گرد و غبار در میکروب ها از آفریقا که تغییر بارش برف در کالیفرنیا است. او شده است ردیابی باکتری ها و آلودگی فاضلاب ریخته به اقیانوس از تیجوانا رودخانه نشان دادن چقدر به پایان می رسد تا انتقال به جو است.

“هنگامی که همه چیز در آنها می توانید بروید رفو دور. مردم را شوکه کرد هر زمان که من صحبت در مورد مسائل در حال تبدیل شدن هوابرد,” او گفت:. “من به دیدن تصاویر ساحل تعطیل و نشانه بگویید شما نمی رفتن در ساحل, شنا نکنید نمی گشت و گذار اما هیچ کس به شما می گوید: نمی تونم نفس بکشم.”

دانشمندان هنوز در حال بحث فنی این آخرین coronavirus. تحقیقات اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت هنگامی که این ویروس به حالت تعلیق در غبار تحت شرایط آزمایشگاهی آن باقی مانده است “قابل دوام و عفونی” به مدت سه ساعت — هر چند محققان گفته اند که دوره زمانی احتمالا بیش از نیم ساعت در شرایط دنیای واقعی.

چارلز Gerba یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه آریزونا است که مورد مطالعه قرار coronaviruses در فاضلاب پس از شیوع سارس گفت: این نوع از ویروس ها به طور معمول یافت شده است برای زنده ماندن تا دو یا سه روز در فاضلاب خام.

با این کروناویروس جدید او انجام چند مولکولی آزمون: در حالی که او تایید کرد که این ویروس می کند باد در فاضلاب را یافت که بیش از 90 درصد از این کروناویروس جدید برداشته شد زیر معمولی تصفیه فاضلاب — “این بسیار حساس به مواد ضدعفونی کننده میباشد.”

هنوز هم برای بحث این است که آیا این ویروس در فاضلاب است که هنوز عفونی.

“یک گزارش می گوید بله گزارش دیگری می گوید: بنابراین ما واقعا نمی دانیم اما برای برخی” گفت: Gerba که تحقیقات در فاضلاب حذف ویروسی بیماری زا است. همانطور که برای چه مدت این ویروس می تواند زنده ماندن در آب شور بسیار وجود دارد, داده, او گفت:, اما عوامل بیماری زا مانند هپاتیت A یا نورو ویروس تمایل به زنده ماندن بسیار طولانی در محیط های.

برای Prather او امیدوار است برای پر کردن در اطلاعات بیشتر در شکاف ها و در حال آماده سازی برای تست ذرات هوا در امتداد ساحل به صورت علائم ویروس — به خصوص در مناطق شناخته شده متناقض و کیفیت آب.

“مردم نگه داشته و گفت قطرات تنفسی و سطوح, سطوح, سطوح, اما من فقط احساس می کردم که هیچ راه این است که چیزی خاص” او گفت:. “این چیزی است مسری …. نگاهی که گروه کر در واشنگتن — کسانی نبودند سرفه. آنها فقط آواز! اما این رو بسیاری از آنها.”

در این میان سواحل کالیفرنیا به احتمال زیاد باقی می ماند نزدیک به خالی. حتی ساحل گروه های حمایت پیوست ساحلی کمیسیون در خواست مردم برای جلوگیری از ازدحام سواحل و اقیانوس. هوای تازه و ارتباط با خارج از منزل, مهم هستند, آنها گفت: اما این زمان فوق العاده ای.

برخی از مردم نگران هستند که به طور موقت تعطیل می تواند منجر به دائم سواحل پشت قفل و کلید — عمومی, ساحل, دسترسی, بعد از همه, شده است, ستیز نبرد در امتداد ساحل برای چند دهه. ساحلی مقامات می گویند آنها بوده است و پیگیری آن سواحل را بسته اند و شهر و شهرستان رهبران گفته شده است که محدودیت دسترسی منقضی بلافاصله هر زمان که پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند.

“ما می دانیم وجود نابرابری در ساحلی دسترسی و ما به شدت تشویق دولت های محلی در نظر گرفتن روش که تعادل بهداشت عمومی به منظور الزامات و عادلانه دسترسی عمومی — سواحل متعلق به همه” جک Ainsworth ساحلی کمیسیون, مدیر اجرایی, نوشت: در نامه ای به مقامات محلی.

بنیاد Surfrider یکی از پرشور ترین دسترسی عمومی گروه در کالیفرنیا مطمئن beachgoers که آنها را در نیروی کامل هنگامی که این محدودیت ها برداشته شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ oceanfront صاحبان اموال در زمان استفاده از این وضعیت بی سابقه ای.

“ما در کالیفرنیا مبارزه کرده اند برای باز کردن سواحل دهه گفت:” جنیفر وحشی Surfrider سیاست مدیر در کالیفرنیا است. “اما ما همچنین بر این باورند در حال شهروندان مسئول و حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه ما است.

“در حال حاضر شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کسی که شما نمی دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>