محکومیت ناپا در سال 2017, آدم ربایی و تجاوز به مورد تایید

محکومیت یک نپا مرد محکوم به خدمت بقیه عمر خود را در زندان در سال 2017, آدم ربایی و تجاوز جنسی یک نوجوان 13 ساله تایید شد شنبه کالیفرنیا, دادگاه تجدید نظر, Sonoma County دفتر دادستان منطقه گفت.

تیموتی سنگ مرمر, 52, محکوم شد, توسط یک سونوما کانتی داوران در نوامبر 2018 از جنایات متعدد از جمله تجاوز به عنف پس از دولت از یک ماده کنترل به یک جزئی اجباری دهان جماع در این دوره از تشدید ربایی و سه فقره داشتن متعهد هرزه و شهوت انگیز عمل می کند در یک جزئی زیر سن 14. در دسامبر سال 2018 شد و محکوم به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط به علاوه اضافی 100 سال زندگی در زندان — حداکثر مدت مجاز.

از اعتقادات بنیادی از یک حادثه آغاز شد که در حدود ساعت 3 صبح 31 مارس 2017, زمانی که قربانی بود که 13 در زمان ملاقات سنگ مرمر در یک ایستگاه گاز در نپا.

سنگ مرمر زده یک گفتگو با او و او را دعوت به رفتن به سوار شدن با او را در خود, سکس با دختر وکیل گفت: در طول سنگ مرمر را محاکمه.

سنگ مرمر در نهایت متقاعد به مت سعی کنید با او. پس از تزریق با مواد مخدر او “در زمان استفاده از گیجی دولت” و او را سوار به یک منطقه منزوی که در آن او تجاوز جنسی این دختر شهادت دادند.

سنگ مرمر در ادامه به نگه داشتن دختر مست با مت در حالی که رانندگی او aimlessly از طریق نپا دریاچه و منطقه سونوما شهرستانهای دختر وکیل شهادت دادند. در طول سوار ماشین سنگ مرمر تهدید و ضرب و شتم و تجاوز جنسی به دختر.

ساعت 5 مارس 1, دختر پرید از ماشین در حال حرکت در حالی که سنگ مرمر بود و رانندگی جنوب در بزرگراه 1 از طریق Bodega بای. او را از سنگ مرمر در بوته و در نهایت با کمک یک گارد امنیتی اتفاق افتاده است که در منطقه در آن زمان است.

گارد امنیتی با استفاده از تلفن خود را برای متقاعد کردن متهم به 911 تماس بگیرید و گزارش که دختر تا به حال شروع به پریدن کرد از ماشین خود را. سنگ مرمر دستگیر شد و در منطقه زمانی که مقامات رسید.

مقامات موجود در سنگ مرمر کامیون چاقو چند سوزن برای تزریق وریدی مواد مخدر ، مقتول لباس و کفش و یک “به انجام” لیست که نشان داد که قصد ربودن یک دختر کوچک.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>