کنگره امداد و نجات مقابله teeters به عنوان coronavirus متجاوزین

واشنگتن — بالا-سطح مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید teetered یکشنبه بیش از یک در حال حاضر نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به عنوان coronavirus بحران عمیقتر ملت تعطیل و اولین سناتور ایالات متحده آزمایش مثبت برای این بیماری است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به روی سکو در اتاق جلسه کاخ سفید و وعده داده شده برای کمک به آمریکایی ها که احساس ترس و جدا شده به عنوان اپیدمی گسترش سنا رای دادند در برابر پیشبرد نجات بسته است. اما مذاکرات ادامه داد: در کاپیتول هیل.

“من فکر می کنم شما می خواهید وجود دارد. برای من خیلی پیچیده نیست: ما باید برای کمک به کارگر. ما باید برای نجات شرکت های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما پایدار بزرگ ملی محاکمه و به ما ثابت خواهد کرد که ما می توانیم ملاقات لحظه ای. ما در جنگ است.”

در غیر این صورت خالی از کنگره پیش نویس لایحه کمک اعلام شد کافی توسط دموکرات ها که استدلال آن را کج و به سمت شرکت ها و انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. شکست فرستاده و خواهان بازگشت به میز مذاکره است.

با یک جمعیت در لبه و پوسته-شوکه بازارهای مالی آماده برای هفته کاری جدید شک و تردید پدید آمده در مورد سرنوشت توافق نامه ای که ارائه برخی از کمک در برابر سلامت و بحران اقتصادی هستند که به احتمال زیاد کشش برای چند ماه.

“آمریکایی ها نیازی به دیدن ما haggling بی وقفه” هشدار رهبر اکثریت سنا مک کانل R-Ky., صدای خود را افزایش در آمریکا هستند. او به دنبال عبور از بسته بندی های پنج شنبه.

اما دموکرات ها می گویند که تا حد زیادی توافق-رهبری تلاش نه چندان دور به اندازه کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و کمک بیکاری برای آمریکایی ها و نتواند به قرار دادن محدودیت بر روی یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” برای شرکت های بزرگ.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y. گفت: پیش نویس بسته “به طور قابل توجهی کاهش ما بیمارستان های شهرهای خودمان متحده پزشکی ما کارگران و بسیاری دیگر از موارد مورد نیاز در این بحران است.”

در حالی که رهبران کنگره کار می کرد برای ارسال کمک به, آژیر بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر متحده در کانون: “آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

د Blasio اما خواهش کرد که واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی. او را متهم به رئيس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست برای دریافت یک معامله انجام می شود و در طول پنج شنبه جلسه در پاسخ به انتقاد که دولت او کند بود به عمل می کنند. وی همکاری خود را با سه کشور سخت ترین ضربه — نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا و استناد به یک اندازه به فرمانداران انعطاف پذیری در فراخوانی گارد ملی تحت کنترل خود در حالی که دولت فدرال را پوشش می دهد این لایحه است.

اما حتی به عنوان تهمت تاکید کرد فدرال-محلی مشارکت برخی از فرمانداران از جمله گرگ ابوت جمهوری خواه از تگزاس ابراز ناخشنودی واشنگتن پاسخ. رئیس جمهور خود را در زمان یک ضربه تند وشدید زدن ساعت زودتر در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر, D-Ill., و گفت که او و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی” نباید “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.”

این آمد و به عنوان اولین سناتور جمهوریخواه رند پل از کنتاکی اعلام کرد او آزمایش مثبت برای coronavirus. پل که یک دکتر و متحد نزدیک رئیس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر او نشان دادن علائم و در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>