کنگره می گذرد وسیع برنامه ریزی برای افزایش حفاظت پارک

واشنگتن >> یک لایحه دو حزبی که صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار در پروژه های حفاظت از, در بیرون, تفریح و نگهداری از پارک های ملی و دیگر زمین های عمومی است که در راه خود را به رئیس جمهور میز پس از پیروزی نهایی تصویب قانونی.

هواداران می گویند اندازه گیری شناخته شده به عنوان بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل خواهد بود مهم ترین حفاظت از قانون تصویب شده در نزدیک به نیم قرن.

مجلس این لایحه را تصویب 310-107 امروز هفته پس از آن برنده قاطع تصویب در سنا است. این لایحه در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka خواست تصویب لایحه در یک صدای جیر جیر. جوان مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشاور ارشد به پدرش است که انتظار می رود به مناسبت تصویب این لایحه در حوادث در کلرادو در این هفته با وزیر کشور دیوید برنارد و بهداشت ، کوری گاردنر یکی از این لایحه را حامیان مالی.

این لایحه را صرف در مورد $900 میلیون یک سال — دو زمان هزینه — محبوب زمین و آب حفاظت از صندوق و دیگری 1.9 میلیارد دلار در هر سال در پیشرفت در پارک ملی جنگل, پناهگاه حیات وحش و مراتع.

آریزونا در کنگره رائول Grijalva رئیس مجلس منابع طبیعی و کمیته ای به نام لایحه “یکی از بزرگترین برنده برای حفاظت از محیط زیست در دهه.”

“ما یک نسل فرصت برای اطمینان از امریکا جواهرات تاج و تخت در حال محافظت” او گفت:, و اضافه کرد که این لایحه اطمینان از تمام ابزارهای موجود استفاده می شود برای کمک به ملت پاسخ به بحران آب و هوا و حفاظت از مناظر, آب پاک و هوای پاک.

در یک زمان شدید حزبی اختلافات “این است که شاید لازم است که تا کنون برای نشان دادن ما هنوز هم می تواند شکاف … و کار با هم برای پیدا کردن زمینه های مشترک” گفت: Grijalva یک دموکرات است. “این لایحه فراتر از سیاست است. آن را در مورد تضمین این که ما تصویب در طول یک میراث از زمین های عمومی.”

هواداران می گویند این لایحه را ایجاد حداقل 100 ، 000 شغل در حالی که بازسازی پارک های ملی و ترمیم مسیرهای پیاده روی و جنگل های سیستم.

“در زمانی که کشور ما نیاز به ایجاد شغل و بازسازی اقتصاد محلی در حالی که همچنین حفاظت از طبیعت و مکان های که در آن هر کس می تواند از نو خلق کردن در خارج از منزل بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل در پاسخ به تماس در تمام جبهه ها گفت:” جنیفر موریس مدیر عامل شرکت طبیعت و محافظت از یک گروه حمایت.

“می تواند وجود داشته باشد و مهم تر از زمان در حال حاضر برای بهبود پارک حفاظت از پرندگان و حیات وحش و ایجاد شغل در هر کشور در سراسر کشور” اضافه شده سارا Greenberger معاون ارشد رئیس جمهور برای حفاظت از محیط زیست سیاست National Audubon Society.

در حالی که هر دو حزب این لایحه منجر شد در سنا توسط گاردنر و شخص اوباما سناتور. استیو Daines از مونتانا است. گاردنر و Daines در میان اوباما و آسیب پذیر ترین امتیازهای و هر کدام نشان دهنده یک دولت که در آن, هوای آزاد, اقتصاد و گردشگری در سایت های مانند کوه های راکی و ملی یلوستون پارک بازی یک آستین ، نقش.

Daines و گاردنر را متقاعد رئیس جمهور برای حمایت از این لایحه در جلسه این سال حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی کردم به بریده بریده هزینه برای زمین و آب حفاظت از صندوق در بودجه پیشنهاد شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی توییتی خود را برای حمایت از این لایحه گفت: “خواهد بود تاریخی برای ما زمین های عمومی.”

سناتور. مارتین هاینریش D-N. M. گفت: به طور دائم و به طور کامل بودجه برنامه حفاظت از محیط زیست “خواهد شد به یاد ماندنی پیروزی برای حفاظت از محیط زیست و مکان های که در آن همه ما خارج است.” او اشاره کرد مطالعات نشان می دهد که هر دلار صرف شده توسط صندوق ایجاد اضافی چهار دلار ارزش اقتصادی.

بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از پارک های ملی مانند یلو و یوسمیتی “اگر حمام و سرویس بهداشتی کار نمی کند اگر مسیرهای پیاده روی و اردو هستند باز نمی, و یا اگر جاده ها در کنيا” هاینریش گفت. “این مکان است که همه ما گرامی سزاوار بهتر است.”

این لایحه مخالفان عمدتا جمهوری خواهان شکایت کرده است که آن را نمی خواهد از بین بردن حدود 20 میلیارد دلار نگهداری پرونده ها در 640 میلیون هکتار از زمین های متعلق به دولت فدرال. این لایحه اجازه $9.5 میلیارد دلار برای تعمیر و نگهداری بیش از پنج سال است.

“بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل یک مثال کامل از واشنگتن پخش بازی های سیاسی” گفت: یوتا در کنگره راب اسقف بالا جمهوریخواه در منابع طبیعی پانل. او را متهم به لایحه حامیان گرفتن “دو حزبی و ایده های محبوب برای رفع پارک های ما و خار ایجاد شغل” و ترکیب آن با “اندازه گیری تفرقه” در زمین و حفاظت از آب “است که به افزایش بدهی های ما” و انجام کمی برای بهبود اقتصادی.

“در زمانی که آمریکا با قرار دادن یک رکورد میزان بدهی در پشت نسل های آینده برای مقابله با COVID-19 در حال حاضر است زمان برای صرف بی پروا و یا جدید اجباری برنامه ها که هیچ ربطی به با این بیماری همه گیر و یا تحریک رشد” اسقف گفت.

اما تشکر. همین Beyer, D-Va., گفت: این لایحه تقویت تفریح اقتصاد یک راننده کلیدی مشاغل در سراسر کشور است. آن را نیز رسیدگی خواهد شد, عدالت زیست محیطی با ایجاد فضاهای سبز در نزدیکی جوامع کم درآمد و جوامع از رنگ در سراسر کشور Beyer گفت.

“این یک پیروزی برای تفریح در فضای باز, برای, اقتصاد, برای, حیات وحش و, برای این کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>