محکوم ‘tinnie’ تروریستی Shayden تورن قدم زدن در خیابان پرت

Geof پری و Caitlyn Rintoulغرب استرالیا

Shayden Thorne outside a suburban police station.
آیکون دوربینShayden ترون در خارج از حومه ایستگاه پلیس. اعتبار: 7NEWS

به جرم “tinnie تروریستی” Shayden تورن شده است در ساخت بسیاری از آزادی او در پرت.

32-در سال dodged رسانه ای هنگامی که او بازگشت به پرت هفته گذشته پس از او منتشر شده از ویکتوریا زندان پس از گذراندن سه سال و 10 ماه بیش از یک توطئه تروریستی خنثی.

اما 7NEWS او را گرفتار در دوربین دیروز هنگامی که او گزارش به یک ایستگاه پلیس در حومه.

راه رفتن پرت خیابان تورن که هرگز کنار گذاشته تروریسم تا به حال هیچ چیزی برای گفتن در دوربین اما به رفتن بسیاری از مکان ها از جمله مراجعه به یک مرکز خرید امروز برای دیدار با دوستان.

تورن یکی از شش نفر به اعدام محکوم و زندانی بیش از یک پیشنهاد به بادبان یک قایق ماهیگیری از کیپ یورک در کوئینزلند به فیلیپین و تحریک مسلمان قیام با این گروه با نام مستعار “tinnie تروریست ها”.

تورن محل در پرت حفاظت شده توسط یک دادگاه فدرال سرکوب معنای همسایگان خود هیچ ایده ای وجود دارد که یک محکوم به تروریست های زندگی در کنار درب.

در حالی که مقامات ادعا می کنند او را از نزدیک تحت نظارت او نیست نیاز به پوشیدن الکترونیکی ردیابی GPS دستبند با وجود اینکه تلقی یک “متوسط به بالا در معرض خطر”.

WA دادستان جان Quigley پلیس کمیسر کریس داوسون و برتر را علامت McGowan باید وزن به بحث, برچسب تصمیم به شامل ردیابی GPS در موقت کنترل جهت به عنوان یک شکست است.

تورن را سفارش داده شده توسط یک قاضی دادگاه فدرال در ملبورن شامل او تنها با استفاده از یک سیم کارت ارائه شده توسط استرالیا در مرز زور و ممنوعیت او از ده ها تن از رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل و تماس با افراد خاص.

خود را رادیکال واعظ برادر Junaid ترون در NSW زندان خود به اتهام نقش عمده مواد مخدر و اسلحه شبکه عرضه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de