‘پلیس’ طولانی در حال اجرا واقعیت نشان می دهد که جلال پلیس لغو شده است

“پلیس” است و دیگر هیچ.

برترین شبکه امروز تایید کرد که آن را برداشته و این واقعیت نشان می دهد از برنامه های آن به عنوان تظاهرات در سراسر کشور تماس بگیرید برای پلیس اصلاحات. اواخر ماه گذشته این شبکه به طور موقت کاهش نشان می دهد از برنامه های آن.

“‘پلیس’ در برترین شبکه ما ندارد و هر زمان و یا برنامه های آینده آن را به بازگشت” سخنگوی این شبکه گفت.

Spike TV سلف به برترین شبکه برداشت “پلیس” در سال 2013 پس از نشان دادن لغو شد توسط Fox, شبکه خانه برای 25 سال است. نشان می دهد 33 فصل انتظار بود به برتر در برترین در ژوئن 15.

مرگ جورج فلوید ماه گذشته در مینیاپولیس است کاتالیز جنبش تنظیم کردن صدها نفر از تظاهرات و تلاش برای تغییر مشی عدالت کیفری. فلوید یک مرد سیاه و سفید برگزار شد را برای نزدیک به نه دقیقه توسط یک افسر پلیس است.

حقوق مدنی, گروه, رنگ, تغییر, آغاز مبارزات انتخاباتی در سال 2013 اصرار فاکس به تمدید unscripted اجرای قانون نشان می دهد و به نام تبلیغ به خارج پشتیبانی می کند. پس از “پلیس” ساخته شده که اولین آن در سال 1989 این گروه گفت: این شبکه نشان می دهد تولید کنندگان و تبلیغ “ساخته شده است یک مدل سود در سراسر تحریف و dehumanizing تصاویر سیاه و سفید آمریکایی ها و سیستم عدالت کیفری.”

سازمان استدلال کرد که اگر چه “پلیس” به بازار عرضه شد به عنوان بی طرفانه نشان می دهد “ارائه می دهد یک فیلتر بسیار نسخه از جرم و عدالت کیفری سیستم — یک “واقعیت” که در آن پلیس همیشه صالح و جنایت حل قهرمانان و که در آن پسران بد همیشه گرفتار شده است.”

لغو از فاکس در زمان نخست وارد زمین شد و یک پیروزی کوچک برای رنگ تغییر در مارس 2013 تا Spike TV برداشت نشان می دهد که ممکن است. این اجرا در شبکه های کابلی بوده است.

“این است که به سمت راست حرکت می کند و من می خواهم به برترین اعتباری برای یکی از اولین” گفت: Rashad رابینسون مدیر اجرایی رنگ را تغییر دهید. “ما می خواهم برای دیدن بیشتر.”

او افزود: “این پلیس واقعیت را نشان می دهد که جلال پلیس اما هرگز نشان می دهد که سطح عمیق از خشونت پلیس هستند نه واقعیت آنها PR اسلحه برای اجرای قانون است. اجرای قانون نیاز ندارد روابط عمومی. آنها نیاز به پاسخگویی در این کشور است.”

“پلیس” ارائه برترین با subpar اگر پایدار اعتبار. در اواسط ماه مه نشان می دهد تا به حال در مورد 470,000 مجموع بیننده در هر قسمت با توجه به نیلسن داده است. برای مقایسه “Pawn Stars” در تاریخ کانال حال 816,000.

در سال 2017, “پلیس” جشن آن 1000 هفتم قسمت. اولین قسمت ویژه یک حمله در فلوریدا ترک خانه. با توجه به گزارش سال 2005 در رادیو و تلویزیون و کابل بسیاری از ادارات پلیس که متعلق حق به صفحه نمایش ویدئو قبل از پخش گفت: نمایش به عنوان یک ابزار استخدام.

نشان می دهد به دنبال آن ماموران در بریتانیا هنگ کنگ و روسیه و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>