سردرگمی حاکم به عنوان سازمان ملل متحد همونطور ماسک, coronavirus گسترش مشاوره

لندن — آن را به یک مسئله شده است که استدلال در مورد ماه هر دو توسط کارشناسان و مردم قدم زدن از طریق پارک در سراسر جهان: می تواند به افرادی که احساس می کنم بیمار گسترش coronavirus و اگر پس باید همه ما با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از آن ؟

حتی سازمان بهداشت جهانی نمی تواند به نظر می رسد به آن را دریافت مستقیم. در روز سه شنبه U. N. آژانس بهداشت درهم برای توضیح به ظاهر متناقض نظرات آن ساخته شده است که در روزهای اخیر در مورد دو مسائل مربوط.

سردرگمی و پیام های مخلوط تنها باعث کنترل این بیماری همه گیر است که بسیار مشکل تر است ،

“اگر شما در حال دادن به آنها گیج کننده پیام و یا آنها را متقاعد مورد اینکه چرا آنها باید چیزی مانند ماسک پوشیدن آنها فقط شما را نادیده بگیرد” گفت: ایوو Vlaev, یک استاد علوم رفتاری در دانشگاه وارویک.

ارتباطات افتضاح برجسته که تغییر به آن دیرینه ماسک مشاوره — تجدید نظر که ساخته شده بود ماه پس از بسیاری دیگر از سازمان ها و کشورها در حال حاضر توصیه می شود مردم به ماسک.

در روز جمعه که در آن تغییر, ماسک, توصیه های, توصیه که مردم می پوشند پارچه ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله اگر آنها بیش از سن 60 یا پزشکی زمینه ای در شرایط. بخشی از این استدلال که گفته شد به حساب این احتمال که انتقال می تواند رخ دهد از افرادی که به بیماری نیست و در عین حال علامت.

اما زمانی که ماریا ون Kerkhove که ویژگی های رهبری در COVID-19 خواسته شده بود در مورد فراوانی این نوع از انتقال این هفته او گفت: “آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که افراد بدون علامت در واقع انتقال به بعد.”

در روز سه شنبه ون Kerkhove گفت: او با اشاره به مطالعات کمی و نه تصویر کامل.

هنوز هم بسیاری از دانشمندان دیگر بودند متعجب شرح بدون علامت گسترش به عنوان “نادر” گفت: مقدار زیادی از شواهد وجود دارد که مردم می تواند به گسترش این بیماری را قبل از مبتلا به علائم.

“من شگفت زده شد محکومیت بیانیه ای که به دلیل وجود گرفته تا افرادی که باید انتقال عفونت قبل از آنها به نشانه توسعه” گفت: Keith نیل, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام که به توصیه دولت انگلیس در شیوع کنترل.

جزئیات بیشتر در مورد چگونه به خوبی coronavirus در شرایط مختلف به خوبی درک نشده است و هنوز هم در حال مطالعه. اما در اینجا چیزی است که دانشمندان می گویند و کارشناسان توصیه می کنند بر اساس آنچه که شناخته شده است:

می توانید افرادی که احساس می کنم بیمار گسترش این بیماری ؟

ما نمی دانیم. که حفظ کرده است برای ماه ها است که اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 گسترش است از مردم با علائم مانند تب یا سرفه و انتقال از افرادی که احساس می کنم بیمار است نه به فکر یک راننده عمده این بیماری است.

در یک عجله مرتب رسانه های اجتماعی رویداد روز شنبه به سعی کنید برای از بین بردن سردرگمی که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: “هر دو علامت دار و بدون علامت در افراد بخشی از چرخه انتقال” اما آن است که مشخص نیست چه مقدار از هر کمک به گسترش بیماری.

آیا با پوشیدن یک ماسک کمک کند ؟

احتمالا. پوشیدن ماسک ممکن است محافظت از شما را از گرفتن بیمار— چشم خود را به احتمال زیاد هنوز هم در معرض — اما کارشناسان بهداشت و فکر می کنم که آن را ممکن است به شما جلوگیری از گسترش این بیماری ندانسته توسط اقدام به عنوان یک مانع فیزیکی.

COVID-19 است گسترش از طریق قطرات تنفسی بنابراین پوشیدن ماسک متوقف خواهد شد کسانی که قطرات از رسیدن به دیگران است. در حالی که بیشتر گسترش فکر است به اتفاق می افتد توسط سرفه و عطسه رایان گفت: برخی از پیشنهادات است که حتی اعمال مانند آواز خواندن و یا فریاد می تواند به گسترش این ویروس از افرادی که هنوز نمی نشان می دهد علائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>