تماس با ما کتابخانه را انتخاب کنید تا در دسترس برای کلگورلی-تخته سنگ bookworms

قمر پینکلگورلی خیش

William Grundt Memorial Library Manager Communities Librarian Debra Hodges.
آیکون دوربینویلیام Grundt Memorial Library Manager جوامع کتابدار دبرا هاجز. اعتبار: Tori O’connor

کلگورلی-تخته سنگ bookworms در حال حاضر قادر به جمع آوری مواد خواندن خود را از کتابخانه محلی از طریق یک تماس انتخاب کنید تا سیستم.

ویلیام Grundt یادبود کتابخانه بسته شده است برای چندین هفته به دلیل COVID-19 محدودیت خواهد شد اما در حال حاضر اجازه می دهد مردم محلی به منظور منابع آنلاین و یا از طریق تلفن و انتخاب کنید تا مواد خارج رابرتز ساختمان خیابان.

کاربران به دنبال یک کتاب خاص و یا دی وی دی می توانید ذخیره اقلام با استفاده از کاتالوگ آنلاین با کسانی که مشتاق برای تعجب قادر به درخواست کتابداران شامل برخی از “راز” اقلام در دستور.

کتابخانه دارندگان کارت می تواند ذخیره تا 10 مورد در یک زمان از جمله حداکثر پنج دی وی دی. برای تکمیل مجموعه تماس مردم محلی خواسته برای تلفن کتابخانه به محض ورود به پارکینگ با یک عضو هیات سپس با قرار دادن دستور داد موارد در یک جدول در خارج از ساختمان.

اسپرنک کتابخانه های عمومی نیز با ارائه یک تماس مجموعه خدمات با تمام موارد داشتن یک بازگشت تاریخ 10 ژوئن.

کاربران می تواند به سازماندهی یک ترجیح داده تا با کارکنان کتابخانه و ترتیب می تواند به گسترش هر گونه وام های موجود از طریق تلفن. بازگشت اقلام را از طریق بهسازی فرایند قبل از در دسترس بودن برای وام.

کتابخانه کاربران همچنین می توانید دسترسی به طیف وسیعی از منابع آنلاین در ckb.wa.gov.au/کتابخانه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>