کنگره در ریابکوف جدید کروناویروس بسته کمک

واشنگتن — کنگره عجله بی پروا را به یک درگیری بیش از coronavirus بسته کمک به کاخ سفید می خواهد به پمپ 250 میلیارد دلار به یک کسب و کار کوچک صندوق اما مخالف دموکرات پیشنهاد به رویه میلیاردها دلار برای دنده محافظ مواد غذایی و حمایت از دولت های ایالتی و محلی.

تلاش برای پنج شنبه رای گیری در سنا مطرح خواهد شد یک آزمون برای اولین بار.

با وجود ضرورت عمل به آن خرابی ناگهانی بیش از آنچه همه طرف به توافق برسند نیاز فدرال برای کمک به بحران همه گیر roars از طریق جوامع کوچک و بزرگ و واشنگتن آماده برای رفتن فراتر از 2.2 تریلیون دلار بسته تایید شده فقط دو هفته پیش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست عبور از کسب و کار کوچک وجوه “ASAP.”

هنوز نشانه ای از پتانسیل پیشرفت پدید آمده روز شنبه در واشنگتن در تلاش برای فشار نقدی کردن درب به طور ناگهانی از کار آمریکایی ها و توقیف کسب و کار.

اولین tranche از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مجموعه ای برای شروع هفته آینده وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: آمریکا طی یک کنفرانس تلفنی با دولت coronavirus نیروی کار.

Mnuchin همچنین گفت: نمایندگان مجلس که $98 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک شده و تایید شده تحت این برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد کنگره به تقویت روز پنج شنبه در این رای با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی تماس بگیرید و اعطا شده اند.

اما کاخ سفید مخالف یک پیشنهاد از مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر به اضافه کردن یکی دیگر از 250 میلیارد دلار دیگر نیاز دارد به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی غیر مجاز به بحث در مورد وضعیت و اعطا شده اند.

کاخ سفید ترجیح عبور سریع از تزریق برای کسب و کار کوچک اشتغال رسمی گفت.

که منجر به بن بست چون دو حزبی بدون همکاری هیچ پیشنهاد است به احتمال زیاد به عنوان مورد تایید کنگره است اما توقیف میان شیوع ویروس.

پلوسی گفت: به صراحت خواه-تنها پیشنهاد خواهد در صورت اعتراض در خانه.

“ما باید به صرف آنچه که ما نیاز به” پلوسی, NPR گفت وقتی پرسیده شد که اگر وجود محدودیت در فدرال کمک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار خصوصی کنفرانس تلفنی روز شنبه با خانه های جمهوری خواهان و دموکرات ها در جلسات جداگانه با Mnuchin و نیروی کار به مختصر پرت و دور افتاده قانونگذاران در پاسخ به بحران است.

قانونگذاران شنیده از Dr. Anthony Fauci دکتر دبورا Birx و دیگر نیروی کار مقامات که مشخص دشوار هفته در آمریکا با افزایش تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر.

در صبح تماس با جمهوری خواهان پنس و دستگیری رهبران یک فشار برای افزایش کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه با توجه به یک جمهوری خواه دستیار غیر مجاز به بحث در مورد تماس و اعطا شده اند.

ایران با رهبران بودند در توافق در مورد سرعت تصویب بودجه بیشتر برای برنامه aide گفت.

بخشی از جارو 2.2 تریلیون دلار بسته شد که قانون فقط دو هفته پیش از $350 میلیارد چک برنامه حفاظت شده غرق به عنوان کسب و کار عجله برای درخواست تا 10 میلیون دلار در ماه رجب وام برای حفظ حقوق جریان میان ماندن-صفحه اصلی shutdown.

در تماس با دموکرات Mnuchin به نظر می رسد به آدرس سر نگرانی است که کسب و کار کوچک کمک شد سرند با مشکلات و نه به دست کسانی که به آن نیاز دارید.

او به آنها گفت که وام تایید شده اند که تا کنون توسط 3,600 وام دهندگان. معلوم نبود اما چقدر از این پول در حال حاضر در واقع از درب.

اما دموکرات ها می خواهند اطمینان کسب و کار کوچک بودجه به اقلیت و متعلق به شرکت های دیگر که ممکن است تحت banked بدون دسترسی آسان به موسسات مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>