آشپز مدرسه به ادغام با زبان اسپانیایی منشور

پس از ساعت ها بحث داغ شنبه شب سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه تایید بسته شدن لارنس طبخ مدرسه و ادغام آن با یک اسپانیایی زبان غوطه وری منشور مدرسه.

مدارس خواهد بود ترکیب را به یک منشور مدرسه برای دانش آموزان کودکستان تا کلاس 8.

این تصمیم پس از Cesar Chavez Language Academy نقل مکان کرد و به جنوب غربی سانتا رزا پردیس در پاییز. به تصویب هیئت مدیره حرکت می کند حدود دو سال پیش با استناد به آکادمی نیاز به فضا در نور رو به رشد ثبت نام و مدارس با تشکیل یک کمیته برای ایجاد یک طرح احتمالی ادغام بیش از یک دوره دو ساله.

طرفداران ادغام برجسته کاهش ثبت نام در طبخ و تمایل به, نام تجاری جدید تعریف این مدرسه که عضو هیئت مدیره عمر مدینه گفت: تا به حال ناعادلانه به دست آورد شهرت بد در جامعه است.

اعضای هیئت مدیره مدرسه مورد علاقه ادغام 6-1 با Jenni Klose تنها عضو برابر است. او به نام تصمیم “غیر مسئولانه” و پیشنهاد چندین بار به تأخیر انداختن ادغام برای یک سال تا زمانی که مقامات می تواند چکش جزئیات بیشتر از جمله تعیین میانه جدید و دبیرستان مرزهای پس از بسته شدن آشپز را ترک غربی سانتا رزا بدون یک مدرسه.

“من وحشت زده در کوتاه بینی از این تصمیم” Klose گفت. “این واقعا یک اشتباه بزرگ به انجام آن است.”

دیگر اعضای هیئت مدیره نیز تا به حال برخی از رزرو. Alegría De La Cruz متوقف شد برای چندین ساعت قبل از رای گیری به تصویب ادغام ابراز نگرانی می کند که بسته شدن کوک می تواند باعث بی عدالتی مشکلات. و استفانی Manieri رای دادند و با اشک در چشم او ابراز ترس او را که ادغام در نهایت منجر به کاهش ثبت نام در Elsie آلن دبیرستان که در آن طبخ حضور دانش آموزان پس از فارغ التحصیل می شوند.

“من قرار دادن خیلی اعتماد در این رای” Manieri گفت: صدای شکستن. او در ملاقات با کف زدن از ده ها تن از والدین و معلمان در جمعیت که استدلال یقین برای ادغام در نظر عمومی.

اعضای هیئت مدیره ” نگرانی آنها را وادار به تصویب دو شرایط برای ادغام: که مقامات redraw مدرسه در مرزهای صورت عادلانه و ایجاد یک کمیته که طراحی یک خط لوله برای منشور آموزان مدرسه برای حضور در Elsie آلن پس از فارغ التحصیلی. اکثر اعضای هیئت مدیره به غیر از Klose توافق کردند که این تصمیم گیری می تواند تایید شود بعد از آن, به عنوان آنها احساس کردند که این مدارس معلمان ، والدین و دانش آموزان سزاوار پاسخ در ادغام بلافاصله.

“بسیاری از این اطلاعات دیگر مسائل است ما می توانید کار کردن (بعد از آن)” مدینه گفت. “نداشتن یک تصمیم همچنان ما را در این برزخ.”

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی برای اطلاعات بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>