خاک آلوده حذف از Kalihi خیابان

  • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM Environmental Protection Agency crews begin the removal of lead contaminated soil beneath Factory Street near the intersection of North King Street. The contaminated soil was placed in containers for shipping to the mainland for disposal.

    دنیس ODA / [email protected]

    آژانس حفاظت از محیط زیست خدمه شروع به حذف سرب آلوده خاک زیر کارخانه خیابان در نزدیکی تقاطع شمالی خیابان شاه. خاک آلوده شد قرار داده شده در ظروف برای حمل و نقل به سرزمین اصلی برای دفع.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست امروز اعلام کرد آن است که در آخرین مرحله از پروژه خود را به حذف سرب در خاک آلوده از زیر کارخانه خیابان در Kalihi-Palama محله.

خدمه باید حذف سرب در خاک آلوده در بخش بیش از گذشته هفت هفته و در حال حاضر repaving کارخانه خیابان.

شروع به کار Jan. 20 در کشش بین واترهاوس و پادشاه خیابان ها و در نتیجه تعطیلی و بیراهه. از امروز شروع, بدون پارکینگ مجاز خواهد بود در آسفالت بخشی از خیابان برای دو هفته آینده به آن اجازه می دهد تا به طور کامل خشک کنید.

مدتها در انتظار پروژه تا به حال شده است در ابتدا سه ماه به تاخیر افتاد چرا که سازمان حفاظت محیط زیست نیاز به زمان بیشتری برای پیدا کردن مناسب دفع سایت. هر دو سرب-خاک آلوده و مانده آسفالت و بتن و حمل خواهد شد به سرزمین اصلی ایالات متحده برای دفع.

منجر به حذف پروژه آغاز شد در پاسخ به درخواست از هاوایی وزارت بهداشت در ماه آوریل گذشته.

به این دلیل که متعلق به بخش خصوصی خیابان تا به حال هیچ تعیین شده مالک به سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال برای رفتن به دادگاه فدرال برای اداری حکم به دسترسی به اموال.

سازمان حفاظت محیط زیست یافت می شود بسیار سطح بالایی از سرب به 24,000 قسمت در میلیون است که 60 برابر حد آستانه از 400 قسمت در میلیون — زیر یک بخشی از کارخانه خیابان.

این بود که از نگرانی های بزرگ به خصوص زمانی که جاده است که در متراکم شهری محله با تعداد زیادی از ساکنان و در عرض نیم مایل از مدارس و پارک ها شروع به فرو ریختن. غفلت منجر به در معرض ترک های بزرگ و چاههای.

اگر کودکان که در معرض خطر مسموميت با سرب بودند بازی در کسانی که چاههای آنها می تواند به طور بالقوه در معرض سرب-خاک آلوده به خصوص اگر آنها با قرار دادن دست خود را و یا اسباب بازی در دهان خود.

“سازمان حفاظت محیط زیست در حال کار سخت برای کاهش دوران کودکی قرار گرفتن در معرض سرب در هاوایی” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست و اقیانوس آرام در جنوب غربی منطقه ای مدیر جان Busterud در انتشار اخبار. “کار تکمیل شده امروز یک گام مهم به سوی این هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de