بحث self-help guru Jordan Peterson در ناتوانی برای تجویز داروی مسکن اعتیاد

غرب استرالیا
Jordan Peterson.
آیکون دوربینJordan Peterson. اعتبار: کریس ویلیامسون/گتی ایماژ

یک بحث انگیز self-help guru بدنام برای نرده در برابر صحت سیاسی و مدعی شد که “روح مردانه است تحت حمله” است که در ناتوانی برای اعتیاد به مسکن تجویز.

جناح راست روانشناس Jordan Peterson است دوره نقاهت در روسیه پس از دخترش Mikhaila در زمان او وجود دارد پس از چند شکست خورده ناتوانی نانامی به بازی در آمریکای شمالی است که بنا به گزارش راند او را به تامل خودکشی.

در یک ویدیو ارسال شده آنلاین Mikhaila پترسون گفت: پدر او شروع به مصرف بنزودیازپین ها سال پیش پس از یک پزشکی قسمت و پس از مادر او مبتلا به ترمینال سرطان کلیه در سال گذشته آقای پیترسون دوز افزایش یافته بود و منجر به فلج کننده اعتیاد است.

او گفت: او را به روسیه برای “فوق العاده خسته کننده” سم زدایی و او در ابتدا قرار داده شده در هشت روز کما به عنوان او مبارزه ذات الریه.

“او تقریبا مرده بود چندین بار” خانم پترسون که به دست خود او بد نامی برای spruiking یک رژیم غذایی چربی از گوشت گاو نمک و آب برای مبارزه با افسردگی و ورم مفاصل گفت. “ما بسیار خوش شانس و سپاسگزار است که او زنده است.”

Mikhaila Peterson.
آیکون دوربینMikhaila پترسون. اعتبار: Piaras Ó Mídheach/Sportsfile برای وب اجلاس via Getty Images

آقای پترسون که تا سال 2018 کتاب 12 قوانین برای زندگی: یک پادزهر برای هرج و مرج بود یک کتاب پرفروش بین المللی است و از بخش مراقبت های اما دچار فیزیولوژیکی و عصبی آسیب می رساند به طوری که قادر به تایپ کردن و یا راه رفتن غیر مسلح.

کانادا ستیز شکل است که تبدیل به یک آواز حریف از فراجنسیتی حقوق سیاسی صحت و هر جنبش است که محافظت از محیط زیست است. 57 سال نیز برچسب خورده اسلام هراسی یک “مبلغ” مدت.

آقای پترسون محبوب است با جناح راست محافظه کاران و حامیان او که اغلب پرتاب سوء استفاده و تهدید در کسانی که مخالف او را به عنوان یک intellecutal قهرمان alt سمت راست-حرکت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>