کانکتیکات دانشجو مشکوک در slayings

WILLINGTON, Conn. — یک دانش آموز کالج در پی توسط پلیس به عنوان مظنون در دو slayings شد و به دنبال سوم شخص, یک زن جوان او می دانست که او نشان داد تا در روستایی کانکتیکات محله که در آن اولین, قربانی, کشته شد, قربانی را روز سه شنبه گفت.

مظنون دانشگاه کانکتیکات ارشد پیتر مانفردونیا, 23, آخرین گزارش دیده می شود در پنسیلوانیا در روز یکشنبه است و هدف از جستجو مربوط به چندین سازمان پلیس و اف بی آی است.

Cyndi DeMers که شوهر تد Demers کشته شد در روز جمعه در مصاحبه ای گفت که مانفردونیا بود به دنبال یک زن آشنایی هنگامی که او آمد راه رفتن بر روی جاده در مقابل خود Willington خانه با پوشیدن یک کلاه ایمنی موتور سیکلت. مانفردونیا گفت که موتور سیکلت خود را شکسته بود و تد Demers کشته شد با یک کارد بزرگ و سنگین و پس از دادن مانفردونیا سوار شدن به دوچرخه خود را.

او گفت: “شوهر من” من می دانم so-and-so “که یکی از همسایگان ما که پس از آن با باز کردن درب به اعتماد به این فرد” Cyndi DeMers گفت.

“من فکر می کنم او در این راه از آنچه او را به انجام,” او گفت:. “او به وضوح راه رفتن به خانه خود را با یک ماموریت با یک کارد بزرگ و سنگین در کوله پشتی خود را.”

DeMers گفت: او در صحبت با دختر جوان پدر بیش از آخر هفته و کشف خانواده بوده است با توجه به گرفتن سفارش محدود در برابر مانفردونیا که شده بود به این خانه در گذشته است. همسایگان گفته شده توسط پلیس را به بازگشت به خانه خود را تا زمانی که او دستگیر شده است, او گفت:.

یکی دیگر از همسایه ها که به DeMers’ کمک های اولیه نیز مورد حمله قرار گرفت. که مرد دچار صدمات دست جدی اما انتظار می رود که برای زنده ماندن, Cyndi DeMers گفت.

مانفردونیا است که مظنون به قتل DeMers, 62 و بعد از آن نیکلاس Eisele, 23, دبیرستان همکلاسی که مرده یکشنبه حدود 70 مایل (110 کیلومتر) دور در دربی, Connecticut.

مقامات می گویند او سپس مجبور Eisele 23 ساله دختر را به ماشین و فرار کرد دولت با او. دوست دختر پیدا شد یکشنبه در یک استراحت توقف در نزدیکی پترسون نیوجرسی با او 2016 فولکس واگن Jetta پلیس گفت و صدمه دیده است نیست.

مانفردونیا در زمان بارگذاری به خارج در ایست سترودسبورگ نه چندان دور از نیوجرسی مرز ایالتی پنسیلوانیا, پلیس گفت:.

پلیس کشف از طریق مصاحبه با راننده و از تصاویر و فیلم های که مانفردونیا راه می رفت پشت فروشگاه و بر روی راه آهن, مقامات گفت.

پلیس ایالتی گفت: آنها باور نمی مانفردونیا تا روابط خود را به منطقه و یا یک ماشین. او ممکن است سعی کنید به استفاده از یکی دیگر از سوار-نقطه خدمات به فرار آژانس گفت.

مانفردونیا که اعتقاد بر این است مسلح با اسلحه های مختلفی به سرقت رفته در طول تهاجم در Willington گذشته دیده می شود پوشیدن یک تی شرت سفید و تیره و حمل زیادی کیسه duffel. پلیس گردش یک عکس از یک فرد مطابق توضیحات خود را راه رفتن در امتداد راه آهن در ایست سترودسبورگ.

یک وکیل برای مانفردونیا خانواده مایک دولان گفت: گمان تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان است و “به دنبال کمک از تعدادی از درمانگران.”

“پیتر اگر شما در حال گوش دادن شما هستند دوست” دولان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “وقت آن است که اجازه دهید به فرایند درمان آغاز خواهد شد. از آن زمان به تسلیم. شما باید خود را پدر و مادر و خواهران خود و خانواده خود را کامل پشتیبانی می کند. پس پیتر از پدر و مادر خود را, ما شما را دوست دارم لطفا به نوبه خود در.”

Cyndi DeMers گفت شوهرش یاد می شود به عنوان یک kindhearted مرد همیشه مایل به کمک به هر کسی که نیاز به. که او گفت آنچه که او انجام شده بود زمانی که او کشته شد.

“او مانند محله تماشای,” او گفت:. “او بود پس او نوع نگه داشته و چشم را. او بود که مرد.”

اخبار جلسه برنامه ریزی شده بود در اواخر بعد از ظهر سه شنبه در کانکتیکات دولت مقر پلیس در میدلتاون.

____

این داستان درست شده است به رفع املای اول نام Cyndi Demers.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de